«Viņas strādā labprātīgi» 1

Komentāri (1)

Sskaisle 10.01.2020. 10.31

centrs Marta manā dzives pieredzē ir vienkārši neliešu kantoris. Lai citi liecina citu, bet tāda ir mana dzīves pieredze.
Savukārt, prostitūcijas legalizēšana, protams, ka neizskaudīs pedofīliju, vai seksuālo vardarbību, tomēr Vācijas un citu valstu pieredze, kur prostitūcija ir legalizēta, liecina, ka daudzas būtiskas problēmas tādā veidā tiek izskaustas.

Man , protams, nav un nevar būt nekādas konkrētas liecības, bet es domāju, ka Latvijā prostitūciju nelegalizē, jo tad būtu jāmaksā nodokļi un kāpēc gan tos maksāt, ja var nemaksāt. Tāpat arī centram Marta nebūtu par ko brēkt un uzstāties un ceļot pa pasauli .

Vēl viena lieta, kuru nespēju saprast nekādīgi – kad tika atcelta – pie tam kosmiskā ātrumā prasība prostitūtām būt gatavām uzrādīt izziņu veselības stāvokli. It kā tāda izziņu uzrādīšana pazemojot sievietes . Nekādi tam nevaru piekrist – kā reiz tāda izziņu esamību palīdzēt paglābties tik daudzām izvarotām un lēni mirstošām sievietēm, arī bērniem.

Tā kā – tēma ir nenormāli smaga , bet es atkal pirmo vainu lieku uz saeimu – likumdevēju, otro uz valdību un tikai tad centri martas un seksa pircēji un seksa pārdevēji . Vai vainīga un atbildīga ir sabiedrība , kura nespēj sevi pasargāt? Nezinu – jā un nē. Es esmu daļa sabiedrības – bet kā gan es varu kaut jel kā aizstāvēt prostitūtas? Rakstot komentārus?

+3
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam