2020. gada budžets un GODĪGUMS 4

Komentāri (4)

Skaisle 06.11.2019. 17.42

– nesen klausījos šo dziesmu – https://www.youtube.com/watch?v=NVGtzQvmVW4
un pēkšņi es sapratu – ka mēs – latviešu tauta esam turpat kur bijām 1988.gadā un patiesībā – varbūt pat vēl tuvāk nebūtības aizas malai …. jo tagad mūsu – latviešu skaits Dzimtenē samazinās vēl straujāk kā okupoācijas laikā, no slimībām – apzagti un pamesti mirst vēl vairāk ka okupācijas laikā

tā pati NA vadītā KM vēl nav atguvusi no privātiem uzņēmējiem Laikmetīgās mākslas kolekciju, bet jau skrien – tautai pat neprasot – pretī Šķelem – sak – mēs tautu jau dubļos iegrūduši – davai – drāz un izmanto koncertzāli ceļot – nez kas no kura vairāk mācījušies čekisti no NA vai Na no čekistiem?

drausmīgi – vienreiz rāda vienu saeimas deputātu – izvrizītas apsūdzības zagšanā un krāpniecībā, rāda nākošo – tam tas pats, rāda trešo – Debess visusvētā – atkal tas pats – nu bandītu koris ne saeima –

drausmīgi – nezinu kā būs dzīvot šai patrioti nedēļā , kad tie kuri zog un krāpj un var teikt noved cilvēkus līdz izmisumam teiks tās patriotiskās runas

saeimas mūrniece vien vesela brežņeva vērta – ka drīz nesāk uzacis augt –

+1
-1
Atbildēt

0

Skaisle 06.11.2019. 17.37

Nu tikko lasījām , ka tiesu sistēmā arī pilns ar čekistiem – tādā nozīmē čekistiem, ka tiesāja un bargi tiesāja tautiešus, kuri okupācijas laikā pretojās režīmam. Uz kādu tiesiskumu cerēt čekistu varā esot?

Klau – mediji – vakardien pinkšķedama skatos filmu par vēzim nolemtiem tautiešiem, šorīt TV RĪTA PANORĀMA Kariņš saka – jāsakārto sistēma , jānoskaidro, kur paliek medicīnas nozarei pieškirtais miljons – abi žurnālisti par to negrib ne dzirdēt, abi korī brēc – jā, bet kur nauda – tie ir nediji?

čekas kalpi tie ir nevis sabiedriskie mediji – sauksim taču lietas vārdos !

+1
0
Atbildēt

1

  Skaisle > Skaisle 06.11.2019. 17.59

  miljards – 2020,gada medicīnas nozarei tiek 1 miljards – ņemot vērā, cik stipri ir samazina jies cilvēku skaits Latvijā – kur nauda paliek ?
  Kapēc vienīgais, ko dzirdu no VM VIŅĶELES ir naudu naudu naudu ?

  Vai tiešām visas tās ziņas par izšķērdētajiem miljonie m nozarē ir viltus ziņas?

  Kur ir kaut viens !!! – vārds, ka lūk, mēs darīsim to un to , lai novērstu zagšanu un izšķērdēšanu?
  Kāpēc arvien biežāk es dzirdu, ka šeit neviens !!! negaida , tieši otrādi – liek šķēršļus tiem mediķiem, kuri gatavi atgriezties?
  Siles apdraudēšanas briesmas ?
  VISPIRMS JĀNOMAINA MINISTRE, KURA NEVIS BRĒC ,BET DARA!
  IZRAKSTIET NO VĀCIJAS – JA GAUSAM VAR MAKSĀT – TAD SAMAKSĀSIM VĒL KĀDAM –

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Kurmitis_ 06.11.2019. 09.37

Manuprāt, prioritāte ir tas, kam piešķir visvairāk papildu līdzekļu un pēc šādas loģikas veselība ar 68 un pensijas ar 166 miljoniem ir lielākās budžeta prioritātes. Savukārt atcelt NIN vienīgajam īpašumam nozīmēs to, ka Gobzema sieva par savu vienīgo Bieriņu savrupmāju nemaksās neko, bet pensionārs, kuram 1 istabas dzīvoklis Ķengaragā un mazdārziņš Rumbulā maksās par abiem. Neizklausās īpaši taisnīgi.

+2
-1
Atbildēt

0