Uzziedējis zem ūdens 3

Komentāri (3)

Sskaisle 11.07.2019. 09.39

Man nav problēma, ka rudaks ir alternatīvais.
Piemēram, šārīta LTV1 rīta ziņās , tikai garāmejot pieminēja, ka baibiņu apvaino , ka ziedojumi izmantoti korupcijas shēmām – neko vairāk.
Toties nepilnu pusstundu runāja rudaks un piedodiet, bet tā es to uzteru – pīkstēja evija vēbere. Noklausījos un nospriedu – nē man nav iebildumi par to, ka viņi ir citādi.
Iebildumi man ir par to, ka piemēram, šie citādie to savu citādumu bāž virsū agresīvi tiem, kuri it kā ir necitādi ( kaut gan mēs jau katrs esam citāds – katram savi putniņi) un būtiskākie iebildumi, ka VKKF tai pašai evijai vēberei apmaksā ārzemju turnejas , piemēram.

Kad rudaks Raiņa jubilejas gadā uzrkastija KD sleju ar jautājumu – kāpēc to Sarkano Raini svin – tad es sapratu, protams, niknojos – bet tā jau ir mūsu pašu atbildība vai bezatbildība ka mēs tik mazizglītotus un agresīvus tipiņus vazājam pa medijiem – pat līdz IR -am puisis ticis. Tas pats rudaks, kurš pilnu krūti bauda tās privliģējas par , kurām – lai mes tās šodien baudītu – Rainis sēdēja cietumā un trimdā .

– interviju nelasīšu principa pēc – kā rudakam bija tiesības apdirst Raini, tā man – viņu –
nu evijai jau viss labi – meitene māk un meitenei nāk – tur kā saka – tik skatīties un mācīties kā pa dzīvi grozīties

+2
-1
Atbildēt

1

  Saulespuķe > Drosma 11.07.2019. 14.27

  Nekad nesaki nekad. Neesmu alternatīvās mūzikas, bet repa fane, kas savā ziņā ir paradoksāli, bet tā nu tas ir Un šodien atklāju jaunu favorītdziesmu – Bēdīgs, Edavārdi. Lūk tā 🙂

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Saulespuķe 11.07.2019. 14.50

  Mīļā, Tev jāsaprot, ka ir lietas, ko nevar aizmirst un nevar piedot – kā viņš – Rudaks toreiz to RAINI kā saka nogāza gar zemi un nospārdīja ….. un tagad atkal te speciālsts un kas tik vēl nē –

  Un otra lieta – nesen bija jābrauc pa Mūkusalas ielu un braucu ga Bikšes Raini – to , kas nosēdināt s pretī LNB – es drusku no sevis pašas sabijos – jo man galvā ienāca doma, ka šito pieminekli gan es būtu gatava uzpspridiznāt, jo tas izsmej un pazemo Raini. Es ar tehniku uz lielo jūs – tā nu viena lieta, bet tā doma – ka es būtu gatava kaut ko spridzināt – lūk, tā mani sabiedēja un esmu sapratusi , ka Raiņa dēļ esmu radikalizejusies jau sen , tik kā saka – savas pašas gļēvuma dēļ neko neesmu pasākusi. Ja kādreiz zinos par tantuku ar spridzekli – saķerta netālu no Bikšes noziedzīgās skultptūras – vari būt diezgan droša, ka tā būšu es. Protams ka es tāpat kā bārbaliņa liegšos, neatzīšos – nez ja ar knaiblēm kniebs, tad jau varbūt jā, bet ja tāpat prasīs – tad nē un viss. Sak -dariet, ko gribiet, bet nē ….

  Citiem vārdiem – protams, ka nekad nesaki nekad. Tas man ir likums, tomēr taisnība uz pasaules nav , nu nav un nav un atkal nav.
  Par repu Tu mai pārsteidzi, protams. Es tik zinu, ka edavārdiem ir tāda smuka sieva, nu vismaz ar ļoti smukām kājām, kas iespējams arī ir pats svarīgākais , kad runa ir par smukumu

  NU labi – kā noproti – es muldu.
  Bet zini – lasu Dēringu un baudu dzīvi – nez kas noticis – pat gribu paņemt brīvu dienu un tikai lasīt, bet man tas nav veselīgi , jo man patīk lasīt guļot

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: