Davosas piezīmes: kapitālisma transformācija un demokrātiskās iniciatīvas 5

Komentāri (5)

kolpants 05.02.2020. 09.30

Чтобы написать такой текст, не нужно было посещать Давос и тратить деньги. Набор общеизвестных фактов, выводов и предложение.
По факту-пока ЕС говорит о необходимости поддержки новых предприятий, особенно в сфере ИТ и биофармации, те тихо-мирно переезжают в США, где частные инвесторы выделяют реальные деньги. А не говорят.
Монструозная бюрократическая структура ЕС превращается во все поглощающего монстра, в котором вязнут все толковые идеи и предложения.

0
0
Atbildēt

0

kirshblac 31.01.2020. 17.51

Visas publikācijas maksā. Vismaz cilvēku valodā būtu uzrakstījuši. Padomju laikos ziņas sākās ar to kurš un kur piedalījās un tikai pēc tam par jēgu tam visam. Labākajās tradīcijās, žēl. Nekā personīga.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.01.2020. 09.37

Ļoti interesēja redzēt ēkas Alberta ielā 13 interjeru.
Tāpēc centos tajā iekļūt par katru cenu un pagājušā gada nogalē tur tika , Sorosa unga finansētā pateicības pasākumā. Kā man skairoja – tur bija pamatā sapulcināti Sorosa stipendiāti. Ļoti daudz ar medijiem un kultūru un politiku saistītu cilvēku.

Mans jautājums – vai sabiedrībai nebūtu tiesības zināt, ka lūk , tādi un tādi žurnālisti, redaktori, programmu direktori utt utjprj . ir Dž. Sorosa stipendiāti?
Es nevienam klāt negāju un nejautāju – esi vai neesi stipendiāts. Ja mani kāds pazītu – domātu – redz – Skaisle arī sorosiste – bet – tomēr – ja esam demokrātiska sabiedrība vai tādā gadījumā mūsu pien ākums nav sniegt sabiedrībai pilnvērtīgu informāciju?

Nevis pa kaktiem – vieni no komčekistu klubiņa ar savu bosu interesēm, otri no Sorosa klubiņa ar savu bosu interesēm – un tad abi metas virsū un tautu drāž – apzog plikus un neaizmirst visu laiku brēkt jūs fašisti, jūs stulbeņi , lumpeņi utt

Prezidents kā valsts galva varētu vairāk turēties pretī tam maucīgajam kaklam , kas groza viņa galvu – žēl, ka nespēj ļoti žēl. Cerība bija ….

+3
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 31.01.2020. 09.23

No vienas puses man nevajadzētu būt šokētai – galu galā – neesmu ne no TORONTO, ne no MĒNESS – tepat vien visu mūžu esmu dzīvojusi, bet tas kas notiek ir vienkārši nenormālība

Šitā tērēt mūsu miljonus un pēc tam – piedodiet – bet citādi nepateikt – dirst bumbiņas !

Šite mums stāsta par klimata izmaiņām, par demokrātijas iniciatīvām, bet kad lieta no vārdiem nonāk līdz darbiem – prezidents kā glums zutis pārmetas varas elites pusē un vienkārši – kā pēc pasūtījuma melo un krāpj tautu.
Pamatoju savu viedokli – lūk , atsauce –
https://jauns.lv/raksts/zinas/369029-levits-skaidro-kapec-nevar-mainit-vdd-jaunas-ekas-vietu.
”Ja valdība izvēlētos meklēt jaunu vietu Valsts drošības dienesta (VDD) būvniecībai, tas par vairākiem gadiem aizkavētu būvniecību un radītu lielus finansiālos zaudējumus, šodien žurnālistiem paziņoja Valsts prezidents Egils Levits.”

Ka miljoni tiek zaudēti un kultūras vērtības apdraudētas – JRT ēkai , kur tiešā un pirmā atbildība ir VNĪ , kuri slēdza kārtējo līgumu ar visu laiku priviliģētaiem komčekistu būvniekiem – tur prezidentam asaras nebirst un par tur zaudētām finansēm uztraukuma nav – kā saka – dies ar to .

Tāpat pazaudētie miljoni RMM ēkas renovācijai Pils laukumā.

Tagad , kad runa ir par koku glābšanu cilvēku veselības un labklājības labā, kad runa patiešām ir par demokrātiskām iniciatīvām, viss uz ko prezidents ir spējīgs – gļevi nosiekalaties –

Šorīt LTV1 Rīta PANORĀMĀ tā siekalošānās atkārtojās – ka esaot jārunā ar sabiedrību – to prezidents atļāvās pateikt, bet ka būtu jāievēro sabiedrības intereses – tādam drosmes un patiesības līmenim prezidents levits nav gatavs –

Ja skaistās, patiešām skaistās Levita runas ir tik krasā pretrunā ar dabriem – tad tāds prezidents lai dirst un nepiesārņo ēteru – un tos miljonus , kurus tērē viņa kanceleja , lai atdod nabadzīgajām lauku skolām un lauku ceļu uzturēšanai – no tād tad valstij un sabiedrībai patiešām būs labums

+4
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 31.01.2020. 09.29

  Arī uz robežas ar Baltkrieviju izcirta kokus, nozaga kokus – vainīgie LTV1 skaidroja , ka nav ko uztraukties visu ko paņemām atdosim – kā tur prezidents necēla trauksmi?

  Vai par to LTV1 nenormālo komčekistu varas lobiju – lūk , saeimai jāskata likums par oik – tas likums, kas vai nu atļaus – kā saka jaunā kvalitatē mūs apzagt, vai tomēr likvidēs šo valsts apzagšanas shēmu . Tā vietā LTV1 tieša runa -vienīgajā !!!!! diskusiju raidījumā sabiedriskajā TV – ļauj uzstāties ar savu priekšnesumu kaimiņa partijai. Kas bija tie ziņu , programmu redaktori, kuri pildīja šo politbandītu – monopolistu pasūtījumu?

  Vai de facto – kurš atkal bija tas, kurš LTV1 raidījumam deva signālu, ka jāturpina attīrīt Andrejosta , lai oligarham šķēļem valsts un latviešu tauta atvieglotu sava gadsimta projekta īstenošanu ?

  Kuri ir tie vēstneši un pelēkie baroni, kuri rausta tās smalkās stīgas informācijas telpā , lai sabiedrību morāli sagatavotu turpmakai apzagšanai un debilizēšanai/

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: