Gobzems aicina JKP neatteikties no dalības viņa veidotajā valdībā (papild.) 10

Komentāri (10)

Drosma 06.12.2018. 13.14

naciķi spieto …

+1
0
Atbildēt

0

AK 06.12.2018. 09.35

Nabaga Bordāns. Ar savu ietiepību ir nolicis sevi idiota lomā un šobrīd ir iedzīts stūrī.
…..
Tā vietā lai vadītu valdību un iedotu zzs-am pāris ministrus un tad tos kontrolētu savā vadībā, ar savu sarkano līniju pret zzs viņš panāca tikai to, ka nevarēja izveidot valdību, bet tagad izskatīsies pēc muļķa jebkurā gadījumā – ja atstās spēkā sarkano līniju, tad būs izgāzis ne tikai savas valdības veidošanu, bet arī otro valdības izveides piegājienu un izskatīsies pēc ietiepīgas govs un visa pasākuma bremzētāja, bet ja piekritīs iet šādā valdībā – tad būs vienkārši atdevis gobzemam to, ko pats varēja realizēt.

+2
-4
Atbildēt

2

  AK > AK 06.12.2018. 10.32

  Nu re, Bordāns jau pateica NĒ. Piedāvā veidot valdību – kpv, jkp, na un jv. Teorētiski no viņa viedokļa vienīgais lēmums kā iziet no situācijas kaut cik ar godu. Varbūt pat kaut kas ar var sanākt. Vienīgi Gobzems kā premjers…

  Redzēs arī kā šodien nobalsos par migrācijas paktu visi (ja nekļūdos, balsošana laikam bija šodien).

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > AK 06.12.2018. 10.56

  Padomā par Krievijas FSB vēlmi iedabūt valdībā Saskaņu un tad, varbūt, visi Bordāna gājieni tik neloģiski neliksies!

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  AK > altinyildiz 06.12.2018. 11.00

  Es vienmēr esmu teicis, ka man ir bail, vai Bordāns ar savām kategoriskajām sarkanajām līnijām pret ZZSu nemēģina nodrošināt situāciju, ka bez saskaņas neiztikt.
  …..
  Bet šobrīd viņš ir piedāvājis variantu kā iztikt bez saskaņas un zzs, turklāt par to neko papildus neprasot. Tagad šo valdību var izgāzt tikai kāds no pārējiem trijiem (kpv, na vai jv), vai arī ja partijas ātri nenovienojas – prezidents atsaucot rīkojumu, pasakot, ka nu nevar vilkt garumā, laiks Gobzemam beidzies.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > AK 06.12.2018. 11.13

  Uzspēlē šahu un redzēsi tālāk! Iedomājies situāciju, kad plānprātiņi un Latvijas ienaidnieki ārkārtas velēšanās nodrošina Saskaņai un Jaunai Komparķijai vairākumu Saeimā! Ja nē, arī Par(OIK) un JV atradīsies organismi, kuru higiēnas prasībām nekas nav pret staļinistiem – rusistiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  AK > AK 06.12.2018. 10.56

  Varbūt pat šāda 4 partiju valdība būtu jāizveido, jo šādā gadījumā:
  – varai nebūtu pielaisti turboliberāļi A/PAR, kas turklāt ir tāda paša līmeņa biznesu lobētāji un korumpanti kā ZZS (jaunups, Puče u.tml.), un arī vēl ir diezgan palieli saskaņasmīļi;
  – no varas “jauno” skatījumā būtu atstumti “sliktākie” no “vecajiem” – zzs;
  – pie varas no “vecajiem” paliktu pragmātiskākie, jēdzīgākie, nacionālo un rietumu virzienu nodrošinošie – konservatīvie na un no liberālā gala saprātīgākie – jv
  – pie varas būtu “jaunie”, kas sevi varētu pierādīt.
  …..
  Rezultātā varbūt pat nebūtu tas sliktākais variants. Turklāt, ja kāds sāk taisīt baigos “sūdus”, tad jebkura partija to valdību var nojaukt. Protams, pastāv arī risks, ka jebkura partija var draudēt ar valdības nojaukšanu šantāžas nolūkos.
  …..
  Un vēl par Bordānu – vispār eleganti izgāja no situācijas – viņš ne tikai piedāvā valdību no četrām partijām piecu vietā (nevis vienkārši neapstiprināt), bet arī uz partiju samazināšanas rēķina neprasa papildus ministrijas piedāvājot zzs-am piedāvātās ministrijas sadalīt starp pārējiem.

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  AK > AK 06.12.2018. 11.01

  iepriekšējā [ostā nevis jaunups, Puče, bet – Jaunups, Pūce

  0
  0
  Atbildēt

  0

  AK > AK 06.12.2018. 11.16

  Tagad vairs it kā nevienam nevajadzētu būt pretenzijām, jo visi bija izteikušies, ka Gobzema piedāvājums ir normāls. Tas, ja izstumtu ZZSu, citām partijām sarežģījumus nevajadzētu radīt, jo to intereses aizskartas netiek.
  …..
  Būs interesanti apskatīties, ja neapstiprinās valdību, kurš būs tas, kas to izgāzīs – kpv paši, na, jv vai prezidents. Kurš sev uzliks zīmodziņu uz pieres, ka ir ZZSa atbalstītājs? 🙂
  …..
  Lai arī prezidents ir devis Gobzemam laiku līdz pirmdienai (10. decembrim), nedomāju ka viņam būtu praktisks pamats atsaukt rīkojumu, ja šīs 4 partijas – kpv, jkp, na un jv reāli sēdētu pie galda un runātu un būtu redzama gaisma tuneļa galā. Prezidentam no loģikas viedokļa kā minimums būtu vēl viena nedēļa jādod laika.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > AK 06.12.2018. 15.37

  Lembergs apgalvo,ka JKP galvenā interese ir – izpārdot ostas.
  https://www.youtube.com/watch?v=o5_DMuksxLY

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: