Tīru sirdi 6

Komentāri (6)

fzss 24.08.2018. 16.52

bet tauta var noslīkt tajos sūdos, kurus taisa zemiski cilvēki…. nekas, Latviju pārnems lietuvieši…

0
0
Atbildēt

0

Drosma 24.08.2018. 16.40

nav jau laika rakstīt, bet būtu tik daudz ko

es patiešām domāju, ka esam absolūti posttotalitāra saiedrība
Piemēram, lsm – lr – raidījums par romānu sēriju – Mēs Latvija
Patiešām – varu piekrist, ka romāni ir autoru viedoklis, kā viņi kā literāti jūtas par 20.gs. – bet nekas vairāk. Neviens romāns , nevien spats neko ne padziļina, ne paplašina manos un ļoti ļoti daudzu cilvēku zināšanās, ja vajag – sajūtās par mūsu vēsturi.

Tas, kas mani šausmina – ir šis plakanais , zemais spriešanas līmenis par to.
Un ,protams, arī spriedēji.
Piemēram, es nezinu ko un kā ikdienā māca profesore Zelča, bet – es zinu, ka vienā no reizēm tiekoties ar lasītājiem A.Upīša muzejā – Zelča paziņoja, ka mēs visi esam bijuši kolaboranti, jo visi dzīvojām padlaikos un visi sadarbojāmies ar padlaiku iestādēm.

Es to nespēju aizmirst un es domāju, ka ar šiem vārdiem Zelča demonstrē veselas sabiedrības grupas – stukaču , karejristu, pasistu komunistu utt. -šodienas mierinājumu par saviem grēkiem , par savu pagātni. Jo – kolaboracionisti bija nevis visi tie, kuri bija spiesti reģistrēt miršanu un dzimšanu un kāzas padiestādēs, bet tie kuri kalpoja padavarai , iegūstot par to privilēģijas un labumus.

Un te ir tā Valda Atāla patiesā traģēdija – ka tas jau nav beidzies – un neviens sasodīts sūda rakstnieks to nav spējis savos darbos parādīt un pierādīt – tik notriekt mūsu visu naudu, kuru mēs būtu varējuši valsts simtagdes sakarā ieguldīt Brakos, Kaibēnos u.c. – pirmsčekas kultūras vērtībās

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/literatura/kritiki-romanu-serija-mes-latvija-xx-gadsimts-ir-vienas-paaudzes-skatijums-uz-vesturi.a289879/#comments-article-289879
http://www.la.lv/blaumaniskas-kaislibas-klusajos-brakos/

+2
0
Atbildēt

0

Drosma 23.08.2018. 17.54

nu es tagad drusku par viszinīti uzdodos – bet – es ticu, ka Atāls vienkārši citādi dzivot nevarēja , kāpēc tad viņš sāka nodarboties ar garīgām praksēm, bet ulme ar kalpošanu elles izdzimiteņiem?

kāpēc? kas to spēj atbildēt?

vai mēs no tiem elles izdzimteniem esam pasargāti šodien? mūsu bērni?

0
-1
Atbildēt

0

Drosma 23.08.2018. 17.52

Vēlāk atklāju, ka apkārt ir stukači vien. Normālie cilvēki tiešām bija pārbijušies, mani taču tiesāja par bandītismu. Viņi tuvumā nerādījās. Kuri rādījās — bija skaidrs, kas viņi ir.

jā , bet tomēr – padomājiet – kāda bija propaganda un kāds bija Ulmaņa režīms –

ja šodien !!!! – Latviju iekarotu putina armija – nu pēc šī kļaviņa skandāla – kas naudas izteiksmē jau nav tas pats traģiskākais – bet, kas sāp tieši cinisma – atklātā valsts vadītāju cinisma dēļ – jūs vispār spējiet iedomāties, cik daudzi krievus atkal sagaidītu kā varoņus ? cik daudzi noticētu skaistām runām ?

tikko lasīju, ka kaimiņa partijā ir iestājies un velēšanās kandidēs arī ivars puga – aktieris – nu ….. man trūkst vārdu – vai nav prāta , vai sirdsapziņas …. pugas gadījumā taču nav runa par izdzīvošanu ,, kad ir tikai izvele – vai nu esi noedvējs vai mirsti

+2
0
Atbildēt

0

Drosma 23.08.2018. 17.40

pavisam citā sakarā sodien vienā sarunā pieminēju Viskonti Lukino – režisoru , luk, viņa Dievu bojāja – kādi cilvēki sadarbojās ar nacistu režīmu – lūk , paskatieties foto ar šodienas Latvijas varas eliti – bezcerība – vienkārši pārņem bezcerīb a

nu padrežīma necilvēcība – nesen fb bija par gāzes mašīnām, kā 37-38gados bendes nespēja visus nošaut un tad lika mašīnās ar uzraksut hļeb un tur cilvēkus ar gāzi noindēja

tie ir tie paši slepkavas , kuri šodien mierīgu prātu mūs indē ar akmeņoglēm – tā ir tā pati necilvēcība

kas ir korupcija ? bļedj – cik bērni ir nepadēši un aug beztiesiskumā un bezcerīb ā – tā ir tā korupcijas otra puse – viena ir tie resnie sazagušies onkuļi un otrapuse ir tie, pusēdušie un slimie ….

0
0
Atbildēt

0

Drosma 23.08.2018. 17.35

melu kultūru ?!!! – šitas mani nogāztu gar zemi, ja es nesēdētu

lūk – kārtējā saitīta starp IR rakstiem – kā jūs domājiet, vai stapr šodienas korumpantiem ir kāds patiesi pretpadomju cilvēks, vai tomēr aktīvie un klusie stukači , komunisti un čekisti?

Un pat negribu tos sūdus kustināt – bet tieši tas pats jau ir ar tā sauktajiem kultūras cilvēkiem – pilns ar neliešiem – bet mums pasniedz “mākslu”

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: