VDD: darbs pašreizējās telpās var kļūt neatbilstošs NATO standartiem (papild.) 10

Komentāri (10)

aigars_cinis 16.02.2020. 05.09

Ierosinu Jaunās Teikas parku nosaukt Mārtiņa Ķibilda (sk. vienu no pēdējām viņa reportāžām no tās vietas) vārdā, aprīkot to ar bērnu laukumiņu un brīvo tribīni kā Haidparkā. Tur pat tualeti nevajag — netālu ir DUS.

0
0
Atbildēt

0

andrejs 05.02.2020. 15.07

15 tūkstoši Teikas apkaimes iedzīvotāji?
Nopietni?
Kurš ir pārbaudījis cik no tiem “Teikas apkaimes iedzīvotājiem” dzīvo Teikā. Ka tik vairumā nav daugavpilčaņe, Lembja podlaižas no Ventspils un Bolderājas un Ustjdvinskas iemītnieki.
Vispār jau īstā Teika ir iespējams zaļākais rajons Rīgā. Un diez vai privātmājiņas īpašnieka sapnis ir regulāri doties uz “parku”…
Cita lieta, ka tajā “jaunajā” pseidoteikā tiešām nav gandrīz nekā zaļa.

+1
0
Atbildēt

0

kolpants 05.02.2020. 09.26

Как же так получается? Или президент знает больше о требованиях НАТО к помещениям или президент просто решил проприарить новое здание? Но КГБ чуть поумнее, решил так не подставляться, поэтому обтекаемо выразился “может быть”?)
Одно понятно-есть железные аргументы “кто против здания в этом месте, тот враг”.
Наличие зданий со всех сторон для КГБ, очевидно, риском не является. Или может, уже есть план потом все квартиры выкупить? Чтобы шпионы не сидели и не смотрели, кто входит, кто выходит?

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 04.02.2020. 19.53

NATO standartiem noteikti neatbilst tas, ka drošības iestādēs strādājošie ienaidnieku valsts specdienesta darboņi, kuru tur, kā blusas slima suņa kažokā, vajā patriotus https://jauns.lv/raksts/zinas/151184-radikalo-protestu-rikotajs-uldis-freimanis-atrasts-miris, un kategoriski atsakās ķert krievu spiegus un atmaskot pie varas esošos nodevējus. https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/bijusie-cekisti-paliek-drosibas-policija-10368486
Pat ja šobrīd DP vairs nav neviena Krievijas FSB kadru oficiera, viņi sev ir izaudzējuši krietnu maiņu, kas tur jau ir otrā paaudzē.

0
-1
Atbildēt

0

Zāļu valsts aģentūra 04.02.2020. 12.07

Svētdien (02.02.20.), neskatoties uz lietavām, pastaigājāmies gar ostmalu, garām Kaķsēkļa dambim, pa Ilzenes ielu, līdz galam, te ar vērienu var vērot “padomjindustijas” pēcteču atstāto “kultūrslāni”. Rankas iela, gandrīz pašai Uriekstes ielai, tukša, caurules, papeles, vecas betona sētas, pamesta vai vēl neapgūti īpašumi, kā izskatās, nevienam nepieder bet varbūt vēl valsts valdījumā. Dažviet skatos, tomēr rosība ir sākusies, nodomāju, te būtu absolūti ideāla vieta, kur atrasties tādai noslepenotai iestādei, kā VDD! Līdz centram tuvāk un ērtāk var nokļūt, kā no Teikas, līdz lidostai, teorētiski, pēc Ziemeļu pārvada izbūves, arī. Iesiet tik laipni, lūdzu ieskatieties adresē un pastaigas, ekspedīcijas nolūkā aizejiet, adrese: Rankas iela 9-13, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005 , 56.985620, 24.109659. , lai ir iemesls IRIR komandai u.c amnalītiskajiem mediju pārstāvjiem uzdot jautājumu valsts nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem, kāpēc ne te? Un ko, minētais apsaimniekotājs, dara blakus esošajā milzīgajā teritorijā, kur jau ir izcirsti krūmi, pamežs un koki plus pie sētas dirn birka “Valsts Īpašums”? Tā viss notiek, pa kluso vien, pa kluso vien, kas prot, tam tiek!

