Covid-19 pēddziņi 2

Komentāri (2)

Sskaisle 09.04.2020. 08.13

Mana pārliecoba,ka Latvijā gluži kā Zviedrijā ir kontrolētā pandēmija – nu jau ir tēraudcieta.

Pagājušajā nedēļā pandēmijas laikā mums veica ārdurvju apdari, nākošā nedēļā būs remontdarbi,kuru laikā tiks atslēgts ūdens.

Man ir tāda kaimiņiene, kura vienmēr visu zin. Zvanu viņai un jautāju , kas tie par svešo cilvēku bariem aulekšo pa mūsu kāpņu telpu.

Valsts paņēmusi cik tur miljardus eiro krīzes seku likvidēšanai, bet vienīgie pasākumi krīzes ierobežošanai ir 2 m distance, kura ir jāievēro tikai nelielai daļai sabiedrības – un roku mazgāšana.

Klau – vakar lasu, Jana Simanovska saka, ka tagad veikali pilni ar tādiem dezinfekcijas līdzekļiem, kuri neko nedezinficē. Es esmu šokā – pat tik daudz valsts nespēj nokontrolēt?

Uz ko tad cerēt ? Valsts tik grūž naudu ministrijai , lai tā šēptējas un tā šeptējas kā jau līdz šim – pašam un sašam, bet nabagi , lai paši domā , kā izdzīvos

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 09.04.2020. 07.53

Nekā personīga par speciālistiem, tomēr….es nespēju saprast to politiķu +epidemologu loģiku- pēta, ko repatrianti darījuši ārzemēs, bet Latvijā ielidojušie mierīgi iekāpa 22.autobusā, izkāpa pue RIMI lielveikala, lai iepirktos un tad nu varbūt jā un varbūt nē pašizolējās.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: