Indi vai kapli? 14

Komentāri (14)

Drosma 27.08.2018. 09.29

Un vēl – protams, ka IR žurnālam bingo – kliņģeris no manis, ka par šo raksta, bet – jāatkārto vel un vēl – mums nav Zaļā partija. Mums nav absolūti nekāds , pilnīgi nekāds lobijs dabas aizsardzībai politiskajā līmenī.

Mums ir vilks aitas ādā -Zaļo partija.

Tas ir drausmīgi – tas ir bezcerīgi

+1
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 27.08.2018. 21.41

  Kāds izskatās bingo-kliņģeris? Četrstūrains ar rūtiņām un cipariem?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 27.08.2018. 09.25

vēl – šorīt – apraudājos – jā, protams, veca miesa un vājš gars, ko darīt, bet apraudājos par bērniem vēžiniekiem, jo ir tāda reklāma, ka LR , kur tie bērni saka paldies tiem, kas ziedo, lai viņi izārstētos – nabaga bērni …. arī tie, kuri vēl nav saslimuši, bet kuri šo “nekaitīgo ” ķīmiju, šo netīro gaisu , ūdeni, zemi lieto katru dienu un būs spiesti lietot pēc mums …

Pagājušajā nedēļā ar krūtsvēzi nomira mana klasesbiedrene. Nu pēc naciķu mērogiem, veca vecene, bet pēc gadu skaita pūsmūžu vēl nesasniegusi. Tuvinieki vaino dakteri un mūs medicīnas sistēmu. Viņa bija zemniece un es domāju, ka tur viss kopā – gan ķīmija lauksaimniecībā, gan nabadzība , stress ikdienā, gan bezatbildīgā medicīna.

+1
0
Atbildēt

2

  Drosma > Dusma 27.08.2018. 09.37

  vēl būtiski – arī pārtika.

  Man tagad pa vasaru pie manis Rīgā palika – kā tranzītā – diezgan daudzi mani radi, kuri dzīvo ārzemēs, bet atbrauca ciemos un tad pēc vai pirms lidojuma nakšnoja pie manis un man ir pilna māja ar mazām dāvaniņām – cepumpakas, konfekšu kastes, kafijas, tējas , žurnāli utt.
  Un ko es ievēroju, ko es vispār gribu izdarīt – uzrakstīt sūdzību – par to, ka Latvijas patērētāji tiek muļķoti kā tādas ciema aitas – ja visprastākai britu ražotajai konfektītei uz pakas ir lieliem , ar krāsām izceltiem burtiem rakstīts sastāvs – tad Latvijas saldumi un pārtikas produkti tiek iesaiņoti tādos papīros,uz kuriem saturs ir apzināti apgrūtināts, lai to varētu izlasīt – supermazi burti un piemēram, koši tumššbrūns pamats, uz kura ir tumšzelta krāsas burti. Zvēru – par dārgu naudu nopirku elegantu palielināmo – lai nebūtu kauns veikalā izvilkt – bet – zvēru – pat ar visu eleganci un tehniku – saprast ko pērku – cik tur kas ir iekšā – nu gandrīz nav iespējams

  man kā saldummīlim iznāk pirkt tikai tos ārzemju ražojumus, par kuriem ma ir skaidri un gaiši redzams – ko es ēdu

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 27.08.2018. 11.40

  Lai taču bērni – vēžinieki ārstējas jaunā Stradiņa slimnīcas korpusā, ko čekisti pasūtīja saviem kājslauķiem: kremļa maukām, zagļiem un pederastiem un par tur sataisīto brāķi no VM budžeta saņēma papildus 16 miljonus!

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Drosma 27.08.2018. 09.21

nu ir man tā problēma, ka es ar savām emocijām, kā dullais zirga ratiem pa priekšu skrienu – jā tā ir

Jo , piemēram, Rumbiņās – dzejnieku Bārdas dzimtas mājās praktiski ir iznīkusi apmēram simtgadīga !!! vītolu aleja – un to iznīcināja tas, ka kaimiņš savu lauku nosēja ar raoundapu.

Mans kosnultants, lauku vīrs – tas gan saka, ka roundapu lieto tāpēc, lai visi graudi būtu vinelaicīgi nogatavojušies, jo maksā par graudu kvalitāti, nevis par graudu daudzumu un ja graudi nav vienādi gatavi, cena par tonnu var kristies pat uz pusi un vairāk.

Bet tas ļaunums – pusdzīvā Baltijas jūra ir tālu no graudkopjiem, ne viņiem laika, ne interese par to – dzīvai vai mirusi ir jūra.Tāpēc audzē graudus , lietos ķīmiju un bauda dzīvi pa savam

+2
0
Atbildēt

0

J.Biotops 24.08.2018. 17.47

Pat vēza pētnieki atzinuši, ka glifosāts ir tikai “iespējami kancerogēns”. Tikai “iespējami” – nu tumsoņi tādi, gan jau ka uzpirkti! Pat es skaidri zinu, ka izmērcējot rumpi raundapā, var norauties ne to vien, tieši tāpat, kā izmērcējoties benzīnā vai acetonā.
Eiropas pārtikas nekaitīguma iestādē un ķīmikāliju aģentūrā arī laikam nelasa avīzes – tad zinātu, kas jāsaka. Visā Eiropā jau pusotrs miljons, kas lasa, zina, par ko jāparakstās, bet Latvijas indētājus pat tas nav apturējis. Tātad jārīko labi kompetentu aktieru un muzikantu demonstrācijas Dabas fonda ekspertu vadībā, kas plaši un objektīvi atspoguļojamas progresīvajā presē. Tagad pirms vēlēšanām īstais laiks – indētāji neizlocīsies, kad atskanēs zinošās un sprotošās tautas varenā balss. Patiesības balss!

+2
-2
Atbildēt

0

Drosma 24.08.2018. 11.24

NESPĒJU IEDOMĀTIES ŠĀDU DISKUSIJU PAR VIDI UN ŠO VASARU MŪSU SABIEDRISKAJOS MEDIJOS AR MŪSU NE – ZAĻAJIEM POLITIĶIEM UN ZEMNIEKIEM

Politik | maybrit illner
– Der heiße Planet – sind wir zum Verzicht bereit?
“maybrit illner“ mit dem Thema “Der heiße Planet – sind wir zum Verzicht bereit?” vom 23. August 2018.
Die Gäste:
Svenja Schulze (SPD), Bundesumweltministerin…
Skatīt vairāk

ZDF.DE
ZDFmediathek
Alle Videos und Livestreams in der ZDFmediathek anschauen – ständig verfügbar und interaktiv! Entdecken Sie Filme, Serien, Sportevents, Dokumentationen und vieles mehr!

+2
0
Atbildēt

0

Drosma 24.08.2018. 11.23

Viena lieta ir jāpasaka tiešā runā – Zaļā partija mums īstenībā ir nevis dabas , vides, cilvēku sargi, bet iznīcinātāji.

Unikāli mēs esam ar to, ka mums Zaļā partija ir apprecējusies ar zemniekiem.

Uzrakstiet velreiz- lai es nekļūdos – kuras partijas politiķu bizness ir Eiropas atrkitumu ievešana Latvijā?

Ja sāk par to domāt – tas ir prātam neaptverami un tieši tāpēc cilvēki atsakās par to domāt . Kur nu vēl runāt, strīdēties un pieņemt saprātīgu lēmumu.

+3
0
Atbildēt

1

  jurists > Dusma 24.08.2018. 11.41

  Diemžēl no Zaļās partijas ir palicis tikai nosaukums.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Ilma Čepāne 24.08.2018. 17.29

  Kad tad tā partija bijusi savādāka? Bet uz partijas nosaukuma maiņu nebūs ilgi jāgaida, jo amerikāni sākuši drukāt dolārus rozā krāsā. Ja nu vienīgi tradīcija…

  +2
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 24.08.2018. 04.56

Latvijā viss ir savādāk, kas citur sū*s , mums labais… toties mums ministrs gudrs , dūklavs

+3
0
Atbildēt

1

  Drosma > J.šveiks 24.08.2018. 11.43

  nevis mums sūds, bet situācija ir sarežģīta – ne jau putins un ne jau tramps cilvēkus no Latvijas ir padzinuši – to ir izdarījuši mūsu pašu politiķi – kat vai nolādētie naciķi – cik tie vien nav latviešus brtiski apēduši

  līdz ar to – laukos reāli trūkst kaplētāju, strādnieku – nu ir tā problēma –
  n es neesmu gatava darb ofisā mainīt uz darbu laukos jo zemnieks jau man neko nav spējīgs maksāt un darba drošība un attiecīgu tiesiskums kā tāds mūsu valstī neeksistē

  un te Mīļais Šveiks – mēs kā suns atkal ķeram savu asti – ir jāiznīcina politiskā maucība – visus – šitos šlipsainos maukas politiķus – darba nometnēs – es piesakos par brīvprātīgo uzraudzi ar tiesībām nēsāt un lietot pātagu no dabīgās ādas

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 29.08.2018. 17.05

  Что вы ноете постоянно и себе противоречите?? Все ведь у вас хорошо, так как достигнуто главное! ЦС не в коалиции! Все! Все остальное мелочи!

  0
  0
  Atbildēt

  0