Karte

Attēli ©2020 CNES / Airbus, Maxar Technologies, Kartes dati @2020 LatvijaNoteikumi

Sūtīt atsauksmes
200 m

+1
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Zāļu valsts aģentūra 04.02.2020. 12.18

  Tieši tādas pašas brīvas vietas ir pie Nameja krastmalas , Zunda – vispār visur Rīgā – i lidostas i jūra i satiksmes maģistrāles tuvāk – viss idealāk kā bijušais velotreks

  Es joprojām uzskatu, ka runa ir nevis par vdd , kurš grib jaunas telpas, bet par VNĪ , kuri ir komčekistu būvnieku lobisti un pieraduši lietas kārtot sperot ar cietu asu zābaku, nevis darbojoties valsts un sabiedrības interesēs – neviens jau nekad nav ne aprēķinājis, ne pat mēģinājis aprēķināt vnī nodarītos kaitējumus saiedrībai – vai skaidrojis – kāpēc tāda kadru mainība – kurš kuram kurā brīdī nav maksājis ….

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.02.2020. 10.01

Principā es neesmu gatava, ka mani pieķēdē pie kokiem – man ir zems asinspiediens un bailes arī, bet tos, kuri to darīs es atbalstīšu.
Vai arī , ja valsts ar sevi aizsargājošo vdd nogāzīs kkus kā ar buldozeru – būšu gatava iniciatīvai iesūdzēt valsti tiesā, kā to ir izdarījuši norvēģi !

https://www.tvnet.lv/6888551/uznemums-iesudz-tiesa-norvegijas-valsti-par-izlukdienestu-neveiklibu-spiegu-vervesana

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.02.2020. 10.00

Absolūti kā padomju okupacijas laikā – tad arī tautas intereses bija tikai traucēklis varas elites priekšā un tautai smadzenes tika skalotas un drāztas un skalotas un drāztas – nomainīti atslēgvārdi – ielikti vecajās matricās un uz priekšu

cik zemu tiek vērtēta tauta , ja grib iestastīt, ka kremļa spiegus nevar noķert , jo redz – lūk telpas vecas –

Ka būvnieki ir tie paši vdk draugi – bļedj – kuru tas interesē, par to šodie n nerunāsim vai ne ? vdd jau tas vismazāk uztrauc

man nevajag nekādus dokumentālus pierādījumus , lai es saprastu, ka Latvijas nelaime ir tā, ka valsts varas kodols ir komunistu čekistu varas rokās – šadi raksti to apliecina

lūk, šādi paziņojumi, ka ES uN NATO intereses ir augstākas par Latvijas cilvēku veselības un labklajības interesēm ir absolūti 100% matrica no padomju okupācijas varas paziņojumiem – ka mums jācieš, jādzīvo bez pilnvērtīga uztura un ērtībām un labklājības domu un vārda brīvības, jo redziet – padomju valsts taču gādā, lai visiem būtu labi .

Nevienā deomkrātiskā ES valstī nav iedomajams tāds varas elites paziņojums, ka mēs tagad te izcirtīsim kokus, jo lūk, drošības dienestiem apnicis dzīvot vecās telpās

Pat norvēģi savus drošībniekus iesūdzējuši tiesā

– kas jauns pat bija publicēts, ka koku aizstāvji pat īstenībā esot leišu biznesmeņu uzpirkti – leišiem Teikā esto jātirgo jaunie dzīvokļi un tāpēc šie iebilstot pret
koku ciršanu – rok laukā ko vien var izrakt, lai tikai nocirstu kokus

Māra Miķelsone – kā neuzrakstījāt, ka Rīgā vien pēdējo apmēram 3 gadu laikā izcirsti – apmēram 2, 5 tūkstoši koku un iestādīti – 198 koki no, kuriem liela daļa nokaltuši ?

Kokus cērt mūsu drošības un labklājības interesēs ? Lai vdd labāka redzamība, kur un kā mums kremlis tuvojas?

0
-2
Atbildēt

2

  andrejs > Sskaisle 05.02.2020. 15.10

  ES uN NATO intereses ir augstākas par Latvijas cilvēku veselības un labklajības interesēm
  ——————————————–
  Vai Tev nešķiet, ka pateicoties ES un NATO interesēm Latvijā mūsu cilvēku veselības un labklajības intereses vispār tiek ņemtas vērā?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > Sskaisle 05.02.2020. 15.11

  Kokus cērt mūsu drošības un labklājības interesēs ? Lai vdd labāka redzamība, kur un kā mums kremlis tuvojas?
  ——————–
  Nu jau galīgi dumības raksti

  0
  0
  Atbildēt

  0