Ralfs Nemiro: Ir vajadzīgs putna lidojums 4

Komentāri (4)

altinyildiz 13.02.2019. 14.41

Ne pats OIK ir nelikumīgs, bet gan Dombrovska valdības ministru nelikumīgi izsniegtās OIK atļaujas sev pietuvinātiem noziedzniekiem, kuri pat netaisās pildīt OIK atļauju noteikumus, kā piemēram “Rīgas enerģija”, kas pāri palikušo siltumu aizlaiž atmosfērā, nodrošinot tiem 200% peļņas, Protams, ja priekš atsevišķām grupām kleptokrātija sagādājusi elektroenerģijas ražošanas monopolu, tām pat nav jālauza galva par sava biznesa efektivitāti. Jādomā, ka Latvija ir vienīga starp ES un NATO valstīm, kur Gazprom lobētāji atteikušies no saules elektroenerģijas, elektrības no kanalizācijas un sadzīves atkritumiem subsidēšanas, bet patērētāju miljonus nogrūž pārmaksājot par elektrību no gāzes, koksnes un kukurūzas.
Ne EM, bet prokuratūra un KNAB var pārtraukt šo nelietīgo darboņu rūpalu, ierosinot krimināllietas par korupciju pret Dombrovski, Kamparu, Pavļutu, Ašerādenu un Pūci un nevienam pretlikumīgo OIK beneficiāram pat visļaunākos murgos neienāks prātā tiesāties ar valsti.

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 13.02.2019. 11.09

ļaujiet taču pastrādāt –
pirmās aizdomas, ka te nekas nebūs man ir vērtējot , kas ir ministra padomniece

ja valstij par to nebūtu jāmaksā – lai jau būtu tāda eksotika , bet ja ministrs var runāt par putna lidojumu , bet rīkoties maigi sakot – neizprotami –

tad …. labāk būtu klusējis …. kā saka – nepiesārņojis ēteru …

+1
-1
Atbildēt

0

K` 12.02.2019. 23.38

Draugi mīļie..

Vai jūs vispār pārlasiet tekstu pirms publikācijas? kļūdas katrā trešajā teikumā.

0
0
Atbildēt

0