Pelnīts, kas izcīnīts 7

Komentāri (7)

Sskaisle 17.01.2019. 15.46

dievinu Inesi Dreimani – ir reizes, kad viņa mani pamatīgi nokaitina, bet nu lūk, ja nu kādu es apskaužu , tad tā ir Dreimane Inese , par zināšanām, kuras viņai dod brīvību –

maz mums tādu brīvu cilvēku

https://xtv.lv/rigatv24/video/blmNmE51NOP-16_01_2019_nakts_sarunas_par_ceku_2_dala

0
0
Atbildēt

1

  lindab456 > Drosma 18.01.2019. 13.32

  Nevaru piekrist. Labprāt stāvētu pa gabalu no šāda veida zināšanām, kas paver tādu brīvību. Bet par ko ir jādomā – materiāls ar kuru strādā zinātniskās izpētes komisija nav tīrās zinātnes lauks. Zem tā ir konkrētu cilvēku biogrāfijas, kuriem šīs zināšanas, iespējams, būtu pavērsušas dzīvi citā virzienā, dodot atbildes un atrisinājumus. 28 gadu laikā ir zaudēta iespēja izrunāt, izlīgt, gūt sirdsmieru, jo cilvēki ir aizgājuši. Zināmā mērā nezināšana turpina netaisnību ķēdi.
  Varētu teikt, ka komisijai vēsturnieku darbs pārklājas ar izmeklētāju darba uzdevumiem un mērķiem.
  Iebildumi, ka katrs individuāli var griezties TSDC, neiztur kritiku. Nepārredzot situāciju kopumā, bez izejas datiem, cilvēkiem nav pamata un arī motivācijas iedarbināt šo smago procesu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 18.01.2019. 14.47

  Linda, nē, nepadodos. Tā nedrīkst – nolasīt tikai rozīnītes no kūkas.
  Vispār – es tā gribētu izteikties – sprediķot …man kādreiz ieteica mācīties par mācītāju, bet man likās nepiemēroti – nu ko es citus mācīšu dzīvot , toties tagad es kā saka – no kanceles nost nekāptu, ka tik būtu kas klausās …. bet man jādara citi darbi – patiesībā tādi, pie kuriem nav ne sirds ne prāts

  tas ir baigi baigi grūti

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.01.2019. 10.37

vajadzētu skaitīt Tēvreizi, Jabeca lūgšanu un Talmuda – Dievs dod man ramu garu …..
tas kas notiek Latvijas valstī ir vienkārši traģiski

nu padomājiet paši – Simtgadei tika iedalīti 32 milj – man no šiem miljniem ir ticis vien maucīgs koncerts krastmalā – novembra salā un vējos – kamēr nopietni valsts Simtgades pasākumi maksā tādu naudu, ka to nav iespējams samaksāt.

Tā čekkom vara turpina mocīt latviešu tautu , tas ir nenormāli …

Kāpēc Simtgades izstādes nevarēja būt bezmaksas ? Vai kretīniska – labi – rakstīšu neviennoīmīgi vērtējama – superdāsni apmaksāta dziedāšana koncertā tautai ir svarīgāka, kā vēstures izzināšana?

Vai kāds saskaitīs, cik Latvijas valsts nodokļu maksātājiem ir izmaksājusi – viena gada laikā tā korupcija, kad uz dārgajiem kultūras pasākumiem varas elitei tiek doti bezmaksas ielūgumi? Vai kāds saskaitīs un pateiks , cik šodienas varas elites un Lācplešu ordeņu īpašnieki ir čekas maisos ?

BEZ PĀRSPĪLĒJUMA – man asiņo sirds un dvēsele, kad es iedomājos to netaisnību kā vieni mira par Latvijas zemi un tautu, kamēr citi acis nemirkšķinot apzags šo zemi un tautu un pārdos jebkuram maksātspējīgajam

cik drausmīgi ir to apzināties

un atkal ir jautājums – vai jaunā saeima , jaunā valdība spēs kaut ko mainīt ja tā pati KM melbārde paliek pie varas un teikšanas ?

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Drosma 17.01.2019. 10.40

  ā – pareizi – saeima taču jau tika iebarota – opera šiem jau uzmeta bezmaksas operas apmeklējumu – kā saka – dāvanu saņēma – nekodīs tācu rokā no kuras tikko ēda

  jā …. te nu bija …..

  būtu es jaunāka – ietu par matrozi uz kāda krievu kuģa –

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Drosma 21.01.2019. 15.47

  Ja uz tālbraucēja, iedzeršanas reizēs dabūtu nogrūzties.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Drosma 21.01.2019. 15.45

  Vārdi vārdi, vārdi. Būtu aplikusi šahida jostu. aizgājusi uz JKP “maļinu” un aizrāvusi visus pie staļina.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: