Vējonis: Nerealizēju Laimes lāča funkciju 12

Komentāri (12)

PukitisLaunitis 15.07.2019. 14.43

Par cenzūru nra.lv

Prokremliskajā bļautuvē nra.lv šodien konstatēta naiuda runa un cenzūra (Satversmes 100. panta pārkāpums.) Nenorādot autora vardu, bļautuvē publicēts raksts ar naida runu pret 1987. gada skolnieci par to, ka viņa 1987. gada presē izteikusi tādu vioedokli, kādu toreiz bija iespējuams izteikt. Protams, debilie cenzūras drauģeļi (kuriem ”noteikumi” nav rakstīti) komentāros uzsāka raganu medības. Piesedzot naida runātājus un raganu medniekus un rūpējoties par debilu labsajūtu, nra.lv cenzors uzsāka cenzūras teroru it kā ”noteikumu” (to, kuri viņa drauģeļiem nav rakstīti) vārdā.
nra.lv cenzors bija informēts, ka cenzūras patvaļas un terora gadījumā sekos antireklāma citos portālos.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.07.2019. 20.16

Vēl – krastmalā svin Latvijas Armijas 100 gadi. Nogrozījos pa turieni 4 stundas, stīvas kājas – jo par daudz sapucējos.

Bet ne par to runa.
Vrjonis norunāja un aizdrāzās, saeima,valdība,partiju bosi,inteliģences pārstāvji – nu nebija neviena,gandrīz neviena.
Feisbuks ir pilns kā brauc pa ārzemēm,kā tusējas tepat ar prominencēm,bet kad ir tautas svētki – tad kā saka- nav sīkas vaļas lumpeņie.

Arī Latvijas karogs AB dambī neplīvoja….

Tādi patrioti varas elite ….kauns!!!!

0
0
Atbildēt

0

kolpants 05.07.2019. 21.43

Un beigās viņš arī politiķiem, kā pats saka, varbūt bija kļuvis tik neērts, ka otrajam termiņam amatā viņu vairs neatbalstīja pat pirms četriem gadiem amatam izvirzījusī Zaļo un zemnieku savienība
Это ж надо так все перевернуть))) Да просто даже СЗК понял, что президент..никакой. Даже выступить толком не может, “зажечь” слушателей, не говоря уж о возможности или желании двигать важные решения.

+1
-2
Atbildēt

1

  PukitisLaunitis > kolpants 15.07.2019. 14.47

  Latviski neprotat tāpēc ka okupants vai tāpēc ka debils?

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 05.07.2019. 18.51

Vienotība nekur nav gāzta. Tagad tas ir kremli apkalpojošs trīsgalvains pūķis: JV, JKP un Par(OIK). Vai NA vajadzēja mesties vienā gultā ar Vienotības prokremliskiem zagļiem un pidarasiem un pazaudēt savu elektorātu?
ZZS pārstāvji neuzdzīvoja čekistu, bandītu, mauku un pidarasu shodņjakā, JV, nepiedalījās čekistu rīkotās “lūgšanu brokastīs” un čekisti viņiem nebāza pirkstu dirsā čekas ložā, arēnā Rīga un ZZS netaisīja koalīciju ar SC.
Es varu nosaukt dažus oligarhus, par kuriem tu nodzītā krievu garnizonu slampa, laikam neesi dzirdējusi: Savickis, Meļņiks, Zaharjins, “Skonto būve”, “Binders”, ABLV un Rietumu banku īpašniekus un viņi visi šūpo uz saviem daiktiem tavējos morālos kropļus, pēc kuriem bendes cirvis raud. Čekas padla Šlesers, salīdzinot ar tiem, ir utubunga.

+1
-3
Atbildēt

1

  PukitisLaunitis > altinyildiz 15.07.2019. 14.49

  Kremli apkalpopošās prostitūtas atkal saukā citus savā vārdā un mēģina tēlot latviešus, bet viņas nodod tikai kremliniem raksturīgie debilmeli un garīgā atpalicība.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.07.2019. 15.02

SAVULAIK UZ ŠĪM VIRTUVES SARUNĀM GĀJU KLĀTIENĒ – ZVĒRU, KA DAUDZ KO NO DZIRDĒTĀ JAU BIJU AIZMIRSUSI UN KA BIJA/I TIK VĒRTĪGI TO NOKLAUSĪTIES

UN ŠO SARUNU KONTEKSTĀ – UN VĒL – UZSVEROT FAKTU,KAA PAR CIK TUR MILJONIEM PALIELINĀJA UN NOSLEPENOJA , PROTAMS, PREZIDENTA KANCELEJAS BUDŽETU – KAUNS VĒJONIM PAR GĻĒVULĪBU RUNĀT AR SABIEDRĪBU PAR SABIEDRĪBAI SĀPĪGĀM TĒMĀM

PASNIEDZIS BALVU VAIKULEI – LAIMIŅAI – VISS UZ KO SPĒJĪGS ….AK VAI

https://www.youtube.com/watch?v=EdZXM_zUR_s&t=5005s

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.07.2019. 09.46

jā – laimes lācis vējonis nebija – toties visā krāšņumā turpina demonstrēt karjerista kretīna tēlu
Pamatoju savu apgalvojumu –
nr1 – Satversme nosaka , ka Valsts Prezidents reprezentē valsti starptautiski – katru reizi par Vējoņa starptautisko uzstāšanos man bija kauns – gari runāt un nepateikt neko, demonstrēt pamatskolas līmeņa zināšanas – man to var piedot, bet ne jau Valsts prezidentam.
Kauns un dusmas man bija, kad Vējonis Dubaijā pakalpoja Šleseram – parādot arābu šeihiem cik varens ir Šlesers, ka pats valsts prezidents oligarha galmā pilda vien āksta lomu . Kaut kas tāds iespējams tikai mazā nevarīgā bezitiesiskā kremļa banānvalstiņā.
Jācer, ka šlesers labi samaksās vējonim par šo uzstāšanos – oligarhs AAE esot sapelnījis miljonus ….

2. Satversme – Valsts Prezidentam ir likuma ierosināšanas tiesība.
Vējonis apgalvo, ka populisti apdraudot tiesiskumu. Kādi nekaunīgi meli !! Latvija nav tiesiska valsts!!! Tas, ka kretīni karjeristi tiek tiesiski sargāti un lutināti – tas nav tiesiskums – hallo – djerevņja , bļedj!
– pat satversmes tiesa cēli paziņoja, ka debīlajai tautai nebūs zināt, kā kungi tās naudu izmanto -par kādu tiesiskumu ir runa ???
Vējonim bija visas !!! – pilnīgi visas iespējas rīkoties , lai virzītu valsti tiesiskuma ceļā – viņš pat pirkstiņu nepakustināja, pat mutīti nepavēra – tiesa gan – labi, ka tā – kad ver vaļā , tad šausmas nāk laukā – kaut vai tas gājiens deportāciju piemiņas pasākumā , kurā viņš kretīniski paziņoja, ka latvieši paši vainīgi , ka šos uz Sibīriju izsūtīja.
Vai nebija tā , ka MAGONI pieķēra ar kukuļu naudu rokā – vai ir notiesāts? Tā vietā pusis aizlidoja uz Rio spēlēm un kopā ar citiem haļavščikiem , kuri par mūsu audu tur sēdēja valdības ložās – skatījās spēles.
Vai tad, ja arī Klanmeiers būtu pieķerts pie rokas – viņs tiktu notiesāts – ja neviens nav notiesāts?
Kā var tik nenormāli zemiski muldēt, ka kādiem politiķiem palicis neērts? Kuriem ? Oikisitiem ? NA – kremļa kalpiem ? ZZS? Muldoņa pretīgais – nevienam politiķim tāds pakalpiņš nekādu uztraukumu pat gribot nevar radīt

Labi – man pietiek
nē – vel par tiem nepilsoņ bērniem – kā zeme tādu nelieti neaprij – savilkt te okupantus un tad mūs kaunināt , cik kādi mēs barbari – kamēr okupnatu pēcteči zin brēkt, kā šiem tiesības netiek nodrošinātas, kamēr latviešu valodu tā arī nespēj iemācīties

kā lai citas tautas ciena latviešus , ja latviešu valsts prezidentam trūkst elementāra pašcieņa/

itāļu drēbju pakaramais – lai iet ar mieru , tas ir viss, ko varu teikt –

+3
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Drosma 05.07.2019. 17.46

  Ko tad gaidīji no savējo, pidarasu un zagļu parķijas, čekas kuratoru izvēlētā preža? Būtu nokaltušas rokas visiem “Latvijas ceļa”, kuru vainas dēļ latviešu valsts ir zaudējusi tikai tiešā veidā vismaz 100 miljardus, atbalstītājiem, nebūtu dabūjuši uz sava kakla Vienotību. Daudz lētāk būtu iznācis, jūs plānprātiņus, latviešu nīdējus, uzturēt pansionātos un barot caur trubiņu ar putriņu.
  Kāds sakars NA ar jūsējo morālo kropli, Putina favorītu, krievu militārista un krievenes atvasi, nacionālpatrioti viņu nevēlēja.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > altinyildiz 05.07.2019. 17.55

  lasu Jūliusa Dēringa – Tas ko es nekad negribētu aizmirst – lasu ar milzu baudu.
  Valoda – it kā vienkārša, bet vienlaicīgi skaista- piemēram, baznīcā dzied dziesmu – Cik burvīgi skaits ziemas rīts.
  Tad viņš stāsta par balli kādā muižā – kā kundzes dejojušas ar kalpiem , bet kungi sevi veltījuši kambarkaķenītēm.
  Kad izlasīju , kā viņš nokritis no zirga, kā viņam 3 mēnešus reibusi galva un kā ārsts viņam diagnosticējis hemoroīdus galvā – uzreiz ienāca prātā, ka šitā tāda orģināla diagnoze varētu attiekties uz tevi

  Izlasi pats, ko te sarakstīji – NA taču gāza no troņa JV , lai ciešā apskāvienā ar OLIGARHU un attiecīgi kremļa draugu – ZZS – mestos vienā gultā – koalīcijā – tad arī sev attiecīgu prezzidentiņu pagādājāt – jums jau kalpoja godam – valsts prestižam, latviešu nācijai nekalpoja, bet saviem tēviem uz pusvārda klausīja – tā kā te nenīdi vecīt

  0
  0
  Atbildēt

  0

  PukitisLaunitis > altinyildiz 15.07.2019. 14.50

  Naida runātāj, tu te jūties privatizējis latviskumu? tu, pidaras, kļūdies. Nekāds patriots tu neesi un neesi arī nacionāls, drīzāk nacists.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > PukitisLaunitis 20.07.2019. 19.35

  Latviskumu, deģenerāt, visos caurumos izjātais zatļerast, nevar prihvatizēt. Tam var pievienoties, vai no tā atteikties, kā to ir izdarījuši tevis izvēlētie morālie kropļi, prokremliskie zagļi un pidarasi.
  Nacists, krievu garnizonu maukas bērns, ir tas pats nacionālists,

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: