Lai neviens nezina 8

Komentāri (8)

Sskaisle 30.01.2020. 10.41

Es nevaru zināt konkrēti, tāpēc varu izteikt tikai savu teoriju

Patiesībā runa ir nevis par vdd neizdarību, bet gan par citu valsts iestādi – VNĪ – kuri sirsnīgi un pašaizliedzīgi ir kalpojuši būvnieku – komčekistu mafijas interesēm.
Esmu diezgan droša, ka vdd un mežvietu pamodināja un iesaistīja , kā komčekistu laiku smagāko ieroci – valsts drošība – jūs ko lumpeņi – par kādiem kokiem var būt runa, ja valsts drošībqa likta uz spēles –

tas ir tik nenormāli drausmīgi –

+4
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 30.01.2020. 10.29

“‘Par VDD autoritāti – lai nu kā, bet vismaz manās acīs tā Mežvieta laikā ir drīzāk augusi, kā mazinājusies.” – vai vari drusciņ plašāk par šo izpausties?

Kā saka – debess mums viena , bet apvārsnis katram savs – ne es tādus vdd zināju pimrs mežviets, ne pēc , ne viņa laikā – tik daudz ka lasu, ka putins kontrolē pat brexitu un trampu , nerunājot par vencuēlu un moldovu , tomēr mežviets pagalvo , ka Latvijā no putina ietekmes ne smakas
Tiešām? Nomierini mani , mīļais biotop – zvēru , ka mīļēšu tevi visu atlikušo mūžu, ja mani pārliecināsi

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 30.01.2020. 10.21

”Ja šodienas trubadūri būtu izteikuši savus iebildumus tad, kad apsprieda teritorijas plānojumu, es droši vien viņus atbalstītu. Nav dzirdēts, ka toreiz kāds būtu publiski kaut iepīkstējies.” – sveiks , biotop – es mēģinu saprast , kuru reizi tu tēlo, iztaisies, kuru reizi tu vienkāŗši nezini, bet viedoklis tev ir. Par sabiedrisko apspriešanu Rīgā – tā jau vēl pirms Ušakova ēras ir tā organizēta, ka par to mēs uzzinām tad, kad tā ir beigusies. Jeb precīzāk sakot – termiņš, kurā tai bija jānotiek, bet kura ja arī notika , tad notika vien 3 cilvēku sastāvā.

Tas ir perfekti tas pats stils , ko tagad mums vēlētājiem klāsta saeimas politiķi – ka lūk, mes paši viņus esot ievelējuši – nu tad paši vainīgi. Bet – mēs tācu viņus vēlējām balstoties uz to informāciju, kuru mums sniedza mediji un paši politķi. Vai vakardien skatījises tieša runa ltv1 ? – Es mēģināju , bet nespēju – tik trula komčekistu laiku muldēšana tomēr bija par samgu manai visādi citādi stiprai nervu sistēmai . Piedirst 12 000 vēlētāju uzticību – jo lūk – solījums ir viena lieta, bet izpildījums cita.
Nu labi – tāda usņbūdas kaimiņa partija, bet kā ar visu saeimu un mediķiem? Šī klasika

Tā kā – tu visugudrais biotopiņ savā nenormālajā augstprātībā naski aizrikšoji pa to pašu bandītisko poltiķu izcirsto taciņu vientiešiem

Ar to arī tevi apsveicu un aicinu uzvesties klusi

+2
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 30.01.2020. 10.26

  vai šorīt klausījies interviju ar NA gerhardu – nu to slaveno cilvēkiem virsū braucēju – kas izrādās ir vispār ģimenes tradīcija

  Lūk – viņam uzdeva konkrētu jautājumu – jācērt neizaudzis mežš vai nē – 5 minūtes ministrs runāja – bet tā arī nepateica – jā, tāpēc , ka … vai nē, tāpēc ka – žurnālisti mutītes pavēruši un actiņas mikršķinot atbildi pieņēma un neko neprecizēja

  Tas pats par lauksaimniecību – vervēleja kā padomju laiku jaundzimis komunists , zemnieki strādājot 25 stundas, 8 dienas nedēļā un šiem neesot laika domāt bet ko tad pats ministrs izdomājis – jo laika šim vairak kā jūra – mēs par to šim bargi maksājam – jā bet to izstāstīt sabiedrībai ministram vairs nebija spēka …..tā tik izksats liela auguma brašulis – kad jāceļ smagums – tad purkšs un viss

  lūk, kā mīļais biotopiņ es to pasaulīti redzu

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

J.Biotops 30.01.2020. 08.53

Piekrītu, ka sliktas būs abas izvēles, labu vairs nav. Tātad nākas domāt, kura mazāk slikta.

Strīdīgajā gruntsgabalā apbūve, nevis parks vai kaut kas cits, ir paredzēta jau Rīgas teritorijas plānojumā. Ja šodienas trubadūri būtu izteikuši savus iebildumus tad, kad apsprieda teritorijas plānojumu, es droši vien viņus atbalstītu. Nav dzirdēts, ka toreiz kāds būtu publiski kaut iepīkstējies.
Cik zinu, teritorijas plānojumu vai tam pakārtotos dokumentus pērn vai aizpērn sākta pārstrādāt (vai pabeigts?) – arī te bija vieta protestiem, bet vairs ne tādiem, kas prasītu atcelt līdz šim izdarītas likumīgas darbības. Nedzirdēju ne lietišķus iebildumus, ne sašutušās tautas balsis. Nu pēkšņi – ak šausmas – VDD, skaidrs, ka tas pats, kas KGB, OGPU…brrr…
Minētie dīvāna eksperti labi zina, ka tieši tādai mājai pareizā vieta ir kādā purvainā pļavā (ja zaļie piekritīs), citi kompetenti analizē novērošanas iespējas no blakus māju logiem, un satiksmes sastrēgumus, visi vienprātīgi – mūs piekrāpa, mums neteica (neiesim taču skatīties kaut kādus teritorijas plānus) Kā var iedrošināties būvēt tur, kur es gribu parku! Šodien gribu, vakar vēl nelikos ne zinis, bet es esmu tauta, man vienmēr taisnība!
Maz šaubu, ka pret tik briesmīgas iestādes, kā VDD, būvi jebkurā citā vietā neatrastos līdzīgi eksperti un tikpat prasīga bezmaksas sabiedrība.

Par VDD autoritāti – lai nu kā, bet vismaz manās acīs tā Mežvieta laikā ir drīzāk augusi, kā mazinājusies. Atšķirībā no Bordāna un Jutas brigādes, sauktas JKP, par ku jau sen domāju, ka zemāk krist vairs nav iespējams. Nu izrādās, ka ir gan. Skumstu par savu kļūdu un gaidu turpinājumu.

+1
-3
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.Biotops 30.01.2020. 10.32

  Ja vāciski neklausies, tad Čomskis par visu šo ir skaisti izteicies arī angliski

  https://www.youtube.com/watch?v=6_gS5PV0kZA
  Barbara Bleisch debattiert mit Noam Chomsky am Massachusetts Institute of Technology (MIT) über den US-amerikanischen Wahlkampf, über die Rolle des Staates im 21. Jahrhundert und über die Verantwortung der Intellektuellen.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 30.01.2020. 10.42

  jā un padomā vai Latvijā tāds raidījums , tāds runātājs ir iedomajams ?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.Biotops 30.01.2020. 10.37

  Piemēram , ka reklāmisti sludina, ka viņu uzdevums ir informēt sabiedrību , izglītot. Bet – ja pavēro, ja paanalizē – tad kāda ir realitāte – pareizi – debilizēt sabiedrību – to ko tu tikko apraksti – nesniegt pilnvērtīgu informāciju , jaukt galvu un tad pārmest , ka cilvēks pieņēmis neracionālu, nepamatotu lēmumu.

  Piemēram, ja par parku – gan visu partiju politiķi, gan ierēdņi un visi likumdošanas akti sludina vienu – 1- ā vietā cilvēks . Bet īstenība ir tāda, ka 1-ā vietā ir tikai dažu loti ļoti bagātu cilvēku vara un ietekme – stabules, kuras tie pūš un pēc, kurām dejo gan viņiem tuvākie kalpi, gan miljoniem un miljardiem citu cilvēku.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: