Pieklauvēt Palmes istabai 3

Komentāri (3)

Andris Z. 15.12.2019. 12.13

No Wikipēdijas: “Saab JAS 39 Gripen ir Zviedrijas vieglais iznīcinātājs ar vienu dzinēju, ko ražo Saab.”

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 14.12.2019. 10.32

Vēl ilgi pirms Junkera, Merkeles, Olanda un Makarona, Eiropā bija demogrāfiskais piesārņotājs un pedofīlijas lobētājs, tā kā nav zināms, viņu nobeidza kāds krietns zviedrs, vai varbūt arābs, kas uzskatīja, ka par viņu nepietiekami rūpējas, bet varbūt arī KGB, kā nevajadzīgu liecinieku.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.12.2019. 13.14

būtu godīgi un tieši un skaidri jāpasaka – jāuzraksta, ka zviedru sabiedrībai bija un ir pamats biadīties no komčekistu asiņainās varas. Pietiekami daudzi zviedri ir bijuši Latvijā un tā ir inteliģenta, izglītota tauta, kura labi saprot, kas notiek, kad pie varas ir komunisti = čekisti.
Es nosodu – ļoti nosodu Zviedrijas rīcību PSRS izdodot slepkavošanai latviešu leģionarus, bet – kaut kādā ziņā es zviedru bailes saprotu.

Otra lieta, par migrantiem. Viena lieta, ka viņi savā starpā šaudās, jo tā ir viņu dzīves pieredze – šariats nevis valsts eiropeiskā izpratnē risina tiesiskas lietas., cita lieta ir tā, ka ZVIEDRIJAS valsts budžets sāk buksēt , lai nodrošinātu to augsto sociālās drošības un labklājības līmeni , kas valsti padarīja tik pievilcīgu imigrantu pūļiem. Neesmu šos faktus pārbaudījusi, bet man stāstīja, ka Stokholmā no psihoneiroloģiskās slimnīcas ir atlaisti 500 ārsti, jo valsts nespēj maksāt viņiem algas un tendence, ka psihiskos traucējumus vairāk ārstēt ambulatori un nevis stacionāri – ko tas nozīmē tiem cilvēkiem, kuri nepārvietojas mašīnās ar bruņustikliem un šoferi?

Zviedrijas ministri brauc pie mums un māca mūs dzīvot, ka imigranti ir jāmīl un jādod viņiem darbs, bet paši nez kāpēc nespēj ne šos mīlēt, ne nodrošināt ar darbu

Tā kā es domāju, ka viss tikai sākas – ar skandalozām slepkavībām ar neintegrētām sabiedrībām , ar polciijas nespēju utt utjprj

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: