«Karteļu mums ir daudz» 3

Komentāri (3)

altinyildiz 22.01.2020. 12.16

Daudz darba pie karteļu veidošanās ir pielikuši noziedznieku firmu stipendiāti: Vienotības kremļa mauķeles, zagļi, kolorādi un pederasti, kā rezultātā būvniecības izmaksas pie mums ir divas reizes dārgākas, nekā aukstā un klinšainā Norvēģijā.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.01.2020. 12.06

drausmīgi !!!
Valsts ierēdne baidās teikt patiesību , kur vēl tālāk, cik vēl dziļāk bandītu rokās …

“Ābrama ir piedzīvojusi piecus ekonomikas ministrus. Vai kāds no viņiem mēģinājis izdarīt spiedienu? «Ne no vienas partijas ministra es to neesmu izjutusi ….

“- «Kniebieni, aizrādījumi» vairāk nākuši no augstākās ierēdniecības. ”- vai ikviens augstakās ierēdniecības biedrs nav kādas partijas ieliktenis?

”Uzņēmēju ietekmi ministrijās izjutusi, piemēram, zāļu cenu jautājumā ” – ha ha hā – un ?

Visas partijas pēc ievēlēšanas apkalpo savus sponsorus – nu mīļā Ābramova – mīļais Raudsep – nu kāpēc tāda mazdūšība – nu ir tā – nu ir

Jūs pat baidieties to pateikt skaidri un gaiši , kur nu vēl kārtot lietas, lai ta svairs tā nebūtu.
Nu kas Kariņš – viens te kā Debesu eņģelis visu sakārtos? ASV te ieradīsies un saliks pa plauktiem un cietumiem, jeb tomēr gaidam biedru putinu ?

+1
-6
Atbildēt

0

Bolero_10 16.01.2020. 21.38

Protams, rakstīja tikai tie, kas pauda atzinību. […] viņa joprojām jūtoties neveikli, jo strādājusi ir iestāde, visi darbinieki, un neesot viņa «vienīgā Žanna d’Arka», kas kaut ko paveikusi. «Bet tas ir patīkami, nekam tādam nebiju gatavojusies.» Viņa saka – centusies strādāt tā, «lai būtu jēga».
===============
Arī es šo komentu rakstu, lai paustu atzinību. Paldies!

+7
0
Atbildēt

0