Kozlovskis: es uzstājīgi prasīšu rezultātu 21

Komentāri (21)

Fridolins 16.07.2018. 14.22

Pietiekami ilgu laiku jau prasat.

Kur tad ir pozitīvi rezultāti? Papļāpā, papļāpā un viss paliek pa vecam.

Centrāltirgū man pensionāram, kurš smēķēšanu atmeta 1956. gadā, karā apmeklējuma reizē tiek izteikti 12 – 15 piedāvājumi.

Protams ir dienas kad nav neviena tirgoņa. Esot informācija no “turienes” par akciju.

+1
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > beerzeens 16.07.2018. 14.53

  visi nu sola kā traki , visi – tas ir jāsaprot , nāk vēlēšanas
  lasu – šito – vienkārši drausmīgi – Latvijas Institūts ir vulgāra – politiķu zagšanas legalizešanas sistēma – ko dara ši kundze ? vai tie miljoni, ko notriec viņas kantoris kaut ko ir devuši Latvijas vārda popularizēšanai ?
  Kā būtu ja LI budžetu atdotu – sadalītu nabadzīgam ģimenēm? Daudzbērnu ģimenēm?

  Bet tas nekad nenotiks – jo mēs ievēlam politiķus no sava vidus – un tie ir lūk šādi domājoši – kāpēc nesolīt ja var solīt, kāpēc nezagt ja var zagt?

  drausmīgi – vienkārši drausmīgi ….

  //www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvijas-instituta-vaditaja-musdienas-ir-svariga-pilsoniska-diplomatija.a285545/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=banner

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.07.2018. 10.31

Valsts Policija , vispār IM strādā daudz daudz labāk kā NA vadītā TM. Ja tiesneši saliktu cietumos visus policijas pieķertos bandītus , mēs dzivotu labākā pasaulē.

Pēc jaunajām vēlēšanām IeM un TM ir jābūt Vienotības vai JKP rokās.

Kā mēs spēsim cīnīties ja vācieši nespēj?

Kas atbildēs par to, kā bēgļi atbild uz mūsu palīdzību?

http://jauns.lv/raksts/arzemes/289103-policija-vacija-nespej-atrast-pusi-no-izraidamajiem-begliem

+5
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Dusma 16.07.2018. 13.08

  Āboltiņa jau vadīja TM, tikai neatceros, ka viņa būtu atlaidusi kādu tiesnesi, kam savulaik amatu nodrošināja LC komunistu cūkas un čekas pederasti. Ja tu slavē fašista Korena rokaspuiša Kazlovska vadīto miliciju, varētu padomāt, ka tu nevis sēdi uz pabalstiem, bet dzen pāri robežai un pārvieto Latvijas teritorijā nelegāļus, teroristus, narkotikas, ieročus un akcīzes preces, vai nodarbojies ar to izplatīšanu, jeb izkrāp no valsts PVN miljonus.
  Radio krustpunktā, citēju Kazlovski: “cigaretes ko mēs miljoniem aizturam iet uz Angliju un citām valstīm”. Piebildīšu, ne tikai tiek izvestas uz ārzemēm, bet arī nonāk otrreizējā apritē Centrāltirgū.
  Gandrīz droši, ka afgāņu izcelsmes Krievijas bandīts, Gulami, kurš klāja “poļanu” augstākām IeM amatpersonām, nesēdēs. http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=9062
  p.s. Ja tiesneši saliktu cietumā visus IeM bandītus, Krievijas organizētā noziedzība šeit nevarētu saimniekot, kā savās mājās.

  +4
  -3
  Atbildēt

  1

  tonijs > altinyildiz 16.07.2018. 14.47

  Kas tiesnešiem traucē salikt cietumā visus IeM bandītus? Gribi teikt, ka tieslietu ministrs Rasnačs (Nacionālā apvienība) ir ar bandītiem uz vienu roku?

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > tonijs 16.07.2018. 14.49

  nevis grib teikt , bet to vinš saka un mēs to zinam
  tā kā MĪĻAIS TONIJ, par naciķiem nebrīnies

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Dusma 16.07.2018. 14.57

  man Tonij ir tāda kolēģe, viņa sēž aiz muguras un ik pa laikam skaļi grauž kaut ko un tādās reizēs man gribas raudāt – tas ir tik drausmīgi …

  šorīt no rīta dzirdu , ka sētā piebrauc mašīna un kliedz viena bāba – huj vse etji tože – paskatos pa logu un redzu , ka zāģē zarus – lieliem zaļojošiem kokiem – man tur strazdiņi sēdēja un dziedāja … tāda bezcerība – nav kur mukt – suņi un kaķi koridoru pietaisījušu – smird trakāk kā lopu kūtī , cilvēki rupji, ielas …. es gaišās vasaras kurpes ņemu līdzi maisiņā – ielas tik netīras, kamēr tieku līdz darbam – kurpes melnas – saproti –

  drausmīgi nomācoši …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 16.07.2018. 15.16

  Kā Tev neiet 🙁 Zini, man ir gailis, kas skaļi un griezīgi dzied, kad es ārā strādāju, nepārtraukti un tuvumā. Man gan raudāt negribas, bet gribas viņu nokaut un izvārīt zupā. Tev vajag brīvdienās aizbraukt kaut kur uz laukiem un atpūsties no pilsētas. Kad es biju aizbraucis uz dziesmu svētku koncertu Rīgā, man tā pilsēta arī nepatika – slikts gaiss un trokšņaini.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tonijs 16.07.2018. 15.52

  nu ko tu Mīļais Tonij, gailis taču nemaz nevar greizi dziedāt – – zini tai Sēmes baznīcā uz torņu virs gaiļa bija krusts – skatījos un brīnījos – tādu nebiju vēl redzējusi – zini – gailis taču iedzied rītausmu – man gaiļi ļoti patīk un tie, kuri knābj un uzbrūk ir vienkārši ar bērnības traumu – pret viņiem vajag ar mīlestību un sapratni izturēties

  kā tev tur tagad – nav dikti karsti ? mums te smacīgi vispār

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 16.07.2018. 16.13

  Paldies, var iztikt. Te jau nav mūra mājas un asfalts kā pilsētā, kas sakarst. Laukos vieglāk, ir kur no saules un karstuma patverties.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 16.07.2018. 15.08

  MĪĻĀ DUSMA, bet vai Tu lasīji par slepeno Gerharda (Nacionālā apvienība) un Ušakova (Saskaņas centrs) draudzību? “Rīgas domei esot specifiska izpratne par likumību un tiesiskumu: “Daudzos gadījumos runā par konkurenci, par tirgus ekonomiku, bet galvā vēl ir padomiskā domāšana.” Problēma esot arī NESODĀMĪBAS apziņā, kā arī VARAM NEVARĪBĀ UN HIHILISMĀ. Konkurences padomes vadītāja nespēj atcerēties NEVIENU gadījumu, kad pašvaldību darbu uzraugošā ministrija būtu ieklausījusies KP sniegtajā informācijā un atbilstoši reaģējusi. “Mēs izpētām tirgus situāciju, mums ir konkrēti secinājumi par konkurences kropļošanu. Aizsūtām uz VARAM, un nekas nenotiek.”” Avots: žurnāls “IR”, Nr.27.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > tonijs 16.07.2018. 15.19

  jā, jā – to es labi saprotu, ka pie vainas ir saskaņiešu un naciķu karstās kaislīgās attiecības, kurās visi citi politspēki tik ziņkāri noskatās – bet vai tad zināšanas palīdz?
  labāk būtu nezināt , nevis zināt – lūk, tāda dzīve te Rīgā

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 16.07.2018. 15.22

  Tomēr labāk ir zināt, jo tagad ir pilnīgi skaidrs, ka balsojums vēlēšanās par Nacionālo apvienību ir reizē arī balsojums par Saskaņas centru.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > tonijs 16.07.2018. 15.38

  Vari jau pļūtīt, cik zarna tur, bet neviens nekad nenoticēs, ka NA varētu palīst zem SC sedziņas, kur savas nevainības atstājuši: Zatļers, Rinkēvičs, Kazlovskis un Ķirsis, turklāt tie mūdži paši aiz greizsirdības to nepieļautu.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 16.07.2018. 15.55

  nu naciķi jau ļoti daudz naudas iegulda cilvēku muļķošanai – tā kā ticu, ka kādi ticīgie atkal par tiem neliešiem balsos – bet nu nepriecājies – jūsu skaits samazinās dramatiski – par to vismaz kāds prieciņš

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Dusma 16.07.2018. 17.13

  Kad Eiropa būs līdz galam pamodusies un atveseļojošais nacisms pārņēmis visu teritoriju no Lapzemes līdz Gibraltāram un Melnās jūras līdz Īrijai, NA skaitīsies tāda kreisi centriska partija, Vienotība, galēji reakcionāra staļinistu banda, kuras pastāvēšana būs ārpus likuma, bet tās sugasbrāļi, Saskaņa, jau būs “pazaudējušies” kaut kur pa ceļam. Ja tevi, krople, visā drīzumā neaizsauks pie sevis tavs astainais un ragainais dieviņš, pieredzēsi elli vēl šai saulē. Cilvēknīšana nekādā ziņā vairs netiks pieļauta.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 16.07.2018. 15.25

  Atceros par Putina kuces Zatļera, tuvākā līdzskrējēja, pamuļķā un alkatīgā morālā kropļa, Sprūdža, draudzību ar Ušmeriku, kad tas, kad viņi sava paģeļnika Antonova bankā bija izputinājuši desmit miljonus rīdzinieku naudas, savu pienākumu pildīšanas vietā imitēja tiesībsargu darbu dublēšanu pret Lembergu.
  No kurienes koprofāgiem ziņas par slepeno draudzību, ja jau tā ir slepena?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 16.07.2018. 15.16

  Tiem traucē padumjo tiesnešu, kurus Vienotības tikumiskie, intelektuālie un idejiskie priekšteči, LC, savulaik atstāja amatos, noziedzīgā pagātne. Cik reižu man maukām un pederastiem jāatkārto, ka tieslietu ministrs nevar ietekmēt tiesnešu darbu. Izmaiņas iespējamas tikai kompleksas, bet to galvenais priekšnoteikums, lai SAB, DP un IeM vadībās nonāktu normāli cilvēki, kurus nerausta aiz aukliņām čeka un Krievijas organizētā noziedzība, bet Saeimā un valdībā toni noteiktu latviskas partijas.

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 16.07.2018. 15.32

  jā – tā tauta par naciķiem runā, ka baigie maukas šie ir – tam nu gan es varu piekrist

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 16.07.2018. 15.35

  Jā, un ka latviskums tiem ir tikai dūmu aizsegs, lai varētu muļķot tautu un bīdīt savas netīrās shēmas.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > tonijs 16.07.2018. 15.42

  Vai čekas maisu sargāšana, UA dalīšana no Krievijas atsūtītiem bandītiem un čekistiem, pederastijas – pedofīlijas apoloģija, negausīgā zagšana utt. ir Vienotības dūmu aizsegs?

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: