Skarbs stresa tests 17

Komentāri (17)

Sskaisle 19.03.2020. 18.19

Izlasiet feisbukā, ko stāsta Sihita Rudevica, kurai ar augstu temp., klepu un iesnām saslima bērns. Un kā viņai atteica palīdzību visās medicīnas iestādēs, tai skaitā veselības inspekcijā – jo !!!!! māte godīgi pateica, ka ārzemēs bav bijušas.

Tas ir normāli? Ziepēs tādu ministri !

+2
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 19.03.2020. 16.26

Brālis stāsta, ka Zviedrijā viņa pilsētā atvērts konts ziedojumiem jaunu elpināšanas aparātu iegādei. Pilsētas bagātnieki jau vienam saziedojuši.

Praktiski tas nozīmē garantijas saslimušo izdzīvošanai.

Pie mums? Nepagāja ne trīs nedēļas, kad beidzot vispār saskaitīja, cik mums valstī elpināšanas aparātu vispār ir.

Bet mums stāsta, ka krīze tagad tik sākas un ka no upuriem mums ar neizvairīties.

+2
-2
Atbildēt

0

jurists 19.03.2020. 12.15

Agri vai vēlu patērētāju sabiedrībai, kas domā tikai (!) par ekonomisko izaugsmi, šis pārbaudījums bija nenovēršams. Liela daļa cilvēku kā viendienīši nedomā kaut par nelielu uzkrājumu veidošanu, bet pēdējo centu iztērē bezjēdzīgiem ceļojumiem, dārgiem viedtālruņiem…
Var jau Viņķele patikt/nepatikt, bet pašreizējā situācijā viņa ar savu stingro raksturu spēj saglabāt emocionālu līdzsvaru un ir īstajā vietā.
Tomēr netika padomāts- kā šos tūkstošus, kas atgriežas no ārzemēm, drošības nolūkos distancēt no pārējiem. Liela daļa neievēro noteikumus, viņi var radīt nesamērīgu slodzi valsts veselības aprūpei un sociālai nodrošināšanai. Diemžēl visi cilvēki nav saprātīgi. Tiem tūristiem, kas, neskatoties uz valdības brīdinājumiem, devās savos ceļojumos, valsts apmaksātu slimības lapas sakarā ar noteikto 14 dienu pašizolēšanos gan nebūtu jāatmaksā.
Secinājums : situācijas normalizēšanās būs atkarīga tikai un vienīgi no sabiedrības saprāta un saliedētības

+4
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > jurists 19.03.2020. 13.17

  Nevaru piekrist.

  Viņķele pat vairākkārt atkārtojusi, ka valstij ” ceļotāju ” izdevumi būtu jāfinansē. Tāpat domā JKP Linkaitis.

  Stingrais raksturs? Tiešām? Drīzāk nespēja runāt ar sabiedrību godīgi un atklāti un tad cilpu mētāšana.

  Nespēja sniegt pilnvērtīgu informāciju , toties slapju muti kaunināt , ka cilvēki sapirkuši krājumus. Nez citās valstīs ministri arī kaunina tautu, ka tā par sevi rūpējas, jeb tas tik mūsu fenomens – vienmēr likt justies pašiem vainīgiem.

  Ko piemēram, cilvēkam darīt, ja pēkšņi parādītos covid simptomi, bet ārzemēs nav būts?

  Kaut tik elementāru jautājumu ministre būtu izskaidrojusi. Nomierinājusi cilvēkus.

  Tagad kā iznāk – ceļotājiem visas priekšrocības uz izmeklējumiem un vēl izdevumus apmaksās un pēc ministres teiktā – par karantīnas neoevērošanu sodīt arī nevarēšot, jo izrādās, ka mēs esot demokrātija

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > jurists 19.03.2020. 13.23

  Un kaunināt tautu – otro nabadzīgāko ES, ka nav uzkrājumu? Nevajag būt kretīnam ! Manā mājā lielākais dzīvoklis ir 42 kv m un reti kurā dzīvo pa vienam cilvēkam. Lielākajā daļā tādu dzīvokļu dzīvo ģimenes ar bērniem, pensionāriem, suņiem un kaķiem. Ventilācijas šahtas nedarbojas. Toties rēķini par ūdeni, par elektrību, par apsaimniekošanu zelta cenā.
  Zāles – tikai nabagu Latvijā – zelta cenā , par kādiem uzkrājumiem var būt runa?

  Kā Antuanete teica – ak, nav maizes ko ēst?! Ēdiet kūkas ! .

  Pateica un zaudēja galvu!

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  not mii > Sskaisle 19.03.2020. 19.36

  uz ko tu velc – čekistu salašņa? Senāk bija noteikums, ka saimnieks nevar biežāk kā divreiz nedēļa kalpam/algādzim izbarot lašus. A tu te mēģini vaidēt, ka tev ūdens krānā un elektrība par dārgu, nav uzkrājumu, neesi kretīne, bet pilna māja ar suņiem, apsaimniekošana dārga? – attopies kremļa šļura, tagad citi laiki – vai turpināsi vaidēt, ka inets par lēnu?

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > not mii 20.03.2020. 07.32

  Lūk, nolēmu noskatīties to sēriju seriālā Homeland, kur ir par kremļa iejaukšanos ASV un prezidente Elizabete saka tādus vārdus, ka lūk, kremlis apdraudot demokrātiju ASV.
  Patiešām?
  Tad kremlis Latvijā visus tos sūdus sataisījis? Jeb tomēr mēs paši?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 22.03.2020. 10.47

  Krievmīļi, čekas un bandītu kājslauķi: LC, DPsaimņieks, LPP, ZRP un Vienotība.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > not mii 20.03.2020. 07.40

  Man nav dzīvnieki, es mājā esmu viena, jo draugs sēž karantīnā un ūdens patiešām maksā dārgāk kā brālim Zviedrijā.
  Par elektrību var man pārmest, ka izvēlējos nepareizo tarifu, gribu tafad mainīt , bet man liek tagad maksāt par plānoto !!!! – starpību.

  Domā, ka visi , kuri cieš no beztiesiskuma ir kremļa salašņas? Tad kāpēc mums ir tik daudz to kremļa salašņu?

  Skaties – par to, ka ir auzturēts inkens mes uzzinājām tikai no privātajiem medijiem, tāpat kā to, ka valdība slepeni !!!! – vienojusies atbalstīt koncertzāles uzticēšanu šķēles ģimenei. Man būtu jātic tādiem medijiem ?

  Sorosa un kremļa cilvēku kontrolētiem?

  Labi, skrien pa gaisu – es eju izstaigāties pa lauku

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  not mii > Sskaisle 20.03.2020. 13.35

  negribēju tev (Tev) atbildēt, bet, ja piemini Inkenu, tad man trūkst vārdu, cik nikns esmu, ja nomelno latviešu tautas atmodas ikonostasu – tas ir tā pat kā nopulgot irs.lv lapā Lāčplēsi, ja viens no viņa vecākiem bija no LGBTxxxx kopienas. Pirms izpaudies par covid , padomā par vairas sindromu – grābt visu , kas pagrābjams, – vai ta slikti , ja labākie no labākiem izdzīvo, arī tevis nicināta, un kas arī man riebj, zālīte, Ikstena, un visas viņu padružkas.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 20.03.2020. 14.50

  Nu kas šo nomelno? 40 milj neesot nodokļos nomaksāti. Šie nemzksā nodokļus, mums nv nauda ārstiem. Tāda lūk čekistu atmoda sanākusi …. par citu gan piekrītu – cik Rainis mūsu tauyu cēla, tik šitās čekistu laiku literātes – mūs gremdē – un tā perversi – panaakot, ka mēs par to vēl bargi maksājam

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 22.03.2020. 10.57

  Daļa cietēju ir kremļa salašņas, bet lielais vairums LR1, LTV un IR žurnaļjugu zombēšanas upuri. Pavisam droši, ka tie intelektuāli aprobežotie, kuri savulaik aiznesa savu zārka naudu Bordāna partijas, LC, īpašniekam Laventam, uzkāpa uz tā paša grābekļa un nobalsoja par čekas projektiem, LC II.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > jurists 19.03.2020. 13.57

  Vai cilvēks, kurš atgriezies no Tamperes, ir bīstamāks, kā tas, kurš atgriezies no Talsiem? Ierobežojumiem jābūt tikai pret tiem, kuri atbraukuši no valstīm, kur politiķu noziedzīgās nolaidības dēļ, infekcija ir visvairāk izplatīta. Tās ir Ķīna, Krievija, Irāna un tūrisma valstis: Itālija, Francija un Spānija, kuru vadības negribēja apturēt tūrismu.
  Trokšņa un putekļu celšana, ar ko nodarbojas Viņķele, nevar tikt uzskatītapar darbību. Viņa jau sevi parādīja, kad gribēja no bērnudārzu bērniem taisīt bezdzimumu būtnes.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

QAnon 19.03.2020. 10.16

Hrestomātisks ir čekas kājslauķa, Savicka apteksnes, kolorado lenteņa Dombrovska, veiksmes stāsts, proti iemanīties sava stulbuma un alkatības sekas, vairāk kā miljonu lielo parādu uzkraut uz reņģēdāju pleciem, tā vietā, lai kā visi pārējie neveiksmīgie nekustamo īpašumu darboņi, tiktu izputināts un līdz mūža galam maksātu parādu.

0
-5
Atbildēt

0

not mii 19.03.2020. 08.20

iepriekšējā krīze bija veiksmes stāsts Dombrovskim un karginiem, par karginiem viss skaidrs, a kurš šoreiz no latviešiem būs tas gudrītis? iRs.lv varēja uztaisīt totalizatoru,- pēc kaujas jau visi gudri, a kurš tagad liks uz kuru? Man domāt – jāliek uz tiem , kas visvairāk bļauj par solidaritāti, a no otras puses – visdziļāk rok klusās cūkas. Nu – kam būs tā precizākā kristāla bumba vai gudrākie kafijas biezumi?

+1
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 19.03.2020. 05.44

Es viņķeli vērtēju kā pļāpu, kura steidzīga sodīt un kritizēt, bet nav ne laba taktiķe, kur nu vēl stratēģe. Citiem vārdiem – nav mums paveicies ar ministri.

Savukārt, kāda muns ir valsts – korumpantu, krāpnieku un afēristu paradīze. Skaidrs, ka paļauties varam tikai paši uz sevi. Ja vien es drīkstētu braukt pie mammas, es neko daudz neraudātu, bet tagad – darbs ne īsti ir, ne īsti nav. Auzu putra jau sāk sprūst un tualetes papīru kalni nenomierina.

+2
-8
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 19.03.2020. 13.24

  Čekisti – droši lieciet mīnusiņus un baudiet dzīvi ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam