Nevainīguma prezumpcija attiecas arī uz Saeimas deputātiem 4

Komentāri (4)

altinyildiz 13.02.2019. 11.47

Uz politiķiem un ierēdņiem, kuri nevar pierādīt savu līdzekļu legālo izcelsmi, jāattiecina vainīguma prezumpcija. https://pietiek.com/raksti/jurasi_spejusi_uzbuvet_lepnu_maju_dreilinos,_zemesgramatas_dati_liek_domat_par_fiktivu_zemes_pirkuma_summu Manuprāt tā kontrabandista jumta, bargās krievenes vīreļa, pakaļai, jau tikai par Parādnieka kunga apmelošanu, jākalpo cietuma urku labsajūtai.

+4
-2
Atbildēt

1

  ak > altinyildiz 13.02.2019. 12.27

  Intresanti gan, kādēļ nacionālradikāļu štābā atbalsta rupjības? Katrā gadījumā cenšas neievērot. Vai tas, ka jūs kļūstiet nesimpātiski pastulbi, kaut kā sekmē mērķua sasniegšanu, ja vien tas mērķis nav kupejā samaitāt gaisu.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > ak 13.02.2019. 14.13

  Vai rupjība būtu viss, kas nav glaimojošs latviešu valsts kaitniekiem? Kāpēc gan lai “nacionālradikāļi” maitātu savu auru, aizstāvot neliešus?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.02.2019. 11.06

nu ko Jūs – Endziņa kungs?!

Nu kā nav kauna ! deputāti vēl nebija degunus apsildījuši, kad jau pienēma LNOB – kukuli – bezmaksas biļetes uz izrādi opernamā – tā nav korupcija?

LNOB nebija kauna stāstīt, ka esot gribējuši izglītot deputātus –

kaunieties taču – mēs kādus palīgskolas jauniešus savēlējām , ka viņiem vajag īpašas privilēģijas un attīstības programmas ?!!!

Klau – cilvēki – noklausieties , ko vakardien LTV1 1:1 pateica Valsts kontroliere – ko viņa atbildēja uz jautājumu vai valstij !!!! – t.i. – mums bija jāapmaksā ierēdniem kursi par sevis atrašanu – izcila atbilde – ka vispirms bija jātrod sevi un tikai tad jāuzņemās amata pienākumi – tie ierēdņiem tā kursu nauda valstij būtu jāatmaksā – tas būtu tikai taisnīgi !
– tā kontroliere ir mana varone – mana cerība šai bēdu jūrā

īsi sakot – deputāti jau ir vainīgi – jau ir sašmucējušies pirmajās darba dienās padarot sevi par negodīgiem līdzpilsoņiem – ja nevar ielitk cietumā par to , tad lai sabiedrībai derīgos darbos savu vainu izpērk – neliešu banda –

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: