Partijas sev «atrod» 4,5 miljonus 2

Komentāri (2)

Andris Vītols 15.10.2019. 04.56

Ap 80% vēlētāju negrib vispār nekad maksāt partijām. Daļa no tiem, kuri tomēr atbalsta partiju papildus finansēšanu, apgalvo, ka esošajām PARTIJĀM nu gan nepienāktos saņemt, jo …nevarot lemt , ja tas attiecas uz pašiem, ja ”vēl nav nopelnījuši” utt.
…… Šādu pirmšķietami pareizu principu popularizē ne tikai Šlesera avīzes R.Meļņiks.
Kādu vispārēju principu dažos gadījumos pieļaujams pārkāpt, ja tā principa formālā ievērošana neļautu vispār pieņemt vajadzīgo likumu kopumā.
…… Nav pamatoti prasīt koalīcijas partijām nobalsot ”pret sevi”. Nobalsot ”pret sevi”- tas vispirms ir paša nepopulārā likuma pieņemšana, nepiešķirot ”sev” papildus finansējumu. Nobalsot ”pret sevi”- tas ir aizliegt lielos ziedojumus ”savām” partijām. ……Nesaņemot naudu koalīcijas partijas savus lēmumus nevarētu pietiekami izskaidrot …un ”zaudētu” vēlēšanas. Vairāk balsu saņemtu citas partijas, kuras tad arī PAPILDUS naudu saņemtu……..
…. .Nekad koalīcijas partijas nebalsos par tādu likumu, kurš radītu pašu partijām paredzamus zaudējumus vēlēšanās, bet citām partijām dotu priekšrocības vēlēšanās……. Kāpēc PAPILDUS finansējumu vairāk būtu ”nopelnījušas” tās partijas, kuras tagad populistiski iebilst pret finansējuma palielināšanu.
…. Lai nekavējoši mazinātu sponsoru (”lielāko kretīnu”) ietekmi uz šibrīža lēmumiem un nākošajām vēlēšanām, jāpieņem likums, kurš nav ideāls, kurā paredzēta papildus finansējuma piešķiršana ”savām partijām”. Manuprāt jāļauj likumu pieņemt esošajā redakcijā, nevis ”jānorok” ar citiem priekšlaicīgiem papildinājumiem, uzlabojumiem.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 15.10.2019. 05.54

  Būtu interesanti uzzināt, vai ”IR” čaklie komentētāji atbalsta partiju finansējuma palielināšanu, lai mazinātu partiju atkarību no pašu bieži kritizētajiem personāžiem ( Šķēle, Lembergs, Kargins un citi PSKP biedri, sadarbības partneri utt.). Manuprāt tie, kuri maksā, tie pasūta ”politiku”. …..Manuprāt ap 80% vēlētāju negrib maksāt partijām, negrib paši to SISTĒMU mainīt, kur partijas atkarīgas no sponsoru naudas……. Tāpēc jauki partiju pirmsvēlēšanu solījumi ”cilvēkam parastajam”, bet deputātu lēmumi bieži par labu tiem, kuri maksā…
  ……Vai tad mūsdienu ”prātnieki” dod naudu, lai patiesi palīdzētu mūsdienu ”gaitiņiem” ??? Neaptverams naivums….nedomājot ilgtermiņā ne par sevi, ne par VALSTI.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: