Klātesošā varavīksne 4

Komentāri (4)

altinyildiz 23.03.2020. 17.53

Kad Trampa kunga administrācijai apniks, kas darās NATO mīkstā pavēderē, Latvijā, atsūtīs tavējiem zagļiem, čekas kājslauķiem un pederastiem pakaļ transporta lidmašīnu un nogādās tos Guantanamo cietumā, kur pēc visu čekas sūdu izdauzīšanas, atdos tos arābu teroristu plezīram. Apmelotājs un kontrabandistu jumts, kurš dzīvo pāri saviem līdzekļiem, smukulis Jurašs, tur būs ļoti populārs, bet, domāju, ka Dombrovskis, Pabriks un Bordāns arī netiks smādēti.

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 23.03.2020. 17.39

Lesbietes parasti, ja vien nav ar smagām psihiskām novirzēm, ir normālas sievietes, kuras vēl nav atradušas savu vīrieti. Ja viņām pa abām ir viens vīrietis, tā ir normāla poligāma ģimenīte, kura iztiek bez greizsirdības scēnām, visi ir dabūjuši un neviens nav pārpūlējies. Būtiski tas, ka lesbietes, atšķirībā no mūsu valdošām pidrillām, nav zarnu infekciju perēkļi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.03.2020. 06.22

Ķuzis vien – Čakša – tikpat labi vienotība savās rindās svinīgi varēja uzņemt centrālcietuma sastāvu ar visiem uz mūžu notiesātajiem. Vai noorganizēt svinīgu korumpantu uzņemšanu – cik tur – jā 40 milj inkēns valstij nenomaksāja nodokļos. Nu padomājiet – es pat 4 eur vidam nošmaukt nespēju, vai veikalā nozagt. Bet te – ko tāds ķuzis, čakša, inkēns tik gatavu nedabūtu.

Tā kā jā – skumji un bezcerīgi, ka nav , kam ticēt, uzticēties, cerēt

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 19.03.2020. 06.17

Ļoti gribētu savā mājā kādu viņu darbu. Tie ir ļoti izteiksmīgi.

Par visu citu gan ….
Skaidrs, ka ja ne visu, tad gandrīz visu izšķir izglītība. Tik sociāli nevienlīdzīgā sabiedrībā – nav un nemaz nevar būt vienlīdzīgas izglītības iespējas. Un tam jau ir un būs vēl vairāk negatīvas sekas.

Piemēram, izrādās, ka daudziem mājās interneta nav, vai nav viedtālrunis utt.

NA sludina karu un naidu pret citādajiem, kamēr pašiem ir savi geji un lezbietes un galvenais – nesodāmi korumpanti un krāpnieki.

Par Trampu – domāju to pašu, ko par mūsu kaimiņa suņu būdas partiju – īsto politiķu maucība , korumpētība, solījumu nepildīšana dzen cilvēkus trampa un kaimiņa elles rīklēs, tāpēc es par pirmās pakāpes vainīgiem uzskatu – vienotību, NA, ZZS un tikai tad suņbūdniekus pašus

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: