Juraša «noslēpuma» lietā jaunas pretrunas 12

Komentāri (12)

Mariete 05.02.2019. 22.09

Visā šajā publiskajā tracī skaidrs ir viens:
1 puse pašreiz “spiež” uz to, ka sabiedrība nezina, kāda ir iekšējā procedūra KNAB-ā un tā sadarbībā ar prokuratoru u.c.
2.puse – J.Jurašs un viņa atbalstītāji, piepūstiem vaigiem mēģina izskaidrot, kam un kā jānotiek attiecīgajās iestādēs.
Pat viszinis Kūtris “Kārtības rullī” kļuva nopietns tikai pārraides beigās 😀 – pēc J.Juraša neatlaidīgas, uzstājīgas runāšanas : soļu secība, procedūru uzskaitījums utt.
Pagaidām izskatās, ka puisis pasaka klases audzinātājam un skolas direktoram, ka treneris – slavenība viņam uzmācies, bet abi klusē un izliekas, ka nekas nav bijis, lai tikai nebūtu skandāla un nebūtu “jāsaķeras” ar slavenību un tās draugiem. Bet kad, nu, puisis ar draugiem ir kļuvuši “nekaunīgi” un nebaidās vairs runāt, tad mēģina puisi iebaidīt un padarīt par muļķi, – kurš pats pie visa vainīgs, jo sadomājies no sevis nezin ko.

0
0
Atbildēt

0

ASVlasitājs1 03.02.2019. 20.38

Atvainojos par manām valodas kļūdām. Tās radīja mana planšete.

0
0
Atbildēt

0

ASVlasitājs1 03.02.2019. 20.35

Visdrīzāk Juraša problēma ir sasaistās ar Ģenerālprokurora neizskaidrojamu iejaukšanos politikā un atklātu mēģinājumu padarīt Kariņš valdību par nespējīgu sakārtot visu Latvijas tieslietu problēmu. Diemžēl jaunais Tieslietu ministrs ir par daudz nepacietības un par agru tetegrafēja savus nolūkus. Viņam būtu ieteicams izskaitīt līdz 10 pirms viņš atklāj savus nodomus.

+1
0
Atbildēt

0

Drosma 31.01.2019. 13.27

grūti kādam vispār ticēt

TV kamer priekšā Jurašs apgalvoja, ka savu KNAB vizītkarti devis kādam tur krimlietās iesaistītam jau pēc tam, kad vairs neeost bjis knab darbinieks, bet jau RD deputāts

Jo esot prasīts tel nr –
Es domāju , ka tas ir nepareizi pašos pamatos. Nu ir arī Jurašam jābūt kādai atbildībai. KNAB tomēr nav kiosks vai nī makleru kantoris.

Man arī ir vizītkarte ar darbavietas datiem, bet – ne visiem to dodu – nosaucu savu tel nr un cilvēks to ieraksta uzreiz telefonā un viss

Tā kā – kalnmeieram neticu, bet vai ticu uz sitienu – jurašam – arī nē

un sūtīt vēstules ārvalstu vēstniecībām nevajadzēja – augeja staļļi mums pašiem jāizmēž – tas ir kā saka ne tik daudz principa cik matrices jautājums

+2
-2
Atbildēt

0

altinyildiz 31.01.2019. 09.38

Apmelotais Parādnieka kungs netika ievēlēts Saeimā, bet apmelotājs, kontrabandistu jumts, bargās krievenes vīrelis ar apšaubāmo reputāciju, Jurašs, tika. Tāds, protams, labāk iederas zatļeru, rinkēviču, kazlovsku, dombrovsku, āboltiņu, kamparu, zaķu, ašerādenu, bordānu un citu līdzīgo Latvijas nedraugu vidū.
Daudz par agru tika atcelts nāvessods par noziegumiem pret valsti, iespējams, vismaz puse manis pieminēto neliešu turētos no politikas pa gabalu.

