Ieradumi 4

Komentāri (4)

vvilums 17.07.2019. 22.49

Tai pusē ieradumi jau gadsimtu ar nelielām izmaiņām ir nemainīgi, varbūt vienīgi represiju apjomi nedaudz samazinājušies . Pat pietrūkst pašcieņas godīgi atzīties nodarītajā ,par ko visapkārt visiem jau sen zināms-nožēlojami.

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > vvilums 18.07.2019. 18.02

  Gadsimtu? Pēteris I krievus izdomāja senāk. Skat: Ziemeļu karš “1702. gada beigās Šeremetjevs bieži citētajā vēstulē caram Pēterim rakstīja: “Varenais Dievs un vissvētā dievmāte ir Tavu vēlēšanos piepildījusi. Ienaidnieka zemē vairs nav, ko postīt. No Pleskavas līdz Tērbatai, lejup pa Veļikajas upi, gar Peipusa ezera krastiem līdz Narvas upes grīvai, ap Tērbatu, aiz Tērbatas [..] Laiuses līdz Rēvelei, 50 verstis pret Rakveri un tālāk no Tērbatas uz augšu pa Mētraines upi līdz Vircezeram, pret Helmi un Karksi, un aiz Karksi līdz 38 verstīm pret Pērnavu, un no Rīgas līdz Valkai: viss ir nopostīts, pilis ir uzspridzinātas. Nekas vairs nav saglabājies bez Pērnavas un Rēveles, un šur tur kāda muiža jūrmalā. Citādi viss starp Rēveli un Rīgu ir izravēts. Apdzīvotās vietas atrodamas tikai uz kartes.”

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 17.07.2019. 09.45

vēl par NA noziedzīgumu un postu

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvijas-radio-valdes-priekssedetaja-krize-radio-nav-radusies-vienas-dienas-laika.a325893/#comments-article-325893

KLAPKALNES KUNDZE MELO – CINISKI, AUKSTASINĪGI , BŪTĪBĀ – NOZIEDZĪGI. Pamatoju savu domu – ka no LR ir aizgājuši 56 žurnālisti, ka LR ziņu dienestā ir krīze, jo nav , kas strādā, bet RADIO VALDE, to risina tikai izrakstot rājienus – to es uzzināju nevis no radio valdes, bet no žurnālistiem, kuri kā tādi pēdējie mohikāņi vēl palikuši barikādēs. Par visām šīm un vel citām problēmām Radio valde klusēja līdz pēdējam. Svarīgi – arī šobrīd radio valde visu problēmu fokusē tikai uz finanšu trūkumu, kamēr pat asfalta ezītim ir skaidrs, ka problēmas ir daudz daudz dziļākas un ar naudu vien nav atrisināmas.

sāksim ar to, ka radio valde ir iepriekšējās koalīcijas ZZS un NA ielikteņi, t.i. – politiski angažēti cenzori. Kā piemēru varu minēt kaut vai pēdējo lielāko korupcijas skandālu -NA politiķes B.Brokas aizturēšanu. Ja , manā vērtējumā, pērkami un tendenciozi privātie mediji – kā rīgatv24 – visos !!!!! – raidījumos attaisno partiju koruptivās shēmas un attiecīgi broku, tad LR par to vispār klusē. Vai tas, ka esam nabadzīgākā un nespējīgākā u n nelaimīgākā ES dalībvalsts tomēr nav saistīts ar partiju korupciju? Vai ne sabiedriskajiem medijiem par to veikt izpēti, runāt, strīdēties un rast vismaz daļēju patiesību?

0
0
Atbildēt

0

Drosma 17.07.2019. 09.44

o perfekti – jo trakāki korupcijas skandāli pasu mājās – jo maitas NA vairāk rīda pret kremli un Krieviju – vienkārši – KLASIKA

Kad bija Latvijas armijas simtgades svinības Rīgā – krastmalā – kur bija visi NA patrioti?

Spice ar prezi priekšgalā norunāja savu un aizlaidās , kā velns no krusta mūkot –

Tieši NBS ir NA vēlētāji , vai tiešām paši armijnieki neviens neredz un nepiefiksē , ka arī armija , par kultūru nemaz nerunājot šiem kremļa īstenajiem draugiem ir pie kājas?

Drausmīgi\!

Protams, ka Nāgelamir izdevīgi šausmināties par krievu noziegumiem, lai piesegtu pašu parteigenoses nozeigumus pret latviešu tautu

Un kā jūs latviešu zeme nes – nodevējus nolādētos, to es nesaprotu – patiešām

0
0
Atbildēt

0