Melns nav melns, balts nav balts 13

Komentāri (13)

Valdis Freimantāls 07.02.2020. 18.39

Kliķe īsteno totālu genocīdu pret tautu! https://tautastribunals.eu/?p=33716

0
0
Atbildēt

0

Valdis Freimantāls 07.02.2020. 18.38

Visa muldēšana par nesadarbošanos ir tas pats, kas izvarotāja pārliecinosais stāstījums : viņa pati to gribēja!

Nevar ticēt komunistu un čekistu murgiem! Šie cilvēki ir Latvijas valsts lielākā nelaime!

Lasiet patiesību ……https://tautastribunals.eu/?p=33716

Aizliedzot māmuļas likumīgos 1938. gada statūtus, kliķe likvidēja tiesiskumu Latvijā 1993. gada 18. februāra naktī!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.02.2020. 10.26

labs raksts – kā man skolā mācīja – kas kontrolē medijus, tas kontrolē varu – ja reiz mums tik slikti iet – tad laikam tomēr jāvērtē NA vara Latvijā –
cik ciešas ir NA saites ar kriminālo pasauli un ar kremli

Laikam jau tieši tāpēc, ka NA kontrolē medijus, mums žurnālisti nepaskaidros – kā tas tā sanāk – ZZS premjers Kučinskis NA politiķim Parādniekam uzticēja demogrāfijas problēmu risināšanu – deva miljonus – laikam iesākumā bija 2 milj, bet pēc tam arvien vairāk, tomēr Parādniekam ļoti “veiksmīgi” izdevies, ka Latvijā piekto gadu pēc kārtas samazinās jaundzimušo skaits.
Sakritība – nedomāju viss – apzināta NA politika, kuru diktē kas ? …nu palīdziet man atbildēt ?

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/mediju-uzrauga-ar-reformam-un-savejo-algosanu-nostiprinas-nacionala-apvieniba.a347256/

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jaundzimuso-skaits-latvija-kritas-ceturto-gadu-pec-kartas.a345416/

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 31.01.2020. 14.07

Vairākas reizes tiekoties ar Kangera komisijas pārstāvi un aktīvi sarakstoties ar kādu bijušo VDK darbinieku izdevās noskaidrot, ka manu vajāšanu pasūtītājs ir diemžēl, pagaidām nezināms visaugstākā ranga okupācijas laika darbinieks, kuru manas pret Latvijas okupāciju, kukuļņemšanu un pielīšanu vērstās dziesmas ir pamatīgi nokaitinājušas. Nojaušams, ka viņš tās bija uztvēris kā personisku apvainojumu. Acīmredzot, tieši viņš deva pavēli VDK uzsākt manas vajāšanas. Vajāšanas un manu dziesmu aizliegumi sākās jau 1979.gadā. Ļoti intensīvas vajāšanas ar mērķi mani apklusināt pavisam sākās 1991.gadā pēc ļoti asa konflikta ar vietēja mēroga VDK slepeno aģentu. Viņš nekaunīgi, pilnīgi atklāti sāka no cilvēkiem izspiest kukuļus. Tika savākti apmēram 100 cilvēku paraksti, kas to apliecināja, bet viņu nebija iespējams pat atlaist no darba, jo VDK mašinērija viņu sargāja. Kā zināms VDK darbinieki tiesāti netika. Arī šis gadījums beidzās ar to, ka kukuļņēmēju tomēr atlaida no darba un tūlīt iekārtoja citā, vēl labāk apmaksātā darbā. Par kaut kādu tiesāšanu pat runas nebija. Un kā zināms VDK savējos sargā pat ja tie ir pēdējie nelieši. Un zem sitiena tiku nolikts tieši es, jo pirmais sacēlu traci par tik klaju nekaunību. Šis cilvēks bija arī diezgan augsta ranga LTF loceklis.

+1
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 30.01.2020. 18.01

To, ka Atmodu diriģē VDK un kompartija sapratu uzreiz pēc barikādēm un no LTF izstājos. Man izdevās saprast, kuri mūsu vietējās LTF nodaļas aktīvisti patiesībā ir VDK aģenti un par to samaksāju ļoti bargu cenu. Man tika uzrīdīti ļoti profesionāli VDK spēki un visam bija jābeidzas ar manu bojā eju. Mistiskā un brīnumainā kārtā izdzīvoju pēc klīniskās nāves, kuru pārdzīvoju pēc pēdējās VDK pratināšanas. Un tas viss notika 1991.gadā. Par šiem notikumiem esmu izdevis divas grāmatas: autobiogrāfisko “Gan jau rīts mūs atradīs” un fantastiskā žanra grāmatu “Kristaps – slepenie protokoli”. Fantastika tāpēc, ka paliku dzīvs tiešām tikai pateicoties notikumiem, kurus var uzskatīt par fantastiskiem. Šiem notikumiem ir arī liecinieki, kuri var apliecināt to patiesumu. Grāmatu faili: https://files.inbox.lv/ticket/35ac5d902237cafc898841ae12bb67c5aa4407af/Makets_Prieditis_GanJauRitsMusAtradis_TIPOGR-02.pdf
un
https://files.inbox.lv/ticket/3e93d46fd8000e0e44441f53a3ed079d45bc926e/Kristaps_Slepenie_Protokoli_Andris_Marts.pdf

+1
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 30.01.2020. 15.26

Neviens īsti nezināja ar ko Atmoda beigsies. Pilnīgi bija iespējams variants ar apcietināšanām un Sibīriju un nekādas neatkarīgas Latvijas valsts. Tieši tāpēc daudzi cilvēki 80.to gadu beigās un pat 90.to gadu sākumā piekrita sadarbībai ar VDK, jo tas deva drošības sajūtu gan teikt patriotiskas runas, gan ja nekas neizdotos, turpināt būt uz “zirga muguras”. Tā arī ir atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu. Arī daudzi vietējā līmeņa LTF grupu līderi ir atrodami “čekas maisos”. Protams, neviens nav sadarbojies un visi ir balti un tīri.

+2
-1
Atbildēt

1

  Visvaldis Mucenieks > Atis Priedītis 02.02.2020. 16.23

  Neesi tik augstprātīgs un nevērtē visus pēc sevis!

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Atis Priedītis > Visvaldis Mucenieks 02.02.2020. 16.54

  Diemžēl, tā ir mana personīgā pieredze. Un kaut kā nejūtu to savu augstprātību. VDK mani patiesībā gan garīgi gan fiziski iznīcināja. Un fakts, ka es nevienam atriebties netaisos, bet tikai noskaidrot patiesību jau nu nekādi nesaistās ar vārdu augstprātība. Esmu mēģinājies kontaktēties ar cilvēkiem, kuri zināja par manām vajāšanām vai pat paši piedalījās tajās. Diemžēl, pilnīgi bezcerīgi. Neviens neko neatceras vai kategoriski atsakās ar mani sazināties. Bet es tiešām gribu viņiem piedot, bet izrādās, ka tas nav iespējams.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Visvaldis Mucenieks 05.02.2020. 10.29

  vai dieniņ, Mucenieka kungs – kā nav kauna – tagad taču pat filma ir, kas pierāda,ka Latvijā vara ir palikusi čekas un komunistu rokās .

  Nu pavērojiet un pavērtējiet pats, kas kultūras laukā apkalpo komčekistu eliti?

  Būtu kādus pretargumentus minējis nevis iedrošinājies kaunināt otru par viedokli.

  Cik negodīgi!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

traductrice 30.01.2020. 15.14

vērtēt var un vajag tikai pēc darbiem! Vulfsona lielais darbs – “nogalināja Padomju Latviju” ir jāiekaļ akmenī un jāskaita kā mantra! Visi pārējie arī bija un ir 30 gadus sabiedrībā aktīvi pilsoņi, kuru darbus var vērtēt un analizēt. Ne jau VDK kartiņa ir kritērijs, kritērijs ir darbi un to sekas. Man šķērmi metas, kad iedomājos, ka vienai no izcilākajām Latvijas personībām bija (vai būtu) jātaisnojas par “kartiņu”. Un otrādi, VDK kartiņas neesamība nav zīmogs, kas apliecina lojalitāti pret valsti.

+7
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > traductrice 30.01.2020. 15.38

  Ja Tu domā Stradiņu, tad nekādam škērmumam nevajadzētu būt, jo kungs pats atzinās un nožēloja un atteicās no jebkādām spekulācijām , ka varētu būt valsts prezidents.
  Šķērmi man metas no tā, ka ap viņu čekisti spieto kā mušas ap saldumpodu.

  Par labvakar puišiem + godmanis , man nav absolūti nekādu šaubu , kam un kā kalpoja un kalpo –
  Tieši viņi man ir simbols, ka Latvija nosaukumu pamainīja, bet lietas būtība palika vecā
  un tieši tāpēc esam tādā pašā gara un miesas nabadzībā kā padomju okupācijas laikā.

  Šorīt LTV1 Zariņš runāja par oik – ka jaunais likums nevis atcels oik, bet ļaus īpašniekiem manipulēt , citiem vārdiem – nevis likvidēs oik, bet ļaus izdzīvot un turpināt pelnīt miljonus uz mūsu visu rēķina .
  Starp citu – man atnācis 3x lielāks rēķins par elektrību – nu skaidrs – valsts kārto , lai lielie zēni var labi nopelnīt

  Jā bet šamējiem dzīve izdevusies – visi miljonāri , kā nesmaidīt, kā nespīdēt – šie varēja runāt un stāstīt ko un kā gribēja, bet redz tie, kas 1991. gribēja nofilmēt patiesību – tos nokilloja ….

  +4
  -2
  Atbildēt

  1

  traductrice > Sskaisle 30.01.2020. 16.00

  tieši to es arī gribu teikt. No šodienas skatu punkta var ļoti labi redzēt darbus, analizēt devumu, interpretēt sekas. Interpretācija var arī atšķirties, tas tiesa. Bet tam NAV sakara ar “kartiņas” zīmogu.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

not mii 30.01.2020. 10.10

nu tad beidzot – nu pareizie cilvēki paralēli savai postsovjetu sētas neobizantiskai spozmei var sākt lepoties ar atmodas varoņdarbiem, kas veikti kaut kādas noziedzīgas biedru grupas “gods un sirdsapziņa” vadībā.

+3
-3
Atbildēt

0