Latvieša dzīvesziņa par solījumiem paaugstināt mediķu algu un rezultāts 4

Komentāri (4)

Z Livmane 05.11.2018. 14.38

Cik ilgi var būt bardaks nozarē, kas atbild par tautas veselību????

0
0
Atbildēt

0

Lasma 05.11.2018. 13.18

Tā sistēma nebūs sakārtota tikmēr, kamēr ministri lobēs savu draugu un ģimenes locekļu intereses, katrs grib nosmelt lielo krējumu. Tagad jau pie teikšanas raujas vēl lielāki solītāji un miglas pūtēji.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.11.2018. 13.34

Vēl viens pļāpa – vai tiešām tas ir viss – va tiešām mums ir tikai runasvīri?
Kur ir domātāji un darītāji?

Tiesībsargs skaidroja, ka Veselības aprūpes finansēšanas likums ir īpaši netaisnīgs pret valsts pašas izveidotā un atzītā mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem. “Bieži vien var sanākt tā, ka viņi [mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji] nomaksā nodokļos vairāk nekā uz pusslodzi strādājošs minimālās darba algas saņēmējs,” skaidroja Jansons, norādot, ka šajā gadījumā “lielo” veselības aprūpes pakalpojuma grozu saņems minimālās darba algas saņēmējs, par kuru nodokļos, iespējams, būs nomaksāts tikai viens eiro.
12. Saeimas pieņemtais Veselības aprūpes finansēšanas likums, kas paredz divus dažādus valsts nodrošināto veselības aprūpes pakalpojumu līmeņus, ir “totāls brāķis”, šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” izteicās tiesībsargs Juris Jansons.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.11.2018. 09.42

mans viedoklis ir tāds, ka šī sistēma – suņi rej karavāna iet tālāk – sevi ir pārdzīvojusi

Lieka laika tērēšana kusli žēloties par čakšu un izsaimniekotiem miljoniem , par draugiem amatos un par nepieejamu medicīnu un tautas – nodokļu maksatāju iznīcināšanu, lai šeit vestu iekšā krievvalodīgos vergus

Tā vietā ir laiks tiešai un konkrētai reakcijai –

lūk par e- veselību – ko LĀB , LĢĀB , pacientu biedrības reāli varam darīt – sūdzēt tiesā ministriju ?, ministri ? valsti – vai konkrētu firmu/firmas, kura šos miljonus ir izsaimniekojusi un rezultāta nav.

par solījumiem un to nepildīšanu – atkal – nevis māt ar lakatiņu, ka iespējams nauda ir notērēta priekšvēlēšanu kampaņas finansēšanai – bet ļoti konkrēti – APINI -esiet taču vīrs !!! – ļoti konkrēti – ko mēs – sabiedrība, ārsti – visi čakšas un zzs + na valdības apzagtie un apkrāptie – ko mēs varam darīt , jo mēs negribam samierināties ar šo situāciju, bet ja LĀB rnas vīrs tikai turpina pļāpāt – tad ir ļoti ļoti grūti saņemties

par mirstošajiem – tiem, kuri nesaņem pašu nopelnīto medicīnas palīdzību – tiem nav ne spēka, ne vēlme vairs cīnīties – tad – kas ir atbldīgs par viņu nāvēm – cik ilgi mēs – vēl dzīvi esošie noskatīsimies šai genocīdā?

Skaidrs, ka ārsti un māsiņas atradīs risinājumu – aizbrauks, vai padarīs savus pakalpojumus par superdārgiem – kā piem. jau zobārstu pakalpojumi – bet

tad paliek lielais jautājums – kam un par ko mums jāmaksā nodokļi – atdodiet mums mūsu nodokļu naudu

+2
-1
Atbildēt

0