Mēs esam veikuši brīnumus 12

Komentāri (12)

PukitisLaunitis 27.03.2019. 16.45

Neviens likums nenosaka piespiedu darbu par minimālo. Drīkst pelnīt vairāk, bet tas arī slikti, jo tad jau buržujs esi 😀

+1
0
Atbildēt

0

lindab456 26.03.2019. 10.23

Pievienojos autora optimismam un cerībām. Esam atgriezušies izejas punktā, pie pamatiem – dzīves spēku un apliecinājumu smeļamies dabas ritos. Iespēja izdzīvot, dzīvot lielai daļai sabiedrības saistās ar gaismas atgriešanos. Tiem, kas nav raduši tumšo laiku kliedēt dienvidu saulē, ir pazīstams tas kā tiek skaitītas dienas, gaidot diennakts gaišās daļas, siltuma un veģetācijas atdzimšanu.
Kāda nianse – attēlā fiksētais skats ir lielā mērā daļa no aizejošās, tik tuvās Latvijas. Ainava ir pakļauta izmaiņām ātrāk nekā spējam to aptvert – samērīgās, harmoniskās latvju āres ar elektrības stabu rindām ceļa malās, kas saplūst ar kokiem un neizceļas uz kopējā fona – nomaina krustu šķērsu izcirsti milzu vēja tuneļi ar mega elektrolīnijām Latvijas dabai neraksturīgos mērogos.
Tas liek domāt, ka šodien valstī vismaz viena nozare zeļ un plaukst. Tikai disonanse starp būdiņām un līnijām ir nepieklājīga, nomācoša un uzdod jautājumu – cik ekonomiski pamatots tas viss ir un kā vārdā.

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 25.03.2019. 16.02

!919. gadā latvieši izgrieza visus komisārus un komunistus un 20 gados no WWI pilnīgi izvazātas un izpostītas, Latvija ķluva par valsti, kur dzīves līmenis bija augstāks par vidējo Eiropā, ar visātrāk augošo ekonomiku un procentuāli vislielāko studējošo skaitu.
1991. gadā čekisti un komunisti savai politiskai varai pievienoja arī ekonomisko un šodien Latvija velkās visām pārējām nopakaļ, prokremlisko izdzimteņu, zagļu un pidarasu: LC, DPsaimņieks, LPP, ZRP un Vienotības saimnieki – čekisti un krievu bandīti, valsts pasūtījumu monopolisti un baņķieri, kas mazgā naudu, tirgo UA, caur kuriem Krievija finansē straptautisko terorismu, dižojas miljonāru saraksta pašā augšgalā, bet cilvēki spiesti strādāt par minimālo algu.
Neredzu pamatu lepoties.

+1
-2
Atbildēt

0

Drosma 25.03.2019. 12.04

tā skolu, bibliotēku, kultūras pieminekļu iznīcināšana
tad tā ceļu nolaišana – jo Latvijā to esot par daudz …. būtībā Rīgu ir iznīcinājusi ušakova saskaņa – nezinu vai to var vispāratveseļot un atpirkt no investoriem, ja saskaņa paliek pie varas – par ko tik dedzīgi cīnījās kremļa patrioti NA
bet Latviju – to jau mēspaši esam iznīcinājuši – vai tad ne Zmenieks dūklavs skaistākos novadus neietirgoja kremļa investoriem ?

Ulmanis tiesi otrādi – cēla skolas, laukos maksimāli attīstīja infrastruktūru – kuru tagad viņa pielūdzeji centīgi grauj un posta

Kultūra arvien straujāk attālinās no sabiedrības un kļūst par kaut ko elitāru – kaut ko , kas ir pieejama tikai izredzētajiem

Kā 20.gs. s.akumā par latviešu literatūru rakstīja, ka tāda nabadzīga – tā 100 gados nekas nav mainījies un mainīties negrasās – vieni cietēji un zaudētāji ….

nu jā ….

0
-1
Atbildēt

3

  altinyildiz > Drosma 25.03.2019. 15.48

  Dzīvojot ar tādu naidu pret latviešiem svētā latviešu zemē, tava nāve būs baisa. Gulēsi jēla asiņainos piedirstos un piemīztos palagos un nebūs, kas tevi, krievu garnizonos nodzīto kropli, pagroza, vai gulēsi ceļmalas grāvī un noskatīsies, kā jenoti apgrauž tavas kājas. Ja tev būtu vairāk smadzeņu, nekā nēģim, aizdomātos, ka domas meterializējas.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > altinyildiz 26.03.2019. 08.27

  kaķa lasti Debesīs nekāpj, tā kā saņem savus vārdus atpakaļ!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Drosma 26.03.2019. 09.09

  “Kaķa lāsti” būtu, varbūt, ja es būtu vienīgais latvietis, bet mūsu ir kritiskā masa, kuru domas vien liks tev ilgi lūgties nāvi, lai atbrīvotu tevi, nolādēto kuci, no mocībām.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > Drosma 26.03.2019. 13.15

  Nu šitā pentere tiešām izskatās kā rakstīta kremļa troļļu fabrikā.Varēji jau drusku vairāk maskēties .

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  PukitisLaunitis > Drosma 27.03.2019. 16.47

  Bez padomju skolu obligātās literatūras palasiet arī ko citu. Sāciet ar Aleksandra Grīna ”Dvēseļu puteni”.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 25.03.2019. 11.56

es gan tā nedomāju, ka ar gaišām domām vien dzīve kļūs skaistāka
Kaut gan šorīt – pamodusies un piefiksējusi savu pirmo domu, es nospriedu, ka mana kaut kas ir jādara – lieta tāda, ka mans latviešu princis mani aizveda nedēļas nogalē uz STO un kā saka vienkāršas dāmas – izpildījās par 101 %, patiesībā man bija jābūt beidzot laimīgai par 102% – bet – pirmais ko iedomājos šorīt pamostoties – jāiet uz darbu un noteikti , ka visas ielas un tilti putēs un es tos sāls putekļus rīšu iekšā, ka seju vakarā nomazgāšu, bet plaušas nē un cik tas ir bezcerīgi un drausmīgi
Tas posts, kādā esam nonākuši – tas ir vārdiem neaprakstāms un runa jau nav tikai par vienu Rīgu un pāris zaglīgiem onkuļiem uzvalkos …

Lūk, izlasīju tādu grāmatu – Fin de siecle literārā kultūra Latvijā
KALNAČS B., DAIJA P., EGLĀJA-KRISTSONE E., VĒRDIŅŠ K. – cita starpā tur ir piesaukta Andrieva Niedras eseja – Nāvei nolemtie – mortimori 1902 – par to, ka vācbaltiešiem nav nākotnes – ka viņu mantojumu pārņems latvieši , ja vien latviešus nebūs pārņēmuši krievi.

Nu un es spriežu, ka tas pēdējais ir noticis, tikai – būtiski uzsvērt, ka mūsu politiķi – latviskā varas elite, būtībā ir mūs atdevusi krievu varai.

Kāpēc baltvāciešiem nebija nākotne ? Jo aiz viņiem nebija masas , tauta, sabiedrība – sauciet to kā gribiet. Tieši tāpat ir šobrīD LATVIJĀ. Latviešu skaits turpina dramatiski samazināties, krievvalodīgo – pieaugt un vienā brīdī – nezinu, nevaru pareģot – paliks Latvijas zeme un valsts, tikai tā vairs nebūs nacionāla – jo tajā nebūs pamatnācija – latvieši.

Nu vācbaltiešiem nācās pieņemt likteni – viņi nespēja ne nolaisties līdz baltiešu nācijas veidošanai, ne latviešus uzņemt savā augstajā elitē ….. Viņi izvēlējās – beigas …. kaut gan tas nebija tāds organizēts akts, tas vienkārši tā notika …

gluži kā mums šodien

0
0
Atbildēt

1

  PukitisLaunitis > Drosma 27.03.2019. 17.53

  1902. gads par agru pesimismam, vēl nebija ne karu, ne revolūciju. Starp citu, 1902. gadā Latvija bija Krievijas impērijas daļa.
  Par alternatīvo vēsturi var spriedelēt bezgalīgi, teorētiski pastāvētu arī iespēja, ka 20. gadsimts paiet bez satricinājumiem un 2019, gadā joprojām ir impērija, cars (kāpēc nē – labā pusē Eiropas ir monarhijas) un vācieši varētu palikt arī baronu statusā. ja būtu Pirmais karš, bet Otrā nebūtu – arī tad vāciešus neviens prom nedzītu, sliktākajā gadījumā dabūtu dot vietu latviešiem, bet titulus fon… pie uzvārda varētu mierīgi lietot kaut vai šodien. Nāciju sajaukšanās gan būtu neiespējama – vāciešiem nebija intereses veidot latviešu nāciju, bet latviešiem pārvācoties. Un baronu/mācītāju arī bija pārāk maz, lai pārvācotu latviešus.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  PukitisLaunitis > PukitisLaunitis35 27.03.2019. 22.25

  Pēdējo piemirsu – latviešu nacionālās identitātes veidošanās bija pabeigta jau 19. gadsimtā, uz 1902. gadu šī identitāte bija noticis fakts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: