Daži jautājumi Saeimas deputātiem 3

Komentāri (3)

Urga 12.11.2019. 09.29

27. aprīlis, 2019. Kultūršoks. Šonedēļ kultūras nozares pārstāvju presei slēgtajā apspriedē izskanēja vairuma klātesošo atbalsts koncertzāles projektam uz AB dambja. Oficiālu atbalstu paudusi Nacionālā arhitektūras padome tās priekšsēdētāja Gata Didrihsona personā. Pazīstamā ģimenes ārste Ilze Aizsilniece pat ziņoja par atbalsta biedrības dibināšanu.
Ja runājam par iedziļināšanos, tad, kā to visu saprast? Saprotot, ka Rīgai koncertzāle vajadzīga, bet, vai uz AB dambja? Un, zinot situāciju medicīnā?

0
0
Atbildēt

0

Sandra Jansone 12.11.2019. 08.24

Izcili,paldies. Tomēr tomēr….kā būtu,ja mediķi saņemtos drosmi un sāktu ar savas nozares ministriju un birokrātiju? Lasīju,ka joprojām eksistē desmitiem nevienam nevajadzīgu,nē ,tikai partiju cilvēkiem kā barotnes,vajadzīgu veselības nozares valsts aģentūru. Neviens labāk par mediķiem nevar pateikt ,cik tur miljoni aiziet dažu izredzēto kabatās.
Prasiet labāku ministru. Viņķele ir pa tukšo, nespēj neko izdarīt. Prasiet no partijas un valdības rīcībspējīgu ministru. Un ,protams,piekrītu – saeimai vai nu jāpilda likums,vai tā jāatlaiž. Tas nu ir cieti un bez variantiem

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sandra Jansone 12.11.2019. 21.12

  Cik sapratu no Bordāna intervijas, galvenais, ka ZZS nav neviena amata, viss pārējais pupu mizas. Vēl tikai čekistiem sagrābt arī LU, KNAB un Generālprokuratūru un ordenis pie Bordāna NKVDešņika šineļa Maskavā garantēts.

  0
  -3
  Atbildēt

  0