Muitas «sliktie puiši» 2

Komentāri (2)

QAnon 04.12.2019. 11.48

Politiķi un ierēdņi jau arī ir tikai izpildītāji. Visu to izdzimteņu, kuri vainojami valsts nozagšanas megaafērās: TECII 2. kārta, PV, LM, Citadele, AirBaltic, OIK, u.c. kā arī Bordāna partijas, LC, pidrillu, visu, kuri gadiem fanātiski sargāja čekas maisus un izglītību krievu valodā, kuri dalīja UA krievu bandītiem un čekistiem, olas ir čekas seifā.
Nedomā, ka to cigarešu konteineri, kas tiek aizturēti Eiropā un vēl vairāk to, kas netika aizturēti, pildīti ar pie mums taisītām cigaretēm, jo tādus apjomus nevar slepus saražot! Tas viss nāk pāri čekas privatizētai Austrumu robežai, tikai pie mums cigaretes tiek pārkrautas citos konteineros, lai ES muitas dienesti tos neatpazītu pēc numuriem un mazāk kontrolētu.
Nedomā, ka prokremliskā šļura: JV, JKP un Par, šeit pieņem likumus! Ja kas pozitīvs atgadās, tas ir tikai pateicoties mūsu sabiedroto, pirmkārt ASV spiedienam.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.12.2019. 10.01

Muitnieki jau ir tikai izpildītāji, organizētāji un peļņas saņēmēji bez politiķu – jeb konkrētāk – politiskās varas elites atbalsta te neko neiespētu. Latvija tomēr ir maza valsts un lai te tā darītos, ir jātur kāja durvīs uz saeimu.

Tagad visi latviešu mediji pilni, ka cigarešu mafija saistīta ar saskaņu un rīgas domi, bet ….. kā tad ar to cigarešu ražošanas iekārtu, kura “pazuda”?
Kā ar saeimas pieņemtajiem likumiem par cigarešu tirgoņu nesodīšanu?

Kā jau bandītu valstī – nekas pārsteidzošs

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: