Dzimtās pagātnes tumsā 3

Komentāri (3)

Sskaisle 12.12.2019. 20.14

Biju Zaļenieku baznīcā un kapsētā pie tās baznīcas kapavieta ir Andrejam Stērstem.
Draudzes pārstāve stāstīja, ka Žīgures kundze ik pa laikam atbraucot un to vietu sakopjot.
Tas mani ļoti aizkustināja. Jo tā vairs nav pašsaprorama lieta – sakopti kapi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 12.12.2019. 19.55

Aizķērās Zebra rakstītais par varoņu emocionālo plakanumu. Jo ….es labāk pārdzīvoju tādu plakanumu, nekā mūsu sieviešprozas uzputotās emocijas. Ņem kuru grāmatu gribi – un – trīs četras lapas – kā izskatās deb3sss, kā pūš vējš, kā auore par to jūtas, kā plūst upe vai sāpes ķermenī un uzreiz nākamās 3 lpp – kā autore parvto jūtas. Nē – es neesmu vīrirtis, man tāpat vajag priekšspēli un kādu maigu vārdu, bet nu ne jau šos putu kalnus, tukšvĀrdību, kad saproti, ka nekā nebūs un jāpogā tā kleita

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 12.12.2019. 20.09

  Lūk, tagad pabeidzu lasīt tādu grāmatu Repše Gundega Sieviete miglā. To šogad saņēmu kā pirmo dāvanu Ziemassvētkos.
  Tā ir viena no ģeniālākajām grāmatām latviešu valodā.
  Tur sarunājas Repše ar Līgu Purmali. Par spīti abu dāmu augstprātīgai pūļa nicināšanai, nenormāli iedomīgajam apmierinājumam par savu ģenialitāti – es dievinu šo grāmatu. Pirmkārt tāpēc, ka es neskatoties ne uz kādiem noraidījuiem,

  iejaucos pilnīgi visos viņu monologos un dialogos, es idenfificējos te ar vienu, te ar otru. Saņemu pliķi kā pustinteliģintā izlecēja, kura skrien pa pasauli gribēdama nez ko pierādīt citiem, noskurinos, skrienu jaunu loku un atkal piedalos sarunās ar savu viedokli….
  Neticami… Es ārzemēs nopirku ļoti ļoti skaistu mākslas albumu, liec kaut fb un lielies ….un tagad iznāk, ka tas albums ir vien greznumlietiņa salīdzinājumā ar Repšes grāmatu – brīnumu aku.

  Kur palikusi tā 2000.gada rakstniece – cilvēks Repše Gundega ?
  Pirms tam izlasīju krimiķi par 2088.gadu, kad mākslīgais intelekts nolaupa cilvēkus un viņu vietā ieprogrammē mucas – tādus kā klonus.

  0
  0
  Atbildēt

  0