Kā mēs varam radīt jaunu līderu paaudzi postkapitālisma laikmetam?

4

Komentāri (4)

lindab456 27.11.2019. 12.17

Aktuāls un nepieciešams raksts, īpaši, IZM reformu kontekstā.
Un vēl, pārceļot autora koncepciju uz mūsu pārmaiņu (postpadomju) sabiedrības attīstības pēdējiem 30 gadiem – ir skaidri redzams kā iezīmējas konfrontācija starp utilitārisma un humānisma principiem un ir nolasāma arī atbilde un secinājumi, jo sadzīvojam jau ar sekām. It īpaši, lauku politika atklāj vulgārā pragmatisma pieejas bankrotu cilvēciskuma un vērtību priekšā.

+1
0
Atbildēt

0

Guntis Čoders 27.11.2019. 09.04

Viedi vārdi!
To sāk apjaust arvien vairāk indivīdu un progresīvu uzņēmumu, tomēr problēma ir, ka tas ne tik ātri ‘aiziet’ pārvaldošo organizāciju vadībai, kas savā ziņā nosaka formātu un prioritātes + izglītības jomā, arī personālam ir ne tikai jāzina, bet jāizprot un jātic šai paradigmai, lai tie spētu aptvert un nodot tālāk šīs zināšanas. Tas nav ne 1, ne 2 gadu jautājums, jo arī pēc apjaušanas un teorētiskās izpratnes, paies laiks, kamēr tas tiks praktizēt pietiekamā apjomā un kvalitātē.
Tieši šo iemeslu dēļ, ir radīta uz emocionālo inteliģenci un domāšanas veida attīstīšanas balstīta bakalaura programma tehnoloģiju uzņēmējdarbībā “Jaunuzņēmumu vadība”, kas tiek realizēta Ventspils Augstskolā. Lai arī programma tiek realizēta tikai pirmo gadu, liekas, ka rezultāts (jau ir) būs ļoti labs!

+5
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.11.2019. 12.00

Autors ir RTU Riga Business School bakalaura programmas direktors – lūk, latvieši – kāpēc ir Riga Business School – nevis Rīgas biznesa skola?

Autors latviski rakstīja vai viņa rakstīto iztulkoja ?

LA šodien ir raksts, ka ap 2060. kā latviešu nācija iznīksim, nu gan jau ka – kur tad dēsimies

+2
-1
Atbildēt

1

    Jānis Selga > Sskaisle 27.11.2019. 09.59

    Esmu šīs skolas absolvents un zinu, ka dažādos mēdijos tiek gan tulkot gan netulkots. RBS programmas ir angļu valodā un uz mana diploma ir gan Rīgas Biznesa skola, gan Riga Business school, līdz ar to šī ir vienkārši piekasīšanās. Turklāt es ticu, ka raksts ir ticis rakstīts latviski, jo personīgi pazīstu autoru, un lai gan autors nav dzimis un audzis Latvijā, viņš šeit dzīvo vairāk kā 10 gadus un ir iemācījies latviešu valodu, ko nevarētu teikt par dažiem labie, kas te dzīvo 10 un vairāk gadus.
    Nevajag būt pesimistam, ja parūpēsimies spar demogrāfiju un re-imigrāciju tad nekur neizsīksim.

    +2
    0
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam