«Apkaunojošs joks» 2

Komentāri (2)

J.Biotops 19.07.2019. 15.51

Mūsdienās var būt pagrūti iztikt bez Mazmīkstā, bet bez Purngrāmatas – pavisam mierīgi. Pietam abi tie ir privāti uzņēmumi, kuru pakalpojumus varu pirkt, bet varu arī nepirkt.
“Logus 10” pērku, jo manām vajadzībām atbilstošāki par zināmajām alternatīvām, bet daru to no brīva prāta un apzinoties, ko saņemu un ko maksāju.
Cukurkalns ar visiem saviem miljardiem manu labvēlību pagaidām var tikai gaidīt. Ja pacentīsies, varbūt pārdomāšu, bet arī tad par savu izvēli būšu atbildīgs pats.
Protams, ir ķeza, ka dažs oficiālas darbības ar visādām iestādēm kļūst arvien grūtāk iespējamas, bet pie tā aprakstītie digitālie briesmoņi nav ne pirmie, ne lielākie grēkāži. Vai Geits vainīgs, ka iztaisījis tik labu operētājsistēmu, ka bez tās vairs nevar pat ar pašvaldību nokārtot darīšanas?

+1
0
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 18.07.2019. 19.05

Man Facebook 2 reizes aizsūtīja manām kontaktpersonām vēstījumus, ka es vēlos sarakstīties it kā manā vārdā. Es tik visiem spēju atvainoties, bet vienalga no dažiem saņēmu pārmetumus. Rezultātā es uzteicu sadarbību ar Facebook. Viņi ilgi negribēja atvienot, beigās atvienoja, bet uzaicinājums atjaunoties visu laiku manā e-pastā ir pieejams.

+1
0
Atbildēt

0