Nepārstāvētais studentu viedoklis par notikumiem LU 6

Komentāri (6)

vitalisvita 13.08.2019. 03.02

“Kamēr nenotiks pašlustrācija , kamēr neatkāpsies tādi cilvēki kā….”
_________________________________________________________
Gribu vien palsvītrot šo “sabiedriskās domas veidotāju” (diemžēl!) pausto aplamību, ka valsts pārvaldes attīrīšanai jānotiek pašlustrācijas ceļā un ar”vainīgo” atkāpšanos no saviem amatiem….Nekad tas nav bijis un nebūs!
Jānotiek ir lustrācijai (!) jo tā “pašlustrācija” jau ir notikusi un patreizējos ģeopolitiskajos apstākļos tāda vairs nav pieļaujama.
Un paldies Dievam, ka nu beidzot arī tas Rietumu liberālais apolitiskums sāk iet mazumā! Un lai tā būt _Āmen.

+3
0
Atbildēt

1

  PukitisLaunitis71 > vitalisvita 01.10.2019. 17.54

  Mēs it kā pagaidām vēl dzīvojam demokrātijā, kur vainu nosaka tiesa, nevis linčotāju (šajā gadījumā atlaidēju) pūlis.

  0
  0
  Atbildēt

  0

jurists 12.08.2019. 19.12

Ministrijas un ministres neadekvātā piekasīšanās Universitātes rektora vēlēšanām nu jau sašķēlusi arī studentus. Šodien Šuplinskai valdības sēdē vēl neizdevās izgāzt Muižnieku, jo divi neatkarīgi ārvalstu juridiskie biroji, atšķirībā no ministrijas viduvējām juristēm, atzinuši, ka vēlēšanu laikā ir pieļautas tikai tehniskas kļūdas.Šuplinska apzinās, ka viņai nedraud materiāla atbildība par savu, iespējams, nelikumīgo rīcību, tikai politiskā, tiesa zaudējumus piedzīs ne jau no viņas kabatas. Domājams, ka rektoram neapstiprināšanas gadījumā principa pēc jāiesniedz pieteikums tiesā.
Visnepatīkamākais ir tas, ka vairāku mēnešu garumā no ministres puses sabiedrībai ir uzspiests viedoklis, ka Universitātē ” viss ir slikti” , kaut gan citu augstskolu darbībā ir daudz vairāk trūkumu nekā LU, taču minisrei par to galva nesāp.

+4
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 12.08.2019. 12.00

Paldies. Guvu vēl vienu apliecinājumu tam, ka vēl viens Latvijas simbols – LU ir vārda tiešā un vārda pārnestā nozīmē sapuvis.

Es tiešām visu vainu lieku uz čekisma garu , čekisma labāko tradīciju turpināšanos LU.

Kamēr nenotiks pašlustrācija , kamēr neatkāpsies tādi cilvēki kā Muižnieks un Druviete – un vel daži tād no maniem studiju gadiem, kuriem cilvēknicināšana sejās spīdēja spilgtāk kā lustras griestos – jā tikmēr nekā nebūs.

Studentiem būtu jābūt prasībās konkrētākiem un tiešākiem.
Te darīšana tomēr ar rūdītiem cilvēkiem, nevis lauku tantiņām , uz kurām sabrēks un kuras raudādamas aizlaidīsies atpakaļneskatoties

+2
-4
Atbildēt

1

  altinyildiz > Drosma 12.08.2019. 22.11

  “Studentiem būtu jābūt prasībās konkrētākiem un tiešākiem.”
  —————-
  Pilnīgi piekrītu. studentiem ir jānēsa līdzi banānu mizas, ko mest zem kājām čekistiem, kuri grib sagrābt varu universitātē un ministrienei, ja viņa tur parādīsies. Ja čekas projektu, Jauno Komparķiju, neapmierina Muižnieks, tad tā noteikti ir labākā kandidatūra.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  PukitisLaunitis71 > altinyildiz 01.10.2019. 17.56

  Makartisma reanimatoriem – vai esat gatavi savus varenos apgalvojumus pierādīt tiesā kā liecinieki, kuriem iestājas atbildība par apmelošanu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: