Gaišu ceļu, večuk! 4

Komentāri (4)

J.šveiks 26.10.2018. 23.25

lai Dieviņš mielo tavu dvēselīti …!!!

+1
0
Atbildēt

0

altinyildiz 25.10.2018. 16.14

Nesaprotu, kāpēc Šļesers neiedeva savam censonim to naudu, ka tam nācās to prasīt no nīstiem latviešiem?

0
-2
Atbildēt

0

Ieva Bruņeniece 25.10.2018. 12.36

Pateicos Jums, Anda, par labo rakstu. Ir, ir cilvēki, kas saprot vairāk par citiem, kāpēc nākuši šai pasaulē un ko ar visu to darīt. Es par Valteru, Mārtiņu, arī citiem, kuri nav populāri, aprakstāmi, bet zina un dara tik daudz.. Viņi pie Dieva labās rokas turpinās palīdzēt pasaulei. Cieņā…

+2
0
Atbildēt

0

Drosma 25.10.2018. 11.10

Līdzjūtība tuviniekiem.
Mani Valters pārsteidza ar savu smaidīgumu, savu dzīvesprieku un nekad nekur ne lasīju, ne dzirdēju , kādus viņa pārmetumus, dusmas vai naidu. Tāds ļoti tīrs cilvēks un tieši tāpēc loti žēl.

Tomēr – es ļoti ceru, ka nākamnedēļ sabiedrībā – medijos, soctīklos sāksies saruna par to, kā mēs dzīvojam – kādu gaisu elpojam, kādu pārtiku ēdam un kādos sadzīves apstākļos dzīvojam. Kādas ir ārstēšanās iespējas Latvijā.

Man Zviedrijā dzīvo draudzene. Viņas 19 gadus vecajam dēlam atklāja audzēju sēkliniekos. Vispirms valsts paņēma un sasaldēja un deponēja viņa spermu. Pēc tam veica operāciju un ķimijterapiju. Viss bezmaksas. Tagad ir pagājuši 2 gadi – puisis srādā, viņam ir meitene.

Joprojām dzīva un sveika un vesela ir kāda cita mana laba paziņa zviedriete, kurai pirms 15 gadiem atklāja un izporēja krūts audzēju.

Es saprotu, k spriežu sbjektīvvi – un tomēr

Mana laba paziņa uz nakti tika patūrēta mazpilsētas aprūpes centrā – bijušajā pilsetas slimnīcā. Viņa saka, ka ta s esot bijis murgs – tā nabadzība, bezpalīdziba, pamestība – pilnas palātas ar slimiem mirstošiem cilvēkiem

Cik pieejama ir ārstēšana Latvijas cilvēkam?

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: