Nevaram piemeldēties? Aizmirstam! 2

Komentāri (2)

Drosma97 17.09.2019. 09.21

Guntis Ulmanis bija tikai un vienīgi acu mirkšķinātājs , par viņu kā personību spilgti liecina viņa viesi jubilejā – vieni vienīgi korupcijā aizdomās turētie , pat ne apsūdzētie , bet turētie …

Taču te, sagrozot Blaumani, nekādi prāta apsvērumi netika pāri tam žogam, ko cēla Dienas vadones jūtas. Laikraksta simpātijas toreiz tika “apgaismotajam menedžerim” Andrim Šķēlem – par šo gan es varētu piekrist par 101%

vispārējai aizmirstībai pakļauto Ivaru Godmani – vai tas ir tas pats fizmats un prmejers, par kura kopīgo ar VDK čekistiem – vizīti – šantāžu medijiem stāstīja LU rektors Lācis? Vai tas ir tas pats premjers, kurš mums savilka jostas un mums atnemto sabēra pareksiešu kabatās un par to tika apbalvots ar labklājības un miera gadiem Briselē ?

vai tas ir tas pats ekspremjers, kurš tagad sildās un bauda dzīvi čekistu vadītā uzņēmumā ?
tas pats , kura čekas klaudzinātāja lieta ”pazuda, izkūpēja” gaisā ?

nu ko jūs Lemešonoka kungs te berziet mūsu smadzenes ar drāšu birsti ?! Apžēlojieties !!!!
Kā jums kauna nav!

0
0
Atbildēt

0

Drosma97 17.09.2019. 09.12

“Cēlonis tam, kāpēc Latvija “ietaupīja uz uguņošanu”, ir vairāk nekā acīmredzams – jebkādi nopelni par šo Latvijai tobrīd un joprojām nozīmīgo ārpolitisko uzvaru pienākas patlaban «pavisam nepareiziem» politiķiem. ” – tie paši , kuri lika pamatus Latvijai, kura atskirībā no Igaunijas turpina sovjetizēties, russificēties un kremlizniēties? Par kādiem politiķiem ir runa?

Tāvietā , lai atkal skaldītu matus , ko visu labu kurš politiķis ir izdarījis un kurš nav – būtu nu mums uzrakstījuši un pastāstījuši – kā tas nākas, ka Rīgā par velti vizinām visus krievu militāristus un viņu gimenes , kamēr Tallinā un Viļņā nē ?

Ulmaņa kults NA ir tāds pats ierocis kā “krievi nāk” – par to pat nav vērts strīdēties – skaidrs, ka naciķi sev pirkstu galus nost nekodīs – jautājums būtu nevis par vienu naciķu, bet visas nācijas atbildību – kāpēc mēs nevērtējam savu vēsturi , kāpēc mēs jēli rubinam nabiņas kaut kādos vēsturiskos romānos, kuri tomēr izrādās nav vēsturiskie romāni ?
Es domāju, ka tas ir tāpēc, ka šai hibrīdvalstij – ES + PADOMJU SAVIENĪBA pastāvēšanas priekšnosacījums ir dumja, debilizēta, nabadzībā un beztiesiskumā nospiesta tauta , bez vēsturiskās atmiņas, atsvešināta no kultūras , no valsts varas , viens no otra ( ekonomiskās emigrācijas laikā izjauktās ģimenes , iztukšotie lauki )

0
0
Atbildēt

0