+1
-11
Atbildēt

0

Andris Vītols 31.01.2019. 07.45

No ”IR” rakstiem sapratu, ka par kukuļa piedāvājumu Jurašs izstāstīja pēc atlaišanas no darba KNAB. Būtībā ar atlaišanu pats KNAB to lietu izjauca, jo Jurašs ne tieši, ne netieši vairs sliktajiem palīdzēt nevarēja. Vispār arī tas miljona piedāvājums izskatās drīzāk kā provokācija pret Jurašu, nevis ”lietderīgs” maksājums, ja pieņemam, ka tiesa nav galīgi pērkama. Varbūt daži dusmojās par to, ka paši gribēja paņemt un ”neuzmest”, bet Jurašs visu ”sačakarēja”. Varbūt mani pieņēmumi maldīgi, bet Latvijā taču ir specifisks risku izvērtējums. SAEIMAS loga sitējs varēja nonākt cietumā, bet SAEIMAS dokumentu viltotāja, vai tiesnese-kukuļņēmēja cietumā netika (vienojās). ”Sistēma” savējos sargā. Andris Vītols, Rīgā

+11
0
Atbildēt

2

  beerzeens > Andris Vītols 31.01.2019. 12.41

  Tas brīnumdaris – nu tas bruģakmeņu lingvistikas spīdeklis – sodu sapelnīja pats.

  Arī Čehijas cietumā nesaprata, ka ” četrstūraino zvagžņu viesnīcās” katrs solis uz reglamenta pārkāpšanu tiek nekavējoties neitralizēts.

  Māmiņas vaimanas ir uzspēlētas, jo pati jau bija klāt.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > beerzeens 05.02.2019. 03.06

  Es taču nerakstīju, ka nekādu sodu nav pelnījis. Es norādīju uz sodu nesamērīgumu. Valsts varu ar akmeni nevar gāzt, reālie zaudējumi nelieli. Sodīja par attieksmi, sodīja par to, ka prasīja arī valsts iestādēm ievērot likumu un tiesas spriedumā rakstīto. ”Sistēmas” cilvēki par ”godu” A.A.Bērziņam mainīja likuma normas. ”Sistēmas” cilvēki profesionālos provokātorus un demolētājus nespēja, negribēja atrast un tiesāt.
  Savukārt V.Mužniece slēpjot, viltojot SAEIMAS deputātu LĒMUMU, kurš bija vērsts uz naudas varas mazināšanu Latvijas politikā izdarīja APZINĀTU NOZIEGUMU ķā amatpersona, deputāte. Viens cietumā, bet Vineta – SATVERSMES tiesā…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > altinyildiz 05.02.2019. 03.55

  Es īsti nesapratu, kā mans komentārs var norādīt uz manu naivumu. 13.janvāra pasākumā nebiju, tagad arī nebiju un neskatījos atsūtīto. Naivs es biju pirms gadiem pieciem, ļoti naivs, jo nebiju ”izbaudījis” tiesāšanās ”maratonu” ar SISTĒMU. Arī A.A.Bērziņš zināmā mērā bija naivs, bet tagad viņš to SISTĒMU ir notestējis arī no IEKŠPUSES. Problēma ir tajā, ka SISTĒMAS cilvēki nesaprot ”CILVĒKU PARASTO”. Viņi nejūt tā, kā jūt ”Cilvēks parastais”, viņi nedzird, ka 2×2=4, ja to nepauž dārgs ADVOKĀTS. Tas protams ir mazākums, pret kuriem pieņemti netaisnīgi lēmumi, bet tas mazākums ar protesta balsojumu var visiem radīt problēmas …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Andris Vītols 06.02.2019. 14.17

  Naivums ir ticēt, ka Bordāns, Potapova un Jurašs nav latviešu valsts ienaidnieki.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > altinyildiz 07.02.2019. 04.39

  Ja viņi visi ir LATVIEŠU valsts ienaidnieki, tad kāda ir Jūsu rīcība, lai glābtu valsti? Tā, kura bija Potapova, pirms KNAB strādāja Drošības diedestā, tātad labi iefiltrējās. Arī SAB ir piesedzis šos, jūsuprāt, valsts ienaidniekus. Vajadzēja atmaskot, par faktiem sniegt informāciju tiem, kuriem Jūs ticat. – J.Bordāns negrib, ka AUGSTĀKO tiesu vada Bičkovičs (stukačs ”Raitis”), kurš piesedz rupjus tiesnešu pārkāpumus (paši tiesneši bija spiesti tos atzīt, bet izspruka noilguma dēļ). Varbūt Jūs dvēselē esat radniecīgs tādiem, kā stukačs ”Raitis”. Ždanoka, Mamikins strādā pret Latviju (skat.RTR utt.), jo latvieši neiet balsot par ”pareizajiem”. Varbūt naivajiem iesakiet, par kuriem balsot.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: