Vienotības mantinieki?

12

Komentāri (12)

Aivars B. 25.09.2018. 14.35

Izskatās, ka abas partijas Saeimā iekļūs pārliecinoši. Ja atkārtosies Rīgas domes vēlēšanu notikumi, kad SKDS prognoze bija vairākas reizes mazāka, kā patiesais vēlētāju atbalsts – tad JKP var būt pat valdošā latviešu partija. ZZS ar savām naudas šķērdēšanām un OIK atbalstīšanu vēlētājiem ir krietni apnikuši.

0
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 22.09.2018. 04.44

šausmas , lai rastu atbildi būs jākāpj uz bēniņiem ….

0
0
Atbildēt

0

kolpants 20.09.2018. 10.53

Да, деление примерно верное. “за” вначале попытались и от СЦ что-то отщипнуть, но после невнятной реакции на реформу уже затерялись. Ну а когда Пабрика поставили кандидатом, который весьма националистичен в своих взглядах, то окончательно решили не пробовать отобрать голоса у ЦС.
Ну и ладно, легче свой выбор сделать

0
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 20.09.2018. 09.15

• Par JKP – Raksts pamatīgi nostiprina pārliecību, ka JKP ir kārtējā koruptīvo resursu pārdales brigāde. Šajā svētajā darbā bļaušana par cīņu pret korupciju ir dikti labs instruments. Ekonomistu domas dziļumu apstiprina spriedelējumi par 3 X 500 izmaksām – praviešiem nav svarīgi, ka reālo naudu rada privātais sektors, un budžeti tikai pārdala daļu no radītā. “…varas centralizāciju un valsts atbalstu dažādām sociālajām grupām…” un vēl arī tā attieksme pret budžeta deficītu – paldies, jau sapratu. Tiesiskuma virsotni sasniegsim, uztaisot labi lielu nacionālas drošības biroju, bet izglītību pacelsim, saglabājot vienu no Latvijas baisākajām parādībām – mazās, mīļās, tikai mācīt nespējīgās skoliņas. Atbruņojoša domas skaidrība.
• Par A/P – “Sociālais liberālisms” – absurds jēdziens, apmēram kā sāļš cukurs kopā ar pārkarsētu sniegu. Bet modīgs, skan smuki. Protams, ja to apvieno ar “mēreni kreisu ekonomisko politiku” tad jau skaidrība rodas – ja šie skaitās liberāli, tad es esmu Romas pāvests un Ķīnas ķeizars vienā personā. Brīvi sveiks!
Kopējais abām brigādēm, atmetot dekoratīvās piedevas – sociālisms. Mēris. Spēj pieņemt visdažādākās krāsas un formas, kuras reizēm plēšas savā starpā par līdzīgi domājošo atbalstu, bet dažreiz spēj uz laiku vienoties, lai attīrītu laukumu no tautas ienaidniekiem. Latvijā panākumi garantēti, atliek tikai pieskaņot krāsojumu atbilstoši kreisi-patriarhāli domājošā elektorāta grupu niansēm. Tauta nobalsos pareizi. Tas nekas, ka vēlāk brīnīsies.

+1
-3
Atbildēt

2

  QAnon > J.Biotops 20.09.2018. 12.31

  Jaunā Komparķija ir kremļa mauku, čekas kājslauķu, zagļu un pederastu, Vienotības, kroplā atvase.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  vvilums > J.Biotops 20.09.2018. 21.26

  Zociālisma solīšana ir populisms ar naftalīna smaku, kas beiksies ar Repšes savā laikā “Kā var nesolīt”, un tas godu nedara, bet šīm partijām kopā ar JV būtu jābūt nākošajā saeimā. Var tikai iedomāties murgu , ja visas trīs dabūs pa 4,5 %

  0
  -1
  Atbildēt

  0

J.šveiks 20.09.2018. 04.10

lai gan man nav diplomatiskas izglītibas , labāko šai zupstrātā sakatu JKP, Ar labu rītu !

0
-3
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.šveiks 20.09.2018. 06.18

  nu ko tu visu laiku raudi par to izglītību , es tev teicu – lasi grāmatas – stāsti – ko esiizlasījis ?

  es starp citu darbūju tādu mizlu grāmatu ar Lāčplēša kara ordeņa kavalieru stāstiem – nezinu – izlasīt to nav iespējams, bet lasīt – jā

  un krimiķus izlasīju – nečīksti

  labrīt:)

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Dusma 20.09.2018. 08.00

  starpcitu Hašeks ,romānā Šveika dēkas pasaules kaŗjā ,ne vienu reizi vien piezīmē par diplomatiskās izglītības trūkumu , jo nevar apgalvot savu izteicienu autentiskumu atbilstoši situācijai , par savu izglītību nevaru žēloties , tā man pietiekoši augsta , protams tā nav diplomatiska , bet par grāmatām , es tās savā mūžā esmu izlasījis lērumiem , man mājas augšstāvā ir vesela bibliotēka , mēs pirkām grāmatas nevis ņēmām bibliotēkās , bija iespēja , kaimiņiene grāmatveikala pārdevēja , ir ari ulmaņlaikā izdotās gan enciklopēdijas , gan daiļliteratūra sākot ar pasaules klasiķiem , beidzot ar Hedvigas Kurts Māleras romāniem un Vollesa laupītāju grāvējiem

  0
  0
  Atbildēt

  2

  J.šveiks > J.šveiks 20.09.2018. 08.06

  piemirsu , grāmatas atsevišķus egzemplārus pāršķirstu , kopš parādījies internets , lasāmvielas pārbagātības netrūkst , vairāk interesējos par mūsu valsts vēsturi, tagad tā plāšā sortimentā pieejama , kas pietruka manā skolas laikā, tagad kad rādu savus izglītības papīrus , visiem uzreiz iepatīkas( parauj smieklu) , ka esmu studējis zinātnisko komonizmu , kā zināms tais laikos bez šīs komponentes nevarēja iztikt, ar labu rītu Jums!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.šveiks 20.09.2018. 09.33

  tu man te ar dakšām pa Debesīm nē – to t jau piektoreizi lielies , ka tev ir milzu bibliotēka – man arī blakus ir LNB , bet jautājums ir – ko tu lasi , kā tu sevi izglīto
  Lūk, Straubes grāmatu par Brāļ draudzēm izlasīji? STRENGAS par Ulmaņa veikaliem?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Dusma 23.09.2018. 17.12

  atbrauc ciemos , parādīšu

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam