Juščenko: Krievijas problēma nav tikai Putins — tādu putinu ir miljoniem 14

Komentāri (14)

guntaaa 14.12.2018. 15.22

Es kaut kā domāju , ka mūsu vienu otru hercogu var pat sliktie marsieši uzpirkt un neuztrauksies par sekām un laikam ir izskaitļojuši , ka kolaboracionistu netrūkst.

0
0
Atbildēt

0

guntaaa 14.12.2018. 15.19

Putins vienkārši čakarējas lai noturētos pie varas var aiz spēlēties .

0
0
Atbildēt

0

guntaaa 14.12.2018. 15.17

Iemesls varētu būt tautas iepriecināšana un kā vienmēr iegūt maizi no kolhozniekiem par rublīšiem ( tikai maz rublīšiem un paliks laukos tikai dzērāji un pārstās kaut ko normāli ražot )nevis par valūtu un tirgus cenu , korupcija abās valstīs un cer ka nekaros , jo rietumi nesapratīs kāpēc tik liela valsts kā Ukraina neturas pretī un nolems ka ir krieviski noskaņota to viņi par visām mēģinās iestāstīt , par mums stāsta ka esam amerikāņu prop. gūstā

0
0
Atbildēt

0

Drosma 10.12.2018. 13.59

kā arī radītu nepievilcīgu Rietumu tēlu Kremļa atbalstītāju acīs – šitādas runas mani nenormāli tracina – jo Rietumi paši ir parūpējušies, lai sevi iznīcinātu kā demokrātisku sabiedrību

man nav ne laika, ne intereses te visu publicēt – bet šāda rakstura rakstus – kā musulmanu bēgļu un migrantu dēļ tiek iznīcinātas eiropeiskās vērtības, tai skaitā – paši cilvēki – pamatā izvarošana un noslepkavošana – to es katru dienu lasu medijos – protams, tajos , kuri vel raksta par to – jo ir gana daudzi tādi, kuri šos faktus vienkārši ignorē, noklusē – bet cilvēki taču redz un dzird

https://www.focus.de/familie/erziehung/aus-ruecksicht-auf-muslime-vater-darf-mit-tochter-nicht-zum-schwimmausflug_id_10046135.html

Tim F. ist momentan in Elternzeit. Er verbringt viel Zeit mit seiner Tochter und geht mit ihr unter anderem zum Mutter-Kind-Treff. Als Mann war Tim F. zwischen den Müttern stets willkommen – bis jetzt. Von dem Kinder-Schwimmen wurde der Vater nun ausgeschlossen. Aus Rücksicht auf muslimische Frauen.

0
-1
Atbildēt

0

andrejs 10.12.2018. 13.04

Special for kolpant 🙂

Someone is shouting NAZAD! which means GET BACK! in Russian
11:47 PM – Dec 8, 2018
See Killzone Kid’s other Tweets

Francijā patiešām sākta pārbaude par iespējamo Krievijas saistību ar valstī notiekošajiem protestiem, ziņo aģentūra “Bloomberg”. Tas gan saistīts ar ziņām, ka Francijas protestiem pievērusies virkne ar Maskavu saistītu sociālo tīklu kontu.

Saskaņā ar “Demokrātijas saglabāšanas alianses” ziņām, “dzelteno vestu” protestiem pievērsušies aptuveni 600 “Twitter” kontu, kas ikdienā izplata Kremļa viedokli. Šie konti aktīvi izmantojot tēmturi “#giletsjaunes” – “dzeltenās vestes” franču valodā.

Francijas Ārlietu ministrs Žans Īvs Ledriāns svētdien intervijā RTL radiostacijai apstiprināja, ka Francijas drošības dienesti novēro situāciju.

“Izmeklēšana ir sākusies,” norādījis Ministrs, paskaidrojot, ka detalizētāku informāciju pagaidām nesniegs.

Krievija jau iepriekš ir apsūdzēta par sociālo tīklu un kiberuzbrukumu izmantošanu, lai iejauktos ASV prezidenta vēlēšanās un dažādos procesos Eiropā, kā arī radītu nepievilcīgu Rietumu tēlu Kremļa atbalstītāju acīs.

+1
0
Atbildēt

2

  kolpants > andrejs 10.12.2018. 13.15

  Что там могут быть русские? Легко. Может, кто-то и латышский язык там слышал.
  Что начнут искать след Москвы-это было ожидаемо. Это же так удобно-спиши все на русских, и не надо решать проблему по сути. Нет проблемы, это все русские виноваты!
  А так вообще французы всем довольны, рейтинги Макрона высокие, поддержка народа всемерная!
  Ну все как у нас-все хорошо, только русские мешают!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  andrejs > kolpants 10.12.2018. 13.51

  А так вообще французы всем довольны
  —————-
  a russkije (v rasee putinа) vsem dovoļni? Tur čto-to neviens neprotestē.
  —-
  Nesen vienā krievu saitā bijа salīdzinātas cenas Ņujorkas un Maskavas lielveikalos. Vairums pārtikas preču krievijā bija dārgākas nekā USā. algas četras reizes zemākas.
  Krievijā no nākamā gada palielina PVN, paaugstina pensijas vecumu. Visā pasaulē degvielas cenās krīt, Krievijā aug. I vsje dovoļni :)))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > andrejs 17.12.2018. 10.33

  Вообще-то в тоталитарной недемократической России на улицы выходят чаще, чем в свободной Латвии! Да, не десятки тысяч, но хотя бы сотни!
  А у нас, судя по тишине, народ всем доволен! Только в комментариях побухтят, а так вообще тишина!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > andrejs 10.12.2018. 13.22

  No Makarona varam tikai sagaidīt, ka tas pidaras, līdzīgi, ka Pirmais Francijas Pederastu prezidents, Olands, pēc krievu sarīkotā terora akta Parīzē, aiznesīsies pie Putina izteikt savu sunisko padevību.
  Vieš cerības tas, ka eiropieši drīz sekos amerikāņiem, atteiksies no slimīgā politkorektuma un prokremlisko lopu: Merķeles, Makarona, Junkera, Tuska, Dombrovska un citu kropļu vietā izvēlēs cilvēkus, kam rūp Eiropas nākotne un kas lietas sauks īstos vārdos.

  0
  0
  Atbildēt

  0

andrejs 10.12.2018. 12.54

Jo tagad ir politiķi, kuri kandidē uz augsto amatu un vārdā NATO var izdarīt četras kļūdas – nespēj Krieviju nosaukt par agresori, okupanti, jo baidās.
———————–
Kas ar to domāts? ? ?

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 10.12.2018. 12.00

Pat pašiem tupākiem sen jau vajadzēja būt skaidrs, ka problēma ir kolektīvais putins un kolektīvais stalins un tie drausmoņi tikai devuši iespēju apmierināt krievu ģenētiski iemantoto un gadsimtos ieaudzināto slepkavošanas kāri. Kamēr pa Cilvēku planētu vēl bradās pēdējais nolādētais fašistiskais izdzimtenis, kurš svin Staļina asiņaino uzvaru pār cilvēcību un veselo saprātu, kas pusi planētas noveda pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta un homo russicus turpinās zombēt sātanistu sekta, pasaules sabiedrībai ir jābūt gatavai civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru, zīdaiņu un vecenīšu izvarotāju, kapu un pieminekļu apgānītāju un pidarasu uzbrukumam.
Nedrīkst arī vieglprātīgi attiekties pret masona Lomonosova pirms 250 gadiem izveidoto vergu lietošanai paredzēto saziņas līdzekli – feņu, kurā noteikti ir kāds sātanisks cilvēknīšanas kods.

0
0
Atbildēt

0

Drosma 10.12.2018. 11.07

rakstu vēl neizlasīju, bet man jau sirds ir pilna par ko žēloties

nr 1 -gribas zemes spert gaisā un kauties – šorīt tvrīta panorāmā dzirdu – ka ANO kompakts par migrāciju ir radīts lai sakārtotu migrācijas jautājumus un lai par migrāciju informētu sabiedrību – uz brīdi atkal man sacelās asinsspiediens – elle un indija – nolādētā maucība – kā var tik nenormāli melot – kura saiedrība par šo kompatku tika informēta? kura -?! ja pat sasodītie deputāti neko par to nezinaja, ja tā pat iztulkota nebija? ja ne NA Kols – mēs -tā sabiedrība , kura būtu jāinformē par migrācijas jautājumiem – par to uzzinātu, tikai tad, kad migrantus te vadātu ar meršiem un izmitinātu par mūsu naudu Rīgas centra dzīvokļos

un nav tā, ka neviens nav vainīgs un neviens nav atbildigs – ir konkrēta ministrija un tā ir Rinķēviča vadītā ārlietu ministirja, ir ārlietu komisija saeimā , ir simts un viena bēgļu u migrantu uzturoša un atbalstoša aģentūra un ano pārstāvniecības un kas tik vel nē

un vienlaicīgi – es secinu – ka ir nenormāli meli – tādi, kuri ir jāizpērk ar dzelteno vestīšu grautiņiem – ir nenormāli meli , kuros sabiedrība netiek informēta, toties tiek kaunināta , tiek baidīta bļedj – kas tā par lietu – kāpēc man jāmaksā nodokļi šiem meļiem un krāpniekiem , kuru sauc par Latvijas valsti ?! kāpēc man jātic žurnālistiem , kuri melo un mānās kā desas sazagušies suņi? !!!

Otra lieta – lūk, lasu, par dzeltenām vestītēm – un ja vien es būtu Parīzē – es noteikti piedalītos un Debess lieciniece manām ilgam – es grautu visu pēc kārtas – jo –

valst valdības – vai tā ir Vācija, vai Francija, Latvija vai Lietuva vai Ukraina vai Tanzānija vai Nigērija – visu valst visas valdības visas problēmas risina tikai uz sabiedrības nabadzīgākā, bezitiesiskākā un neaizsargātākā slāņa rēķina –

Pirms ANO migrantu kompaktu – vajadzēja būt ANO aicinājumam – rezolūcijai – novērst pasaulē korupciju, likvidēt visus ofšorus un ārzonas – neviens nav atbildējis , kur palika, kur aizplūda no ABLV bankas izņemtā nauda – ne jau to īpašnieku dzimtajās zemēs n ne jau pagultē zeķēs

iedomājieties cik daudz problēmu atrisinātos pašas no sevis – tai skaitā migrācija – ja nebūtu korupcija, vai tā tikpat kā nebūtu – tā kā tā lūk

kauns un negods Latvijas varas elitei – konkrēti – Ārlietu ministrijai – jūsu necieņa pret latviešu tautu ir jākriminalizē – es gribu lai konkrētie atbildīgie paši iet uz cietumu!

0
0
Atbildēt

0

kolpants 10.12.2018. 09.54

Хороший пример манипулятивной статьи. А почему забыли уточнить, что Украина против Норд Стрима, но не против поставок газа в ЕС по своей системе газопроводов?

То есть, если российский газ пойдет через Украину, то это каким-то образом не будет финансировать российский военный бюджет и снимет зависимость ЕС от российского газа?

И почему не спросили про коррупцию? Неприятная тема? Сейчас вообще стараются не упоминать скандал, когда министр финансов литовец демиссионировал, заявив, что новые лица в правительстве не заинтересованы в фактической борьбе с коррупцией.

0
0
Atbildēt

1

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: