OIK raganu medības turpinās 5

Komentāri (5)

Sskaisle 18.03.2020. 18.12

Neizprotu virsrakstu.
Caur oik mūs apzog, vainīgo nav, jo shēmas ir sakārtotas tā, lai valsts garantētu šo zagšanu, bet virsraksts – oik raganu medības.

Vispār esmu šokēta par Latvijas valsts kārtējo bandītismu. Kredītu ņēmējiem parādus atmaksāsim mēs – godīgie = vientiesīgie, šīgada atvaļinājumus ārzemēs negodīgiem un nepklausīgiem līdzpilsoņiem arī apmaksāsim mēs – godīgie un paklausīgie.

Morāle kāda – šī ir valsts bandītu un visu negodīgo aizstāvībai.

Un man katru gadu ceļ nodokļus , lai tagad alkatīgie politiķi par manu naudu uzpirktu negodīgos ….

+3
0
Atbildēt

0

altinyildiz 18.03.2020. 14.25

OIK var likvidēt vienā dienā, bet tad atļauju saņēmēji pieprasīs Dombrovskim, Kamparam, Pavļutam, Ašerādenam un Pūcei atgriezt samaksāto naudu, ko padlas jau iztērējušas nevajadzīgos pirkumos, perversās izpriecās un elitāros pederastu aksesuāros.

0
-1
Atbildēt

0

Kamielis 18.03.2020. 11.13

Pirms OIK bija līdzīga mazo HES sāga, tikai tai apgriezieni bija daudz mazāki un tajā vēl nebija iesaistīti lielie čiekuri, bet nacionālā biznesa īpatnības bija tās pašas: sagatavo likumdošanu lai visi maksātu mazu bet “taisnīgu” maksu attiecīgam biznesam, pieņem likumu un vualā viss notiek, vēl pieliek zaļo aizsardzības birku un aiziet.

+1
0
Atbildēt

1

  Elektriķa dēls > Kamielis 18.03.2020. 12.11

  OIK sāga sākās ar “labiem nodomiem, kas bruģēja ceļu uz elli”. Diemžēl nekas jau nav mainījies !
  JRT varētu palaist savu izrādi “Jaunās asinis” internetā! Stāsts ir analogs ar OIK !

  0
  0
  Atbildēt

  0

Elektriķa dēls 18.03.2020. 08.32

Problēma manuprāt ir plašāka ! OIK sāga lieliski ilustrē insticionālas problēmas – autores pieminētais “apaļais galds” vispirms ir jāiekārto Ministru kabinetā, jo tā taču ir vieta kur būtu jāapspriež dokumenti pirms to apstiprināšanas.
Realitāte ir sliktāka nekā pazīstamajā izteikumā “lasījis neesmu, bet ir viedoklis”, jo uzdrošinos apgalvot ka ministri ne tikai dokumentus nav lasījuši, bet viņiem nav ne nojausma par tajos rakstītā patiesumu, ne SAVS viedoklis vai pārliecība par dokumenta atbilstību tā anotācijā minētajiem mērķiem un uzdevumiem !

+1
0
Atbildēt

0