Noderīgais idiots 7

Komentāri (7)

Sskaisle 14.05.2019. 07.35

Francijā apmēram puse esot eiroskeptiķi. Es domāju,ka tas lielā mērā ir ne tikai migrācijas, globalizcijas,bet arī
Austrumeiropas dēļ. Šitās postotalitrisma sabiedrības,šitie barbari…..
Jā, nu ko tur daudz….

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 11.05.2019. 14.43

Aprakstīto personāžu drīzāk sauktu par apmaksātu sulaini. Noderīgie idioti ir cita suga, parasti tādi, kas autoritāti ieguvuši ar reāliem darbiem savā jomā (zinātnē, kā Bors un Žolio-Kirī, literatūrā – Šovs, Velss, Rolāns… rinda bezgalīga) un muld sarkanu savā humānista entuziasmā no brīvas gribas. Pa retam starp tiem gadās arī nolīgti dižgari, bet arī viņi savus pakalpojumus sniedz apzināti, no tīras sirds, bet bez maksas (Hemingvejs)

Konfliktēšanas jomā mūsdienu Krievija neko jaunu nav izgudrojusi, idejas par attiecībām ar rietumiem vecas kā pravoslāvisms. Te pavecs citāts, ko neiedrošinos tulkot:
Федор Тютчев: принципы, на которых стоят Россия и Европа, столь противоположны, столь взаимно отрицают друг друга, что ЖИЗНЬ ОДНОЙ ВОЗМОЖНА ТОЛЬКО ЦЕНОЙ СМЕРТИ ДРУГОЙ. Следовательно, единственная естественная политика России по отношению к западным державам, это не союз с той или иной из этих держав, а РАЗЪЕДИНЕНИЕ, РАЗДЕЛЕНИЕ ИХ.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.05.2019. 10.16

Es balsotu par AfD,jo Merkeles politika Vāciju ir islamizējusi, iznīcinājusi tiesiskumu un sociālo sistēmu, bagātos padarot bagātākus iznīcinot vidusšķiru kā tiesiskuma un demokrātijas garantu.

Krimas okupācija ir tikai Rietumu liekulības sekas,nekas vairāk.

Esot Francijā, man arvien biežāk ir sajūta,ka melnās un brūnās sievietes uz mani skatās ar naidu. Kaut nu tās būtu tikai manas nepareizās jūtas

0
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > Drosma 11.05.2019. 14.28

  Izjūtas Tev, sirdsmīļā Dusmupūcīt, kā parasti ir pareizas, tāpēc balso droši. Vācijā par AfD, Francijā par Lepēnu, UK par Korbinu, Latvijā par PSKP… ā. tās vairs neesot… Nu gan jau atradīsi kādus tikpat patiesus tautas draugus, Latvijā arī tādu netrūkst.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 11.05.2019. 16.18

  Zini, Kariņš pareizi pateica- populisti ir mūsu kļūdu rezultāts. Un AfD ir tikai atbilde uz varas elites egoismu – tā kā ironizē te vecs palikdams …

  Par Putinu – ir viens pārsālīts teiciens – nav ko vecu mauku ar pipeli baidīt…kā man stāsta par slikto Putinu,tā es šito sāļo teicienu iedomājos… tā kā tā…lūk

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Drosma 13.05.2019. 09.22

  “…populisti ir mūsu kļūdu rezultāts…” – netaisos ticēt, ka Tu, Dusmupūcīt, būtu kļūdas rezultāts, tik ļauni par nepazīstamu cilvēku domāt nespēju un negribu.
  Par vecu mauku pieredzi nestrīdēšos, nav man ne zināšanu, ne pieredzes. Tomēr nevaru nepamanīt leksikas līdzību ar kādu te populāru ģenerāli, arī spožu zvaigzni populisma debesīs. Jums taču nav nekā cita kopīga, vai ne?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 14.05.2019. 07.32

  Klau, ka tu esi taisns kā zirga loks,tāpat zinu. Ko nu katru reizi te apliecinies.
  Tagad lasu,ka KP Lv – kaimiņa partija izvirzījusi didzi šmitu par prezidentu….pirms apmēram pusgada LTV1 bija Tieša runa raidījums,kurā visa Latvija varēja uzzināt,ka didzim šmitam ir milzu problēmas un smagas aizdomas par biznesu ar sniega krabjiem…
  Tā vietā lai sagaidītu taisnīgu tiesas lēmumu – kas ir un kas nav patiesība – kaimiņs nolemj,ka ar vienu piedauzības akmeni – petraviču – Latviju nenosist – davai izvirzam šmitu – lai tautai ir ko gremot….
  Bet tauta jau nereaģē

  Baigi vispār…skaidrs ka cirka izrādēm es naudu netērēšu – to nu visi var baudīt par pliku velti

  Nē – ne gluži- nodokļos mēs ļoti daudz samaksājam

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: