Ar lauku puķu klēpi 3

Komentāri (3)

Urga 13.06.2019. 09.40

…pelēka, necila mājiņa kaut kur pilsētas krūmos un nekonstruktīva ķengāšanās…., tā A.Burves – Rozītes interviju varoņi…par tēmu Koncertzāle ārpus AB dambja. Vispār jau “augsti kulturāli” par ekspertiem un viņu argumentiem, kas nesakrīt ar intervējamo viedokļiem.
Izlasiet 7.jūnija NRA – Lūsēns: Kultūras ministram jābūt apveltītam ar perifēro redzi. Apjomīga E.Veidemanes intervija par to, kas notiek kultūrā.
Un vēl, S.Kļava kaut kā apkārt un apkārt, izvairoties Koncertzāles vietu (jautājums bija – kur kādai un cik dārgai tai jābūt) tieši minēt, arī tas par kaut ko liecina.

+2
0
Atbildēt

1

  Urga > Urga 13.06.2019. 10.02

  Jauno koncertzāli Rīgā nevajadzētu celt uz AB dambja, turklāt vajadzētu samazināt tās potenciālās būvniecības izmaksas, šādu nostāju pauž vairāki ar mūziku saistīti cilvēki, kuri apvienojušies Koncertzāles izveides iniciatīvas grupā un nosūtījuši vēstuli valdībai un Kultūras ministrijai (KM).
  Vēstuli parakstījuši Operas vadītājs Zigmars Liepiņš, mūziķis Aivars Hermanis, komponists Mārtiņš Brauns, diriģents Andris Veismanis, “L Tips Agency” producents Gints Putniņš un mūziķis Ralfs Eilands. (Kas jauns)

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 13.06.2019. 07.43

Kā tāda paralēlā pasaule ….vieni dzīvo kā aristokrāti – tik paraud un pajūsmo par skaisto zemi un tautu – savāc naudiņu – pulk naudiņas un – aizlido – stāstīt citiem,cik te skaisti….
Kamēr tie,no kuru naudiņas aristokrāti dzīvo – redz – pat pie ārsta netiek,nerunājot par visu citu….

Tāda valsts,tādi mēs ….. netaisnīgi …
ļoti….

Skumji,ka tā…ļoti….

+3
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: