Skolotāji meklē iespējas mācības nodrošināt attālināti 3

Komentāri (3)

Kārlis Jirgensons 23.03.2020. 15.19

0
0
Atbildēt

0

Gsmits1341 19.03.2020. 12.59

Sveiki,
Jau trīs gadus nodarbojos ar video apmācību veidošanu un ražošanu. Divus gadus sadarbībā ar Baltijas datoru akadēmiju pasniedzu, kursu komandu vadībā, attālinātām un izkliedētām komandām.
Šobrīd sadarbībā ar vienu no vadošajām Latvijas IT kompānijām intensīvi strādājam pie video apmācību kursiem latviešu valodā Microsoft Office 365 lietotājiem. Tajā skaitā tādām tēmām kā Modernā darba vieta, mobilais darbinieks, Microsoft Teams, Microsoft OneDrive, Outlook mobile utt. Šīs it komerciālās mākoņtehnoloģijas, kuras 80% Latvijas skolotāju jau ir pieejamas un teicami atbalsta attālināto lekciju pasniegšanu. Audzēkņiem šīs tehnoloģijas ir par brīvu gadījumā ja skolas skolotājiem tās ir iegādātas.
Pēdējais projekts ir sadarbībā ar Vācijas uzņēmumu, kur veidojām kursu par “Modernās darba vietas” (Darbs no jebkuras vietas) ieviešanas metodoloģiju transformējot uzņēmuma darba kultūru.
Kopīgi ar izglītības ministriju varu sagatavot apmācību kursu skolotājiem, kā pasnieg stundas attālināti un skolniekiem kā pieslēgties un mācīties virtuālu lekciju. Stundu materiālus var ierakstīt un skatīties vēlāk ,kā arī izmantot citu skolu skolnieki. Tādējādi stundu lekciju sagatavošanu sadalot starp daudziem skolotājiem.
Labi pārzinu nepieciešamās tehnoloģijas, pasaulē piemērotos risinājumus un tehnoloģisko nodrošinājumu kvalitatīvu attālināto lekciju pasniegšanai. Aptuveni 90% no nepieciešamā katram mūsdienīgam skolotājam jau ir. Svarīgas ir prasmes tās izmantot.
Ja ir interese, ar prieku palīdzēšu gan ar redzējumu gan praktisku kursu veidošanu.
Virtuālajā sapulcē varu sniegt detalizētu informāciju interesentiem.
Kontakta informāciju meklējiet uzņēmuma mājas lapā http://WWW.tcrastrs.lv

0
0
Atbildēt

0

Irina Lucina 18.03.2020. 22.54

Mana pieredze:

Google Hangout Meet ir tiešām labs rīks, kas ļauj pievienoties vienlaicīgi daudz klausītājiem. Viss strādā ātri, perfekti.
Bet …
Google Hangout Meet onlaina tikšanās organizēt var tikai tās skolas, kuriem ir G Suite for Education. Savukārt, lai piereģistrēties šajā servisā skolai ir nepieciešams domēns. Ne visam skolām tās ir.
Un pašas beigās, jā viss izdodas, tad var piereģistrēt tikai 10 skolotājus.
Tad seko ilgas runāšanas ar Google atbalsta dienestu un solījums 2 nedēļu laikā izskatīt jautājumu par lietotāju skaita palielināšanu.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: