Varam piedzīvot smagu sabiedrisko mediju krīzi 16

Komentāri (16)

ak 31.03.2019. 17.13

Latvijā gatavojas un drīz arī sāksies tāds savdabīgs ērģeļu koncerts, kurā pats ērģeļnieks spēlēs, pats pūtīs plēšas, Iedomājieties, paspēlē pie klaviatūrs, tad pieceļas, uzpūš plēšas un atkal brīdi paspēlē. Vai tāda solo malkas zāģēšana ar divroku zāģī: zāģers pavelk zāģi uz savu pusi, apiet riņķī steķim, pavelk zāģi uz otru pusi un tā visu dienu. No kurienes izvēlēties kandidātus ar pieredzi? No tā mazumiņa, kas mums ir? Kur tik nepaskaties, vieni un tie paši talanti aizpilda daudzus amatus, nekautrējoties pat no interešu konfliktiem. Nu nav to ļaužu mums tik daudz cik brīvu amatu krēslu saveidots. Nav to drosmīgo žurnālistu, kuri būs ar mieru, riskējot ar veselību un dzīvību, rakties pa tumšo pagrīdes valstību. Kas ir, ar to jāstrādā, kas ir, tas jāēd. Citiem vārdiem, kā būs, tā būs. Kādi mums tie mediji ir, bez tādiem arī nenomirsim, es tā domāju. Redziet, kokāmurs uz IR’si smērē jēlības, nu un kas?

+1
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > ak 31.03.2019. 18.26

  “Nu nav to ļaužu mums tik daudz cik brīvu amatu krēslu saveidots.”
  ————-
  Nesaki viss. Vienotība savas sugas un saprāta māsai, PSKP, čekas ziņotājas, LC un PLL viķirānei, pederastijas sludinātājai, Karinai Pētersonei, speciāli amatu Saeimā izgudroja.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 31.03.2019. 08.39

Kopumā visu masu mediju vidi apmierina situācija, ka nav ne neatkarības, ne drosmes būt neatkarīgiem. Var likt vadībā vienalga ko grib, nekas no tā nemainīsies. Ja žurnālistu vide ir pakļauta un iebiedēta (nopirkta) tā tāda arī paliks. Kaut kas mainīsies tikai tad ja pēkšņi uzradīsies “tas Antiņš, kura nav”. Bet šobrīd tāda tiešām nav.

+4
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Atis Priedītis 31.03.2019. 09.36

  Ja Arnis Krauze par drosmīgiem nosauca žurnaļjugas, kas vientiešiem iebaroja atlasītus, aktierīšu ierunātus, ieskābušas “Rīdzenes sarunu” zupas fragmentus, kam nekādas sekas nemaz nevarēja būt, tad ir skaidrs, kādā stāvoklī mums ir žurnālistika. Nekaunīgi, apsviedīgi “torgaši”, bet ne zurnālisti. Arī pasūtītu paskvilu cepējus par drosminiekiem nevar saukt, jo mūsu sabiedrībā nav pieņemts tādus aizsūtīt “varoņa” nāvē, vai saukt pie kriminālatbildības.
  Protams ir arī izņēmumi, kā TV3, kas atklāja kā Solncevas ieliktņi: Zaharjins un Segals, protams ne bez premļjaka Dombrovska un tā laika ekonomikas ministra ziņas, izvazā LM aktīvus desmitiem miljonu apmērā un uz daudziem miljoniem uzmet valsti, nenomaksāto nodokļu veidā, vai Jakabsons https://www.kompromat.lv/, kurš sabiedrībai atklāja staļinista – rusista, Ušakova, saraksti ar FSBešņiku un teroristu Hapilovu, par ko tika smagi savainots un vēl tika vajāts no Solncevas stipendiāta Kazlovska vadītās milicija puses.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

vitalisvita 30.03.2019. 20.11

Uz jautājumu “vai Latvija arī domā par Austrumeiropas renesansi”, es teiktu, ka “jā”, un vēl piebilstu, ka šo Eiropas patieso vērtību renesansi _ nacionālo neatkarību un sociālo taisnīgumu _ piedzīvos ne vien Austrumu un Rietumu Eiropa, bet arī visa civilizētā sabiedrība visā pasaulē.
Vardarbīgā un politisko avantūristu stimulētā “tautu staigāšana” ir jāaptur un tā tiks apturēta. Dabiskās vērtības nekad nenoveco, un to renesanse ir neizbēgama.
Un esmu pilnīgi pārliecināts, ka nekādas afrikanizētas Eiropas vai rusificētas Latvijas nebūs. Un arī nekādu “brexitu” vairāk nevajadzēs, jo viss dabiskais jau spēj atjaunoties arī bez liela trokšņa un revolūcijām.
Tā lūk ! Dabas likumi ir arī Dieva likumi!

+2
-1
Atbildēt

0

vvilums 29.03.2019. 18.24

MM neatkarība un profesionalitāte ir svēta lieta un to jāsargā kā acu raugu. Ar to viss sākas ,un, ja nav, tad beidzas.

+1
0
Atbildēt

1

Sskaisle 29.03.2019. 17.00

Mans draugs savu laiku bija Gielim viens no priekšniekiem. Viņš Gieli raksturo kā precīzu izpildītāju, ka Gielis var būt vadītājs, stipri apšauba.

Cik noprotu tāds arī ir neplp mērķis – demonstrēt visatļautību, nespējot savu lēmumu pamatot. Vai tad dziesmu svētki bija bez nesmukumiem? Vai tad kungi palika bez dāvanām un spekulanti bez peļņas? Cilvēku entuziasms, nevis laba organizācija svētkus izglāba.

Nu traki, ka tā ….satversmes tiesas uznāciens,tagad šie ?

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Drosma 29.03.2019. 17.26

  Nezinu kāpēc bija jāliek valdē cilvēki bez pieredzes , bez savas stājas, viedokļa….

  Es ļoti gaidu profesionāļu -pašu sab mediju cilvēku vērtējumu. Nevajag klusēt. Es konkrēti esmu vairāk kā pārsteigta par šādu izvēli

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.03.2019. 16.51

Kad es rakstīju,ka neplp ir aizdomīgi – man lika mīnusus tagad lūdzu – te jums dāvaniņa – aizdomīgi sakrīt ar prezidenta kremlisko runu un kremļa viesošanos ltv

Neplp argumenti nepārliecina par jauno valdi, tieši otrādi, nostiprina manas aizdomas,ka sab mediji tiek gatavoti amputācijai.

Tā pati līdaka – sēž katru otro dienu riga24tv un stāsta,cik sab mediji ir vāji

Nabaga demokrātija, nu jau tai visi zobi izsisti, var teikt – tukša mute, nu tik čāpstināt un viss

+2
-1
Atbildēt

0

Govs43 29.03.2019. 11.19

Interesants raksts.

+2
0
Atbildēt

0

altinyildiz 29.03.2019. 10.36

Tik par “sabiedrisks”, kā LR1 ar kremļa propagandoniem: Tomsonu, Liniņu, Streipu, Strautmani un tā pastāvīgiem viesiem: Jurkānu un Kreitusi un LTV1 ar čekas pakalpiņu Rēderu. Čekas paskvilu skribenti: Ozoliņš un Sprance un čekas paskvilu triepēji: Bišofs un Kļaviņš lieliski iederas tai pretlatviskā kompaškā.

0
-4
Atbildēt

0

J.šveiks 29.03.2019. 09.14

vells, biju iedomājies , ka mums Ir tikai ir vienīgais sabiedriskais medijs …

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.šveiks 29.03.2019. 17.05

  Nu jāraksta lūgums saeimai,lai vairs nedod naudu čekas stukaču slavināšanai,lai dod naudu pētnieciskajai žurnālistikai.

  Neticami,kas notiek aiz skaistajuem vārdiem un lozungiem

  Es mēdzu melot,bet …. labi Šveik, es ceru,ka Tu kūlu nededzini, logus jau nomaxgāji un sulas pagrabā saliki?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Drosma 29.03.2019. 17.30

  saliku mīļā , pagājušo svētdien saliku pagrabā ap 100 litriem, bet kūlu nekad neesmu dedzinājis , tā slimība vairāk izplatīta Latvijas austrumos, gan no augšas baigi izskatās kad pavasarī iznāk lidot ar lidmašīnu , uzreiz redzams kur beidzas Latvija

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > J.šveiks 29.03.2019. 18.44

  Arī ap Rīgu ir pietiekami Zatļera – Ušakova – Dombrovska saprāta brāļu un atbalstītāju.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0