Infografika: Uz lielo pasākumu – ar jahtu 8

Komentāri (8)

QAnon 18.08.2019. 11.06

Zviedrijas komjaunieši pat neapjēdz vienkāršu lietu, ka melnā krāsa absorbē gaismu, pārvēršot to siltumā, tapēc ir jādara viss, lai Melno kontinentu izbalinātu, nevis vēl Eiropu padarītu par Āfriku. Katrs pabalstu migrants ir slogs ne tikai Eiropas valstu budžetiem, bet arī visas planētas ekoloģijai, jo katrs pabarotais badakāsis pēc 50 gadiem būs radījis 20 -30 badakāšu, kurus atkal būs jābaro. Es nevēlos ēst Kalifornijas slieku un gaļas mušu kāpuru proteīnu, lai merķeles, makroni, junkeri, dombrovski, tuski un citi eiropiešu ienaidnieki, Putina uzdevumā atvilktu uz Eiropu miljardu melnādaiņu,kurus mums būs jāpabaro.
Brauciens ar jahtu noteikti izmaksās dārgāk, nekā lidošana ar lidmašīnu, tapēc, ja nozombēta sikalka tiešām gribēja palīdzēt pasaulei, varēja uz Ņujorku doties peldus un pabarot haizivis.

0
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 16.08.2019. 13.03

Kārtējā pastardienas sekta.

+5
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 16.08.2019. 10.28

Latvijas medijos par šo dāmu nopietnu informāciju nav iespējams iegūt. Sabiedriskie mediji vispār par to klusē – tur tikai ziņģes un festivāli –

https://www.focus.de/wissen/klima/aktivisten-segelt-nach-new-york-rechnung-zeigt-waere-greta-thunberg-geflogen-haette-sie-weniger-co2-freigesetzt_id_11036544.html
Eine Rechnung spielt jedoch ihren Kritikern in die Karten. Wie die „taz“ berichtet, ist der Segeltörn weniger klimafreundlich, als es den Anschein macht. Denn nach der Ankunft in New York werde die Jacht von etwa fünf Seglern wieder zurück nach Europa gebracht. Diese müssten dafür zunächst in die USA fliegen. Auch Thunbergs Skipper werde die Rückreise aus den USA mit dem Flugzeug antreten. Der Segeltörn löse also sechs Flugreisen über den Atlantik aus – wären Thunberg und ihr Vater geflogen, wären es weniger gewesen.

https://taz.de/Kritik-an-Greta-Thunberg/!5615697/
Ein Meisterstück der Dema­gogie lieferte der Journalist Christopher Caldwell in der New York Times ab, der behauptet, Greta Thunberg sei im Konflikt mit der Demokratie selbst, weil ihre Argumente keine Alternativen zuließen. Klimawandel sei zwar eine Gefahr, „aber zu sagen, ‚Wir können nicht warten‘, heißt, sich ein ebenso gravierendes Problem einzuhandeln“, schreibt er. Weil eben viele Menschen andere Prioritäten als das Klima hätten.

+2
-2
Atbildēt

0

J.Biotops 16.08.2019. 09.53

Tumsonība izplešas.

+3
-2
Atbildēt

1

  andrejs > J.Biotops 16.08.2019. 21.23

  zaļie ir tikpat aptrakuši kā varavīkšņainie?

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  J.Biotops > andrejs 17.08.2019. 14.11

  Tikpat? Nu nē.
  Zaļie kopā ar citiem arbūziem ir nopietnākais pašlaik zināmais drauds mūsu mazbērnu nākotnei. Varavīksnes, ja ar to domājāt sexminoritātes, var kādam patikt, kādam mazāk, bet tas kopumā nebūtiski.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > J.Biotops 18.08.2019. 11.46

  Tie, kuri melīgi sevi sauc par zaļiem, visbiežāk ir arī fekāliju stumdītāji.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > andrejs 18.08.2019. 11.44

  ASV demokrātu partijas kropļi, kuri aicina aizliegt automašīnas un lidmašīnas, protams, pēc savas komunistu pārliecības, neatsakot to prieku sev, nav nekādi zaļie un pederasti nav nekādi liberāļi. Zaļais esmu es, jo man ir zero waste koncepcija. Visas manas pārtikas atliekas nonāk vai nu lauķu komposta kaudzēs, vai tiek izbarotas sliekām, katru veikala čeku, tējas paciņu, reklāmas bukletu, vai citu papīrīti, es lieku kaudzē un tas nonāk makulatūras konteinerā. tas pats ar stikliem, Pet pudelēm un tīru polietilēnu, kaut arī tie konteineri atrodas vismaz kilometra attālumā no manas mājas. Viss, ko nevar otreizēji izmantot, tiek nokurināts mana čoma pirts divkameru krāsnī, bez kvēpiem, CO un nesadegušiem ogļūdeņražiem. Izlietotām sapraudītēm, nagliņām, skrūvītēm un citiem dzelzīšiem man ir bleķa bundžiņa, bet šņabja pudeļu korķiem un alumīnija follijām alus bundžiņa.
  Zaļais esmu es, jo uzskatu, ka bargi jāsoda OIK afēristus, dēļ kuriem pastiprināti tiek izcirsti meži, kuriem, ņemot vērā lielo samaksu par katru kW/h, nav pat jānopūlas racionāli izmantot radušos siltumu, un tos, kuri viņiem OIK atļaujas notirgoja. Tie, kuri pēc sava saimnieka, Savicka, rīkojuma uzblieza ar dabasgāzi darbināmo TECII 2, kārtu, vispār aizlaižami biogāzē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: