Izrāde, kas jāredz

5

Komentāri (5)

Sunflower 23.01.2020. 06.47

Izrādē man loģika nenostrādāja tajā momentā, kad Zalkti un Ziednesi nevar nogalināt, jo tās nav zemes būtnes, bet bērnus var, kaut arī tās būtībā nav zemes būtnes. Protams, tas ir metaforiski, taču sanāk pretruna, kas skaidri neuztverās. Laikam jāpārlasa Aspazijas luga.

0
0
Atbildēt

1

  Sunflower > Sunflower 23.01.2020. 08.18

  Par puisīti arī piekrītu – tas ir īpaši nežēlīgi, ņemot vērā lugas tekstu un liecina par empātijas trūkumu un nerēķināšanos ar citu cilvēku jūtām. Atminos kādu citu izrādi, kurā tika pausts, ka cilvēkam ar kādām citām atšķirībām nebūtu jārādās sabiedrībā. Tas bija ļoti ciniski, ņemot vērā, ka arī tādi cilvēki skatās izrādes un visādi citādi nejūtas nepilnvērtīgi, ja vien kāds uz to publiski nenorāda.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sunflower 23.01.2020. 09.23

  tas vienkārši nav godīgi un nav taisnīgi, ka Tu visu paspēj redzēt un es nē. Kad tiku pie rezervēšanas online – visas biļetes jau bija izpirktas.

  Tropas režijā redzēju Kurbadu un man tik ļoti patika, ka tagad gribu redzēt visu, ko viņa dara, bet nu redz – kā jau gadās – pagribēs un pāries ….

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sskaisle 23.01.2020. 09.37

  Es tagad apzināti, pēc Baltā helikoptera vēl jo vairāk, steidzu redzēt izrādes pirms recenzijām, jo pārsvarā recenzijas pārstāsta saturu tiktāl, ka izrādi vairs nav interesanti redzēt vai arī nokritizē tā, ka vēlēšanās redzēt pāriet. Tāpēc man ir ļoti simpātisks Edītes Tišheizeres recencijas virsraksts – “Izrāde, kas jāredz” – skaidri un gaiši.
  Šajā sezonā izrādes ir kā citādas formas vai izteiksmes līdzekļu meklējumi, dižu atklāsmju nav. Zalkša līgavu es arī vairāk uztveru kā formu, nevis saturu vai būtību

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sunflower 23.01.2020. 15.43

  es recenzijas turpināšu lasīt, jo man svarīgi , ka z visām tik un tā nevaru aiziet , tāpēc tomēr gribu kaut kādus orientierus, ko iesaka un ko neiesaka.

  Šobrīd man patīk jau autoru kolektīvs – Aspazija, Tropa, Ķirse A, Fišers, Daudziņš , protams.
  Jā arī uz mani iedarbojas tas princips – jo saslavētāka izrāde, jo vairāk gaidi, bet jo kritizētāka, jo patīkamāks pārsteigums mēdz būt.
  Slikti tas, ka normāli biļetes nevaru nopirkt. Bet nu labi – ir jau ko lasīt un darīt un kur naudu likt. Žēl tik, k nevaru līdzrunāt, kā man parasti patīk

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam