Četri jaunie rīdzinieki pievienojas pasaules klimata krīzes akcijai 4

Komentāri (4)

altinyildiz 21.09.2019. 18.46

Ogļu elektrostaciju aizvēršana un Nord Stream nekādi neatrisinās klimata problēmas, gluži otrādi. Šīs vasaras ugunsgrēks taigā ir radījis vairāk CO2 nekā ekoloģiski tīrās Vācijas ogļu stacijas daudzu gadu laikā, bet bez CO2 tur vēl bija kvēpi, CO un tonnām kancerogēnu. Bez ugunsgrēka fašistisko izdzimteņu bidlostānā katru dienu notiek tehnogēnas katastrofas, kas būtiski ietekmē klimatu, bet tas jauniešus neuztrauc. Kādu postu nodarīja kremļa draudziņa Huseina sarīkotie ugunsgrēki Kuveitas naftas laukos, Putina paģeļņiku, Irānas lupatgalvu, uzbrukumi tankkuģiem un, pēdējais, Saudi Arābijas naftas rūpnīcai.
Ja mūsu jauniešus tiešām satrauktu klimats, viņi izrautu aknu katram Vienotības pidarasam, kurš vainojams čekas valsts nozagšanas megaprojekta, TEC II 2. kārtas īstenošanā, bet Eiropas jaunieši Merķelei, Makaronam un citiem izdzimteņiem, kuri pēc Putina rīkojuma velk uz Eiropu miljardus melnādaiņu, lai tie šeit nekontrolēti vairotos un negausīgi rītu. Eiropā melniem parazītiem vēl vajag apģērbu, jumtu virs galvas un tiem šeit nepietiek ar vienu batāti dienā.

+1
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > altinyildiz 21.09.2019. 19.04

  p. s. Saudi Arābijā uzskata, ka bez Absolūtā ļaunuma koordinācijas, kas tika izdarīts no sputņikiem, Irānai nebija iespēju visas raķetes un bezpilota lidaparātus nogādāt precīzi mērķī.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 20.09.2019. 18.01

Tur viņš saticis vienaudžus, no kuriem daži slīgst depresijā draudošās klimata katastrofas nenovēršamības dēļ.

чтобы решить проблему, молодежь активно летает на самолетах по конференциям. При этом молодежь любит часто менять гаджеты, покупать более новые, активно интересуется модой, любит обновки.
Какая связь этих действий с СО2? Что вы, никакой! Главное ведь – активные действия!
Напоминает фельетон Ильфа и Петрова о пробках.

+3
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 20.09.2019. 12.24

Visi pasaules galenieki, savienojieties! Tad Satori un tā sponsori pastāvēs mūžīgi 😀

0
0
Atbildēt

0