52 jaunie 4

Komentāri (4)

Drosma 08.11.2018. 11.01

nu skatīsimies …. kopš pārvēlēja brežņeveidīgo mūrnieci par saeimas priekšsēdētāju – ilūziju man nav ….

par šo un to brīnos, protams – tā pat dace rukšāne – ščipčinska – mediji bija pilni ar asarainiem rakstiem, ka kundze cieš no depresijas, nevar no gultas izkāpt – viss vienalga – tagad pēkšņi saeimas deputāte – laikam jau tieši tādus deputātus čekistu – komunistu varai vajag – lai nu būtu , ka es kļūdos par 101 procentu – es par to patiesi priecātos

manu pareģojumu piepildīšanās mani pašu baida …

+1
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > Drosma 08.11.2018. 11.05

  Nepārdzīvo! Mūrnieces kundze nekādi nevarēs čekai traucēt graut mūsu valsti.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

altinyildiz 08.11.2018. 10.35

Čerčilu, kurš, izvēršot agresiju pret Vāciju, padirsa krievam impēriju, kur agrāk nekad nenorietēja saule, mierīgi var salīdzināt ar mūsu tautas kapračiem: Freibergu, Zatļeru un Dombrovski.

0
-4
Atbildēt

0

J.šveiks 08.11.2018. 06.38

lasot šo sarakstu redzu ka jaunie “sociķi” biežāk par paraigu piesauc dzelzs lediju Tečeri , nez kāpēc aizmirstot dzels Feliksu , nu var piedot , iespējams aizmirsuši vai speciāli aizmirsuši , bet Tečeri var asociēt ar puķinu , jo skaļi to deklarēt būtu naivi. Lasu tālāk , pēkšņi pavīd V.čērčils . interesanta personība , arī mans favorīts kā politiķis , domāju , ka šī persona nav tik mazpazīstama , tādēļ tikai viens citāts no viņa runas 1946. gada Cīrihes universitātē:”Ir viens līdzeklis , kas dažos gados padarītu visu Eiropu brīvu un laimīgu .Ir jāatjauno Eiropas ģimene, vai vismaz tikdaudz cik mēs varam un jānodibina struktūra , kurā tās var mājot mierā , drošībā un brīvībā . Mums jāizveido Eiropas savienotās valstis.”, citāta beigas. Bet mums netrūkst pašiem savu politiķu ar kuriem lepoties.

+4
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: