Grētas fenomens 16

Komentāri (16)

  J.Biotops > Drosma 19.03.2019. 12.41

  Teksti, kas sākas ar “Hunderte Wissenschaftler …” ir pasaulē pazīstami kopš laika, kad cilvēki iemācījušies rakstīt un saskaitīt līdz simtam, iespējams, pat agrāk.
  ANO un zinātnes attiecības ir jaunākas, bet arī jau pietiekoši vērtējamas. Protams, tāda zinātne stundu bastošanas attaisnošanai der pietiekoši labi – jo mazāk mūsu trauksmainā jaunatne mācīsies, jo drosmīgāk cīnīsies pret visu, kas slikts un aizstāvēs labo. Ja tikai kāds parādīs, kas pret ko jāaizstāv.
  Maznozīmīgi, ka tā daba, tumsone tāda, no viņu aizstāvēšanas nemainās. Tas gan labākajā gadījumā, dažreiz šī ņem un attīstās tieši pretējā virzienā, kā vides aktīvisti paredzējuši vai uzdevuši.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

gustaps 16.03.2019. 13.44

Tomēr pārsteidzoši, cik platas ļautiņu masas pavedas Brauna kustības regulatoru lohatronam. Tas ir, biznesmeņu pulciņam, kas apņēmies pieradināt ļooti prāvu finanšu žūksni. Šis Lohatrons ir jaudīgs, tas pērk ne tikai jūsmīgos zaļus naivuļus, bet arī labi kalkulējošus zinātniekus (pētījumu rezultu viltošanas gadījumus neviens vairs nenoliedz).
Mēģinām paraudzīties, nedaudz detalizējot gūzmu.
1) “ Pasaule sasilst”. Jāpiekrīt, novērojumi apstiprina šo temdenci.
2) “ civilizācija pie vainas” – par to gan vēl zinātnieki strīdas. Planēta ir sasilusi un atdzisusi daudzas reizes vēl pirms cilvēka. (Antarktīda 60 reizes ir pārlkājusies ar ledu un atkususi).
3) “ ar pareizu enerģētisku politiku cilvēce var sasilšanu novērst” – ieslēgsim smadzenes, pretēji Lohatrona gaidām. Cilvēce savas enerģētiskās vajadzības varētu samazināt par pāris procentiem. Ar tiem kosmiskos procesus pagriezt var cerēt tikai Grēta, kura fizikas stundu nobastojusi streikā.
4) Iedzīvotāju skaits draudīgi aug. Un Nigērijas un Indonēzijas cilvēkiem ir tādas pašas tiesības nerakt zemi ar lāpstu un būt paēdušiem kā Zviedrijas zaļajiem lohiem.

Cilvēce savā patreizējā limenī ir spējīga tikai pielāgoties. Ar to arī būtu jāaprobežojas, ievērojot taisnīgumu un empātiju.

+1
0
Atbildēt

1

  Drosma > gustaps 18.03.2019. 08.55

  “ civilizācija pie vainas” – par to, ka civilizācija ietekmē klimatu – par to zinātnieki nestrīdas , strīds ir par to , cik lielā mērā un vai to ir iespējams regulēt

  Internetā ir kartes – vecās un jaunās kas parāda kādos miljonos kvadrātmetru platībās tiek izcirsti mūža meži. Nav jābūt zinātniekam, lai būtu saprotams,ka šādai cilvēka darbībai ir ietekme uz dabu.
  Strauji izmirst kukaiņi un pirmkārt, vidē, kuru dala ar cilvēku.

  Tagad Botāniskajā dārzā izcirtīs kokus – svēta lieta, jo tie ir ka saka lumpeņkoki , nevis labas sugas, tomēr … fakts ir tāds, ka katru gadu Rīgā tiek vairāk izcirsts kā iestādīts koku , it kā cilvēka labā, bet patiesībā biznesmeņu labā, kuriem koki traucē

  Vai alkatīgu mākslinieku labā, kuriem koki un vide ir pie kājas, kad runa ir par naudas saņemšanu – šeit es domāju 100- gades projektu pie NAC teātra

  Tā kā – viss ir daudz daudz sarezģītāk

  0
  -1
  Atbildēt

  0

gustaps 15.03.2019. 20.49

Ar skolas streiku jau drusku piebremzēsim globālo sasilšanu. Ja vajadzēs, streikosim līdz uzvarai.
Un pēdējais laiks grētām pievērsties vēl satraucošākai problēmai. Izrādās, Piena ceļš (galaktika) mirst. Tajā beidzas ūdeņradis. Par šo jautājumu varēs ilgi ilgi streikot.

Zaļais idiotisms. Zaļais fašisms. Plaša izvēle manipulātoriem un manipulējamiem.

+1
-1
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 15.03.2019. 17.08

Nabaga slimā meitene.
Savu vecāku godkārības upuris.
Bet LETA ziņo, ka šodien Stokholmā Grētas “vadītajā” demonstrācijā piedalījušies daži desmiti cilvēku.

+3
-3
Atbildēt

1

  J.Biotops > Jānis Lakijs 15.03.2019. 18.10

  Nedomāju, ka pie vainas tikai vecāki.
  Sagadījies, ka stundu bastošanas kustība panesusies tieši pirms EP vēlēšanām, par kurām zaļie deputāti jau žēlojās – būtu sešpadsmit gadīgajiem balsstiesības, tad pat saule lēktu zaļa. Tik īsā laikā izdevies izvērst masīvu prāta aptumsu bez nopietnas sagatavošanās?

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

J.Biotops 15.03.2019. 15.02

Sarkana un brūna jaunatne jau labu laiku kā pazīstama, nu top arī zaļa.
Mazgadīgo izmantošanā lielu mēslu sataisīšanā pieredze jau ir un ne maza. Bērnu krusta karš, pionieri, hitlerjugend, hunveibini … Ja zaļos dabas aktīvistus laicīgi neapturēs, nebūs ilgi jāgaida, kad no augstskolām lidos ārā profesori, nav izslēdzams, ka reizēm arī tiešā nozīmē – pa logiem.

Die Straße frei den grünen Batallionen.
Die Straße frei dem Grünabteilungsmann!

+3
-2
Atbildēt

4

  Drosma > J.Biotops 15.03.2019. 15.10

  nu ja vecie patriarhi – vieni tik ironizē , citi kā saka pumpē miljonus, vēl citi par to tikai skaļi brēc – aiz šausmām

  tad variantu nav – jāpriecājas, ka vismaz jauniešiem prāts ar sirdsapziņu vēl savienojas

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Drosma > J.Biotops 15.03.2019. 15.12

  https://www.focus.de/politik/deutschland/margarete-van-ackeren-beliner-woche-fridays-for-future-merkels-und-barleys-lob-fuer-die-schueler-ist-unehrlich_id_10457685.html

  Heute gehen sie wieder zu Hundertausenden auf die Straße, Schüler und Studenten in aller Welt. Sie wollen die Kehrtwende in der Klimapolitik, und zwar schnell. Heute soll es bei weltweiten Aktionen von „Fridays for Future“ einen Rekord geben. Schule schwänzen für den guten Zweck? Die Aktionen sind eindeutig gesetzeswidrig. Nur: Schuld sind nicht die Schüler.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Drosma 15.03.2019. 16.21

  “…vismaz jauniešiem prāts ar sirdsapziņu vēl savienojas…” – interesanti, kur Jūs grinveibinu tumsonībā saskatāt prāta klātbūtni? Ceru, ka ne idejiskajā stundu bastošanā?
  Par sirdsapziņu gan vairāk vajag jautāt viņu kuratoriem. Eiroparlamenta zaļie politikāņi jau labu laiku gaudo par grūtībām tikt pie pilnākas siles, jo viņu visčaklākajiem balsotājiem mazgadības dēļ vēl nav balsstiesību. Nu uz vēlēšanām atrasts risinājums – bērnu demonstrācijas, pret kurām pamēģini tikai iebilst. Pēc tādām progresīvi domājošam vēlētājam nekas cits neatliks, kā balsot par jaunmodīgajiem zagļiem. Mazgadīga huligāne jau izvirzīta Nobela miera prēmijai un diezgan ticams, ka dabūs – kurš gan iedrošināsies balsot pret tik svētu bērnu, tas nekas, ka pusmācītu.
  Ja pieminējāt OIK – tas ir vistīrākais zaļās ideoloģijas produkts. Tāpat, kā mazo HES sen zināmais, bet it kā tikai nupat atklātais posts.
  Veidi, ka iznīcināt nopietnas diskusijas, zaļajiem izstrādāti labi – sarkano pieredze pieejama jau sen.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > J.Biotops 16.03.2019. 08.37

  Oik ir Latvijas varas elites bandītisms.

  Jebkuru Briselē radīto labo iniciatīvu izmantos brutālās zagšanas reabilitācijai.

  Ievēroji – cik bieži latvieši sūdzās briselei, tagad skolotāji piemēram. Jo nu ir skaidrs,ka pat satversmes tiesa šai valstī darbojas tikai varas

  interesēs.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > Drosma 15.03.2019. 15.35

  noklausies – ko saka beigās – oik saņemēji algo advokātus
  nu tas pats, kas man bija ar apsaimniekošanas biznesu, kur oligarhi pa ministriju kā pa savu virtuvi un es kā saka varēju lekāt ka blusa pa smiltīm – jēga nekāda

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > J.Biotops 16.03.2019. 08.32

  Greizsirdīgi uz jaunajiem un varošajiem….Es gan ļoti par viņiem priecājos, streiki ir tikai pirmais solis,lai pievērstu uzmanību notiekošajam.

  Cik es noprotu,tad Latvijas padarīšana par Eiropas atkritumu spaini ir ar politiķiem saistīts bizness….

  Pag.nedēļas IR taču bija par plastmasu mūsos. Es domāju,ka ir sliktāk kā mums stāsta, metaforās runājot – dažu alkatība līdz kraujas malai ir novedusi visu cilvēci

  Un iztaisās par biotopu – tāds bio kā es boa – iesīkstējis valdonīgs patriarhs

  Bet nu labi, tā ir daba …ko tur daudz

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Drosma 15.03.2019. 11.11

vai – mediji tacu ir pilni ar skolēmu streikiem Rietumsvalstīs – iedomājieties – skolēnu!!! streikiem

Grētu kā pēstītāju un cerību sagaida visur kur vien viņa brauc – viņa saka pārsteidzošas uzrunas , izvirzīta Nobelim utt

Jā viņa ir fenomens visādā nozīmē

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: