Igaunijā apcietināti divi aizdomās turamie par spiegošanu Krievijas labā 4

Komentāri (4)

J.Biotops 05.09.2018. 19.07

Apcietinājuši – nu kāpēc tik bargi? Tagad nāksies tiesāt un turēt cietumā, kur šiem būs laba apetīte un cilvēktiesības. Vai tad nevarēja drusku pabaidīt un netraucēti ļaut aizmukt uz Krieviju? Tur viņiem būtu silti un mīksti. Kad varoņi novietoti, izsludināt meklēšanu, lai nāktos palikt pie tā, kam kalpojuši, un nevazātos pa Eiropu.
Pirms kara gan tas bija vēl efektīvāk. Kad ziņotāji, sajutuši gruzduma smaku, pārmukuši pāri robežai, kur cerēja saņemt kuratora solītos zelta kalnus, sagaidītāji sīkākos pārbēdzējus atšāva uz vietas, pat nevedot līdz Suņpilij (Pskov). Tiesa, veiksmīgākie vēl pat dažus gadus nodzīvojuši, bet tā dzīve neesot bijusi īpaši salda un gals tāpat – pēc nopelniem.
Mūs diženā kaimiņvalsts septiņjūdžu soļiem attīstās tajā pašā, jau zināmajā virzienā – ir ko pārdomāt vēl nepieķertajiem. Bet mums Latvijā jau tādu nemaz nav. Nav taču, vai ne?

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > J.Biotops 06.09.2018. 07.03

  Vovka Linģermans, kurš tika turēts aizdomās par terora aktu gatavošanu (pie viņa atrada sprāgstvielas) jau bija nomucis, taču pēc kremļa saimnieku rīkojuma tā pakalpiņi ļāva tam atgriezties, lai varētu turpināt graut latviešu valsti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 05.09.2018. 16.07

nu mums gan neviena nav – ne latviešu nodevēja, ne krievu spiega – esam dzidrāki par bērna asariņu

un galu galā – tas ir jāpasaka skaidri un gaiši – kamer mūs te pa knab pa pasauli ar to rimševica šovu vazāja un pēc tam no ablv naudu aiztrieca – tikmēr igauņi + dāņi mierīgi simtus miljardus skaitīja – tādi malači tomēr tie igauņi

vienīgi ko es tik un tā nesaprotu – uz kurieni tad tos miljardus aizskaitīja – nu bet ne jau uz Latviju un ne jau atpakaļ no kurienes nāca …. un neba nu uz Nigēriju – nu tātad ….. ?

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Dusma 05.09.2018. 22.09

  Izvēlies:
  1. Pie mums krievi nespiego, jo tavējie prokremliskie izdzimteņi un pidarasi tiem visu pienes zobos klāt uz šķīvīša ar apzeltītu maliņu.
  2. Čekistu midzeņi: DP un SAB, ar krievu spiegiem un pašu nodevējiem ir uz vienu roku.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: