Balts vai melns? 1

Komentāri (1)

Andris Vītols 22.02.2019. 03.44

Saistībā ar valsts noslēpuma sargāšanu es saskāros gan PSRS laikos, gan nesen saistībā ar MSIA”Konditoreja Daile” maksātnespējas lietu.
PSRS laikā mani aizturēja virsnieks un divi ar KALAŠŅIKOVA automātiem rokās. Rīgā, Dzegužkalna parkā fotografēju parka ainavu, bet kādam ”modram veterānam” tas nebija saprotams, ka var fotografēt kokus. Viņš bija ”ziņojis” blakus esošajam PSRS karaspēka mācību daļas virsniekam, ka fotografē….un mani aizturēja, lika atdot foto filmiņu (solīja atdot, bet neatdeva). Tur, kur es atrados ar fotoaparātu, aiz žoga bija ”svinarņik” (cūku kūts), bet tālāk bija mācību daļa, uz kuru mani jau bija veduši EKSKURSIJĀ pirms iesaukuma armijā. Nekādu noslēpumu tur nebija, tikai STULBUMS.
Saistībā ar MSIA”Konditoreja Daile” maksātnespējas lietā pieļautajiem pārkāpumiem tika uzsākts un izbeigts kriminālprocess. Parādnieka amatpersonas nepildīja likumā noteiktos pienākumus, nenodeva administratoram dokumentus, mantu, neieradās uz kreditoru sapulcēm, bet prokurore A.Sprudzāne lietu izbeidza, par to izbeigšanu nepaziņojot iesniedzējam=administratoram, kā noteikts KPL (izbeigt lietu nebija pamata). Darbiniekiem=kreditoriem prokuratūra informāciju nesniedza (četri lūgumi),jo neesot cietušie….Tiesnese A.Putniņa arī atteicās izprasīt darbiniecei būtisku informāciju lietā (četri lūgumi). Pieteicām tiesnesei noraidījumu, tad dažus dokumentus izprasīja.
Nekādi NATO noslēpumi nebija tajā MSIA”Konditoreja Daile” lietā. Slēpti tika LIETĀ PIEĻAUTIE PĀRKĀPUMI (kriminālprocess nepamatoti izbeigts, par to nepaziņojot iesniedzējam, tāpēc administrators prokurores LĒMUMU nevarēja pārsūdzēt, ja arī vēlētos).
Faktiski cietušie ir darbinieki, bet formāli viņi netiek atzīti par cietušajiem. Pēc analoģijas, cietusī ir KATOĻU BAZNĪCA, bet nevis mācītāju izvarotie zēni.
SISTĒMAS gudrīši ”nesaprot”, kurš ir cietušais, jo NAV IZVAROTI.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: