Jaunie mērnieku laiki 13

Komentāri (13)

dshimaev 24.04.2019. 10.03

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

0
0
Atbildēt

0

PolinaIost84 21.04.2019. 21.20

Познакомлюсь с парнем!
М︍е︍н︍я︍ з︍о︍в︍у︍т︍ ︍Полина, м︍н︍е︍ ︍23,︍ с︍т︍р︍о︍й︍н︍а︍я︍,︍ в︍е︍с︍е︍л︍а︍я︍ и︍ с︍о︍в︍с︍е︍м︍ н︍е︍ ︍с︍к︍р︍о︍м︍н︍а︍я︍)︍)︍
Ф︍o︍т︍о︍ и︍ т︍е︍л︍e︍ф︍о︍н︍ в︍ ︍а︍н︍к︍е︍т︍е︍ —->> http://18pops.com

0
0
Atbildēt

0

vvilums 19.04.2019. 14.31

būs skumīgi, ja mazās feodālistes apvienos un izveidos lielākas feodālistes.

0
0
Atbildēt

1

  gustaps > vvilums 19.04.2019. 14.55

  Vēsturiski nenovēršams process. Progress tomērt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  vvilums > gustaps 19.04.2019. 20.04

  Ja jaunveidojamajos novados būs katrā vismaz viens neatkarīgi analītisks masu medijs, tad nu i vēlēšanu procesam būs kaut kāda jēga, i zagšanas kau cik tiks atmaskotas līdzīgi kā Rīgā žurnālisti to dara, savādāk sanāk ” tie paši vēži tikai lielākā kulītē”.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  gustaps > vvilums 19.04.2019. 20.28

  “tie paši vēži tikai lielākā kulītē” – arī labi, jo vēžu 3x mazāk. Un jācer, ka tiem vēžiem vairs nebūs savu mediju, kā ir patreiz.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > vvilums 22.04.2019. 15.13

  Pirmkārt,ir vajadzīga neatkarīga tiesu sistēma. Mums tā joprojām ir tikai bagāto,maksātspējīgo interešu aizstāve. Ko līdz žurnālistu atklājumi, ko līdz,ka knab vai policija pieķer pie rokas,ja neviens nav notiesāts?

  Gandrīz vienmēr iznāk,ka valsts nav ievērojusi kārtību kādā ķert bandītus korumpantus un vēl samaksā šiem bandītiem par to. Vai kā nilu ar babiņu hn andrīti,aizsūta uz briseli – lai rok dziļāku vagu

  0
  0
  Atbildēt

  0

gustaps 19.04.2019. 09.54

“…pēc konsultācijām ar pašvaldībām līdz 1.decembrim valdībai būs jāiesniedz Saeimā likumprojekts…” – konsultācijas ar feodāļiem par feodālās sistēmas likvidēšanu? :)

+1
0
Atbildēt

1

  gustaps > gustaps 19.04.2019. 09.58

  Ne tik svarīgi, taču feodāļi pārsvarā no ZZS
  :)

  0
  0
  Atbildēt

  0

d44itafonin70 18.04.2019. 13.35

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.04.2019. 13.14

piemēram, šeit ir par to, kas notiek ar cilvēku šajos mizlīgajos konglomerātos, kur cilvēki kā tādi lopi sadzīti barā

drausmas – patiešām drausmas , kas notiek Latvijā – darās ar mums kā ar tādiem truliem lopiem , kuriem tik kungiem peļņa jādod

https://www.youtube.com/watch?v=Yrfd8WwFQMc
Im Jahre 2020 werden in der Schweiz eine halbe bis vielleicht sogar ein Million mehr Menschen leben als heute. Wo und wie werden diese dereinst wohnen? Können wir die Schweiz weiter verbauen wie heute, weiter unseren Träumen vom Einfamilienhaus im Grünen nachhängen – oder müssen wir umdenken?
Mit dem Basler Architekten Jacques Herzog (Herzog & de Meuron) unterhalten sich NZZ-Chefredaktor Markus Spillmann und Marco Färber über Ursachen, Mängel und Konsequenzen unserer Siedlungspolitik, über des Schweizers Mühe mit der Stadt und über das Wesen guter Architektur.

HOUSE DREAMERS
pirms 10 mēnešiem
Nein er macht Architektur die unkonventionell sind oder wie Solitäre die seine Kunst sind . Die Agglomerationen sind leider nirgends schön .etwa Paris oder London , es ist schlechte billige Wohnqualität und hässliche Architektur !

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.04.2019. 11.39

No visas garās sarunas es tā arī nesapratu, kā jaunā reforma nodrošinās mazo ciematu , pagastu izdzīvošanu, pastāvēšanu. Tas, ko es sapratu ir, ka reformas uzdevms ir ieekonomēt naudu uz Latvijas lauku iznīcināšanas rēķina.

Vai tad efektivitāte ir tas pats , kas iznīcināšana?
Jā mazie pagasti neko nespēj, jo vienkārši viņiem naudas nav. Saeima tik pieņem likumus, ka tas un tas jāmaksā pašvaldībām – muzeji , skolas, bērni utt. – vienlaicīgi – miljardi iaizet ēnu ekonomikas katlā, kur saeima pat nemēģina to atgūt.

Lūk, veselības ministre vēlas papildus 100 milj eiro. Ministrija nespēj īstenot reformas, sakārtoT medicīnas sistēmu, ieviest finanšu caurskatāmību, godīgu algu sistēmu utt. – tā vietā prasa naudu.
Nesen biju Austrumu slimnīcā, sēžu pie registratūras vienā nodaļā – sanāk darbinieces un liek vaļā rīta avīzes drukāšanu – kā viņām nav jāstrādā? Viņām nav jāņem vērā, ka tepat sēž un vinu runās – bļaušanā spiesti noklausīties pacienti? Tā ir tikai viena maza maza epizode, kura raksturo sistēmu, kuru sakārtot nespēj ministre. Un savu nespēju – kā jau visi – attaisno ar naudas trūkumu

Tātad es saprotu, ka šo naudu – šo 100 milj iegūs likvidējot ceļus , tiltus, baznīcas, skolas, bibliotēkas un attiecīgi iespēju dzīvot laukos.

Bija raidījumi kā mūsu diplomāti škiež valsts naudu – simtus miljonus- pa labi un pa kreisi – varbūt valsts spētu saglabāt laukus, ja pārskatītu priviliģēto un bezatbildīgo naudas tērēšanu

Es tiešām šo reformu uzskatu nevis par iešanu līdzi laikam bet par apzinātu Latvijas iznīcināšanu – kā saka – punkta uzlikšanu uz i

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.04.2019. 11.38

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-ekonomgeografs-janis-turlajs.a116880/

Par reformu ietekmi uz iedzīvotāju dzīvi un valsts ekonomiku pirmdien lielā intervija ar ekonomģeogrāfu Jāni Turlaju.

Drausmas – manā vērtējumā – Latvijas iznīcinātājs – varas elites kalps – staigā pa psauli un melo !

Noklausieties šo interviju – visa problēma, ka vēl laukos dzīvo latvieši – lūk iznīcinās laukus, lūk Latvija zels un plauks

Ka valstī ir miljardiem liela ēnu ekonomika, ka VID ir padarīts par teroristu nabagu baidīšanai, ka korupciju veicina pat satversmes tiesa – par to šis cilveks pat garāmejot neiminas

nē – ellē šitādus muldoņas – nē Latvijas iznīcināšanai – jā LATVIEŠIEM LAUKOS !

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam