Russia’s hand? 19

Komentāri (19)

J.šveiks 02.12.2018. 11.23

lielais terors , te var izlasīt par čekistu zvērībām , mēs savējos gribam izcelt gaismā , bet kam šie kalpojuši…
http://agonia-ru.com/archives/10260

+2
-1
Atbildēt

0

Drosma 02.12.2018. 09.16

es sestdien biju ekskursijā vienā muižā – dziļos laukos un ko es esmu ievērojusi – ka arvien vairāk atkal ir cilvēku ar drausmīgiem zobiem – tā sieviete bija izglītoa, inteliģenta, jaunībā bbijusi skaistule, bet tagad …. un tas pie mūsu pašu kungiem – kā dzīvo tauta

spriedām, ka tās muižas kungs nav bijis tautā iemīļots – ļauns , skops utt, bet paša ģiemen ar to baronu nav mīlējusi

un tad tā sieviete – tā gide teica, bet šodien jau ir tas pats – cik milzīga ir atsķirība kādā dzivo latviešu kungi un tauta – vai tad šodienas kungi ir labāki par vācu kungiem

un es , protams, viņai piekritu –

ja par baltvācu mantojumu – es domāju, cik drausmīgi – kādi netīri smirdīgi pretīgi ir mūsu latviešu kungi – vai tas ir Melngalvju nams, vai Vidzemes bruņniecības ēka, vai Rīgas pils, vai opera, vai NT – visur taču izmanto vācu mantojumu – vienlaicīgi valsts simtgadē pat ar pušplēstu vārdiņu nepieminēja, ka Brīvības cīņās piedalījās arī baltvācieši, ka Lāčplēša kara ordeņi ir arī baltvācieši – nerunājot nemaz par kultūras mantojumu …..

toties čekistu -komunistu laikus slavē slapjām mutēm un čekas stukaču nevainība tagad ir modes vārds

labi nav laika – tomēr advente

pat nemēginu iedomāties tādu Latvijas karti, kura parāditu , cik no Latvijas jau ir putina krievu īpašumā, vai kas no Rigas – ieskaittot tramvaju sliedes jau pieder Krievijai

pat nemēģinu – un tas lielā mērā ir NA nopelns

kur ir prezidents vejonis – sarunā ar tautu par to kas notiek ar prmejera izveli ? cūka netīrais ne prezidents! un tāds tautai būs jāuztur ? kāpēc? tāpēc, ka kungiem kalpoja? ātrāk Latviju izsaimniekot palīdzēja? jebkuršmmežkuilis ir svētāks par tādu prezidentu!

+2
0
Atbildēt

0

Drosma 02.12.2018. 09.06

tā arī ir kā rakstīju – NA vissvarīgākais ir pašlabums – saglabāt pašu ieņemto nišu -vienīgie karotāji pret krieviem – un tad aiz šiem skaļajiem saukļiem – mūsu mīļo Latviju iztirgot krieviem – es domāju putina krieviem , ne jau tiem, kuriem Latvija ir Dzimtene un kuri ciena Latvijas valsti un visas tautas Latvijā.

Man ir ļoti grūti izvērtēt, kas Latvijas valstij ir nodarījis lielāku kaitējumu – čekisti =komunisti vai NA. Būtu daudz rūpīgāk jāstudē dokumenti.

Naciķi slapju mjuti brēc , ka vienotība izzaga un pārdeva parex – ja tā – vai tad tiesiskā valstī tādus izzadzējus un izsaimniekotājus nevaretu notiesāt un salikt cietumos? Varētu, bet – kāpēc NA to nedara, kāpēc tieši NA ir padarījusi Latviju par beztiesisku valsti? Pavētējiet kā dzīvo NA baroni

Tas ir drausmīgi dzīvot laikā un vērot un neko nespēt izdarīt, kad pasu kungi – netīrās zaglīgās cūkas bendē mūs un mūsu valsti nost

+1
-1
Atbildēt

0

mooi 01.12.2018. 13.44

Drošības dienests ir pilns ar bijušajiem čekistiem, tāpēc tādiem Meļņikoviem Latvijā ir zaļā gaisma. Latvija reaģē tikai tad, kad ārvalstis reaģējušas pirmās. Tā tas ir šajā gadījumā, tā tas bija arī ar Aizkraukles banku utt. Latvijas vara ir pilnīgi impotenta pret Krievijas mafiju un militāristiem.

+3
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > mooi 01.12.2018. 19.33

  Bijušie čekisti tagad saucās Krievijas FSB kadru oficieri, Tie KGBešņiki, kuriem nebija savs bizness, vai izdevies iekārtoties noziedzīgās struktūrās, lai tie nepaliktu bez ienākumiem, to ērtībām komsorgs un fizruks, Čevers, izveidoja speciālu struktūru, kas bija par pamatu DP, Pat, ka šodien tur vairs nav neviena Krievijas kadru čekista, tie sev ir izaudzinājuši maiņu, kaut vai Andra Čevera personā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 30.11.2018. 13.17

Kāpēc pret ANO migrācijas veicināšanas paktu neiebilst Krievija?
Kognitīvā disonanse Rietumeiropas prokrieviskajiem nacionālistiem
http://thenewnationalism.com/2018/11/30/russia-on-un-migration-pact-migration-processes-play-a-considerable-role-in-the-development-of-the-russian-federation/

+4
-2
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 30.11.2018. 12.33

Tas, ka šādi meļņikovi ir iekārtojušies mūsu valstī, ir Vienotības, Saskaņas un ZZS trīspirkstu kombinācija Latvijai. Tieši šīs partijas kopīgiem spēkiem saglabā TUA biznesu.

+8
-8
Atbildēt

1

  Drosma > Jānis Lakijs 30.11.2018. 14.26

  nelieti – ko nu muldies atkal , vai tad tā nebija NA, kura iebilda pret Ušakova gāšanu Rīgas Domē

  krievu madāmas no putina krievijas brauc laimīgās vecumdienas pavadīt Latvijā – ušakovs + NA viņām sagatavojuši tik daudz bezmaksas dāvaniņu ….

  bet redz – jānītis par to klusē – lēkā te tā kā circenis pa pelniem un bļau vienotība vienotība
  kāda tev vienotība nodevēj –

  +7
  -6
  Atbildēt

  3

  Jānis Lakijs > Drosma 30.11.2018. 14.57

  Parādi, Kremļa klukste, kur un kad “NA iebilda pret Ušakova gāšanu Rīgas domē”. Lūdzu, atsauci – vai beidz gāgināt.
  Un nenovirzies no tēmas par TUA biznesa saglabāšanu, ko līdz šim saviem sponsoriem garantē Vienotība, Saskaņa un ZZS.

  +4
  -5
  Atbildēt

  1

  letonijs > Jānis Lakijs 30.11.2018. 16.08

  Pirms 2013.gada Rīgas Domes vēlēšanām Nacionālā apvienība sadarbībā ar ZZS īstenoja plašu Vienotības kandidātes Sarmītes Ēlertes apmelošanas kampaņu. Tā rezultātā Rīgā pārliecinošu uzvaru svinēja Saskaņas centrs.

  +5
  0
  Atbildēt

  2

  Jānis Lakijs > letonijs 30.11.2018. 16.47

  Ko tieši NA nepatiesi piedēvēja Ēlertei?
  Man tās vēlēšanas ir palikušas atmiņā ar Ēlertes neveiklo mēģinājumu tēlot nacionālisti 🙂

  0
  -5
  Atbildēt

  2

  letonijs > Jānis Lakijs 30.11.2018. 17.00

  Saikni ar Šķēli, nepareizu “Dienas” privatizāciju, augstprātību, iedomību,u.tml.

  +6
  0
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > letonijs 30.11.2018. 18.25

  Nenoslinkoju, paskatījos 2013. gada pašvaldību vēlēšanu Vienotības rezultātus Rīgā
  http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPartMemb-115.html
  Sarmīte Ēlerte savas partijas (Vienotības) vēlētājiem bijusi visnetīkamākā, jo visvairāk svītrota – 7829 reižu. Nākamie Vienotības elektorātam netīkamie tālu atpaliek: Ieva Akurātere svītrota 4018 reižu, “ilgspēlējošais ” Olafs Pulks – 3454 reizes.
  Laikam vienotībēni patiešām noticēja, ka Ēlerte kļuvusi par nacionālisti 🙂
  Bet varbūt tas bija “Berdņikova efekts”?

  +3
  -5
  Atbildēt

  1

  andrejs > Jānis Lakijs 30.11.2018. 20.05

  Vai tas berdņiks nebija Ēlertes štata padomnieks, kad viņa ministrēja? Tas pats kas uzreiz pēc aiziešanas no darba Latvijas valsts labā iestājās Lindermana-Ušakova partijā?

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > andrejs 30.11.2018. 20.13

  Sarmītes Ēlertes padomnieks Andrejs Berdņikovs iestājās Osipova un Lindermana partijā “Za russki jazik”.
  Pats Lindermans par šo gadījumu triumfēja: “Viņi [latvieši] jau sen neuzskatīja viņu [Berdņikovu] par savējo, bet vienalga viņiem likās, ka ir arī “labie krievi”. Tādi, kas nekad neies Lindermana partijā.”
  Atliek tikai minēt, kurā partijā iestātos Berdņikovs, ja nebūtu strādājis kopā ar kultūras ministri Sarmīti Ēlerti 🙂

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > Jānis Lakijs 30.11.2018. 17.02

  tās vēlēšanas ir palikušas atmiņā ar Ēlertes neveiklo mēģinājumu tēlot nacionālisti 🙂
  ———-
  Šķēlerte pat ierunājās par kolonizāciju krievu okupācijas laikā. Tas bija vareni. 🙂

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > letonijs 30.11.2018. 22.06

  Politiķim, kā Jēlertei būtu jānes politiska atbildība par savu atvasi, morālo kropli Krišu, kurš krietnos latviešus, kuri piemin aizgājušos latviešu varoņus – leģionārus, nosauca par fašistiem. Kā zināms, ābols no zirga tālu nekrīt. Ko var atlauties ķēkša, nevar dāma, ja viņa sevi par tādu pozicionē. Kā saka: “Quod licet bovi, non licet Iovi”.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Drosma 30.11.2018. 21.51

  Ja NA, nelietīgā melīgā krople, būtu gājusi kopā ar tādiem mūdžiem, kā saskaņietis Ķirsis un LC vecbiedrs Bordāns, būtu pazaudējusi savu vēlētāju un Ušakovam būtu vēl lielāka pārstāvnieciba Domē

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  lindab456 > Drosma 01.12.2018. 10.20

  “Ušakovs + NA viņām sagatavojuši tik daudz bezmaksas dāvaniņas…”
  Neaizmirsīsim, kā dāvaniņas sagatavoja 90-tos LC saslēgtās vienošanās. Ne bez ironijas, bet vadlīnijās U. atsaucas uz likumiskiem pamatiem.
  Pie TUA šūpuļa politiskās un ekonomiskās intereses gāja roku rokā un NĪ / būvniecības lobiji bija necaursitami. 2013. g. TUA tika pasniegta kā panaceja ekonomikas glābšanai un vienīgais veids kā apturēt tautiešu izbraukšanas vilni.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0