Mums vajadzīgi jauni simboli 13

Komentāri (13)

murrey 18.12.2019. 22.28

Bet ļoti daudzi saprot, ka šī ir politiska izrēķināšanās ar citas valsts institūcijas rokām. Vai nenotiks tā, ka padzenot Lembergu, ZZS tiks atzīta par gļēvu konglomerātu, ar ko nav vērts ielaisties? Vai labāk tā vietā nevajadzētu aktīvāk aģitēt par Saeimas atlaišanu, lai tiktu vaļā no valdības, kura mūsu valstij nodarījusi tik daudz ļauna?
[Jau tagad redzam, ka Pūces administratīvi teritoriālās reformas rullis brauc pāri pašvaldībām, nedomājot par iedzīvotāju labklājību. Tikai stiprs LZS spēs aizstāvēt novadu ļaudis.]
Arī šo novērst varēs, nevis atsakoties no Lemberga, bet panākot referendumu par Saeimas atlaišanu.

0
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > murrey 19.12.2019. 07.21

  Nedomāju, ka jaunas Saeimas vēlēšanas ko dos. Mūsu žurnaļjugas – čekas politmaukas tik ļoti ir nozombējušas mūsu vientiesīgo vēlētāju un pirms vēlēšanām atkal tiks demonizētas latviskās: NA un ZZS un slavēti noziedznieki un ienaidnieki, ka labākā gadījumā mēs dabūsim tik pat sūdīgu Saeimu, bet drīzāk vēl sūdīgāku. No šādas valdības būtu iespējams tikt vaļā tikai tad, ja ekonomiskā situācija būtu kā Krievijā, kas ir neiespējami un cilvēki atnāktu uz Rīgu ar dakšām, vai kāds krietns latviešu mecenāts noalgotu šāvēju brigādi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

lindab456 17.12.2019. 11.47

Saskatu pamatotu politisko aicinājumu vai uzsaukumu. Ar piebildi, ka jāpiedāvā saturs, simboli izaugs. Ne jau simbolu revīzija ir tas pie kā partija ir nonākusi.

+1
0
Atbildēt

0

andrejs 17.12.2019. 11.30

Bijušajiem kolhozniekiem Lembergs tik tiešām bija kļuvis par simbolu. Tādu ka labo rūīgo un gādīgo kolhoza priekšsēdētāju. Gribētos cerēt, ka laucinieku jaunā paaudze atradīs citus ideālus pēc kā tiekties.

+2
0
Atbildēt

1

  andrejs > andrejs 17.12.2019. 11.32

  ….Tādu kā labo rūpīgo….

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 16.12.2019. 16.28

Priekšlikums interesants, izskatās, ka pie tā nopietni piestrādāts. Tautai (ja ne gluži visai, tad tomēr) tik dikti vajadzīgo partiju apvienību apsēduši tādi ļaundari, pret kuriem vairs “Nestrādā parastie argumenti par tiesiskumu…” Nu ar steigu “…mums visiem jārīkojas, lai lietas vērstu uz labu”.
Programma izvirzīta pārliecinoši. Nomainīsim “simbolu”, vai precīzāk – pārkrāsosim izkārtnes apmali, lai varētu saglabāties, kādi esam. Te aprakstītā “simbola” nenoliedzamā kompetence un “degsme dot pilsētai labāko” saglabājama, bet ietekme nekur nezudīs, vienīgi mazāk to rādīsim uz ārpusi. Pieņemu, ka “īstais saimnieks” pret to varētu neiebilst, bet droši tas nav – raksturs tāds… varen dinamisks. Jāpagaida.
(Meierovica un Valtera piesaukšana gan mazliet tāda problemātiska, bet to ar laiku varēs aizmirst)

+9
0
Atbildēt

0

vvilums 16.12.2019. 16.17

Mēs, ZZS, jau tā neko. Tie nīstie ASV tā, un tad mēs tā kā lūgtu.
M-ja

+4
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > vvilums 16.12.2019. 16.39

  Mēs, čekas Jaunā Komparķija, jau neko, to visu amerikāņi.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 16.12.2019. 16.11

Да, момент был конечно, выбран крайне “удачный”. На носу Рождество и Новый год, многие уже в отпусках (касается контрагентов портов), особо даже некому что-то объяснять. Многим проще будет просто перезаключить договора с другими.
И Борданс будет потом разводить руками “ну а что я, я ничего, я не жаловался, я не виноват, мы не ожидали, что потери будут такие большие”. Почему нельзя было потерпеть до января?
Или..так было и задумано? Обороты портов упадут. Значит, можно будет и продать дешевле. Да и не до претензий к Мерони, когда тут такие проблемы. Мол, хватит ворошить прошлое, спасать ситуацию нужно.
Поверить, что это просто цепь случайных совпадений? Серьезно?

+1
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > kolpants 16.12.2019. 16.17

  Ko nīdi – mums jau tāpat nekas netika ne no Ventspils. ne no Rīgas ostām.
  Nē nu melnie ogļu putekļi plaušās , lai var vēži rasties – tie jau gan tika visiem, kuri kājām staigāja un logus vaļā turēja, bet naudas jau tāpat aizgāja visiem citiem tikai ne mums.

  Ja tagad ostas pārdos amerikāņiem – mēs sabiedrība, mūsu valsts budžets jau necietīs tik un tā

  Kamēr saeima bauda dzīvi – likumus nemaina – kāda starpība sabiedrībai, kas sēž pie galda un visus treknumus noēd

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.12.2019. 16.06

Nepiekrītu – kopā ar lembergu no politiskās skatuves jāpazūd visiem zaļajiem zemniekiem – līdzi jāpaķer labākie draugi NA un Saskaņa

Nodokļu reforma, ko kopā izcepa zzs un na – tik ciniska maucība, ka vispār ir jābūt
akrobātiem , lai kaut ko tādu pārspētu
tad zemnieku un dabas aizstāvju laulība – tas pats kas piespiest apprecēt izvarotāju – kā tāds pārītis var sadzīvot – padomājiet par to perversiju –

konkrēti man???//- bļedj – cik pati reizniece ozola neteica – nodokļi nepalielināsies time, kuriem nekas nemainīsies – ne alga, ne darbavieta – kā sēžu vienā vietā, tā sēžu – kā ir viena alga tā ir – nē – pat man – ņem un valsts noplēšs 56 eur pa virsu – par ko? lai šiem ir ko vairāk tērēt un man mazāk

tagad par manu naudu ltv1 raida kretīnisku reklāmu, ka lūk, var iet pie ārsta un tikt slimnīcā, ka nodokļi vējā netiekot kaisīti – nu ziniet , kungi un dāmas – kremļa ideologi lai nāk un mācās jūsu muldēšanu

un ja vēl šitiem neliešiem tagad miljonus maksās, lai šie savu politisko darbību veicinātu – nu manis pēc tikpat labi tad variet rakt laukā un nesāt apkārt satļainu un hitleru – cilvēkēdāji sasodītie

+5
-2
Atbildēt

0

Andrew 16.12.2019. 15.38

Aivars pazvanija un teica…Dana..vajag uzrakstīt un tad es iešu..

+8
0
Atbildēt

0